Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

evet asahcakircim anliyorum ikimizinde isi zor benim elti yoyk görümcemde iyidir kücük zaten annesi yapiyo yani benim halam ...oglu koptu kendinden kendikendine etti ben yinede gidicem ama sünnete gelmezlerse bidaha yüzlerine bakmam inanki bana yaptigi hakaretler asagilamalr boyumu gecti ......bi ara benim namusuma bile dil uzatti yani öz annem olsa konusmam ama son bu normalde benim konusmam salaklik kardesim diyo ama yinede huy iste saygi diye diye bu hallere düstük

ya inşallah ebnimde öle olur aliyecim ya dün biraz daha azaltarak içtim gene aynı oldu sanırım bende reflü olduğu için böle oluyo midemde yanmafalan yapıyo çünkü bi ikigün daha deniyeyim olmazsa bırakıcam heralde

aman boşver canım ilerine gelmeyince belden aşağı vurmak onların işi zaten aklı selim insanlar olsalar oğullarının eşlerine yapmazlar bunu benimkide bana internetten koca mı buldun demişti inanamıştım ama allahından bulsunlar en iyisi allaha havale etmek umarım sünete gelirlerde burnunuzdan getirmezler canım inşallah herşey güzel olur

selam millet asahcakircim ben fazla ugrayamiycaam artik izin yaklasiyo ya temizlik ve dönüste ise girmek iistiyorum öptüm canim nursallcim senide öptüm by

Ablam yaa ben şimdi toz şeklınde deilde dier mayadan yapıorum da miktar olarak eritıorum bır tatlı kaşıgı koyuorum bana rahatzsızlık vermedi hiç dorumu yabıorum acep ?:1hug:

canım benim doğru yapıyosun hatta 1 tatlı kaşığından daha fazla eriten arkadaşlarımız var burda bende mide rahatsızlığı olduğu için rahatsızlık verdi belki sen devam et bakalım şeker

selam millet asahcakircim ben fazla ugrayamiycaam artik izin yaklasiyo ya temizlik ve dönüste ise girmek iistiyorum öptüm canim nursallcim senide öptüm by

ya çok üzüldüm ne güzel alışmıştık birbirimize ya demek bundan sonra konuşamıyacağız ama mutlaka grimeye çalışın arada üzüldüm harbiden neyse canım hetşey gönünce olut inşallah izninde çok güzel geçsin umarım kib

ya öle deme burda dertlerimizi paylaştık konuştuk biz ayakta tutalımki gelince rahat görsin arkadaşlarımız bize nursall gelicek mnyk gelicek

evet canim haklisin, herseyimizi paylasiyorduk.. cok güzel vakitler gecirdim sahsen ben bu topikde.. senle nazzzla ve diger arkadaslarla muhabbet cok güzeldi.
bu arada bugun tam 1 ay oldu mayali süte baslayali.. 25 mayista baslamistim bugun 25 haziran.. saclarimi koparim cetvelle ölcüyorum kaydirigubbakcemile3
kimi yerler 1.5 cm uzamis kimi yerler 2 cm..
devam etsem mi bilmiyorum.
asahcakircigim senin ilk yorumlarini okudugumda 1.5 - 2 ayda omuzlarimdan belime indi demissin mayali sütle.. benim o kadar uzamiyo ya :bbo:
baslarken omuzlarima yeni inmisti halende omuzlarimda.. 2 ayda 3 cm uzayacak demekki benim saclar ayda 1.5 uzadigina göre..
birakcam galiba ben bu mayali sütü, baslarken cok büyük hayallerle baslamistim, ve sürekli kendime morel verdim saclarimi mayali süt uzatacak diye sürekli saclairm uzuyor diye morelimi yüksekte tutmustum ama.... bekledigim uzama gercek olmadi :benneyaptımki:
birakcam galiba ben bu mayali sütü :benneyaptımki:

saclariniz ayda 1 cm uzasa ve mayali süt icmeye basladiktan sonra ayda 1.5 cm uzasa yani sadece ½ cm ekstra uzadi diye siz devam edermiydiniz mayali süt icmeye ??

Son düzenleme:
hayır devam etmezdim canım zaten saç 1 ayda omuzdan bele inmez ben böyle bir şeye asla inanmam kimse kusura bakmasın

canım ebnim ya üzüldüm seni adına benimde saçlarım hiç uzamazdı ama bu mayalı sütle muhreşem uzadılar şimdi saçalrım çok uzun ama yıptrattım yanlış boyamalar sonucu ve iyice incelttim güzelim saçlarımı ben devam edicem bana fayda etti saçlarıma uzattığı gibi bakımıda çok oldu açlarım gürleşti canlandı ama şu ara gene bozdum canım benim beide san şunu söliyim ben dax süperego düye bi saç bakım yağı aldım bunun da saçları uzattığını sölüyolar kullanan arkadaşlar ben sadece bakım yapsın diye aldım ama ve bildiğimiz bakım yağlarından çok farklı vazelin gibi kullnımıda çok kolay ondan al istersen ve bi araştır bak dax süpergo kullananlar yaz googledan kk da kullanan arkadaşların yorumlarını oku ben dünden beri kullanıyorumve gaet güzel sana da tavsiye ediyorum
aliyecim

hayır devam etmezdim canım zaten saç 1 ayda omuzdan bele inmez ben böyle bir şeye asla inanmam kimse kusura bakmasın

yalan sölüyecek değilkiz arkadaşım benim gibi saçları hiç uzamayan bi insanın saçını bile uzattıysa kimseyi boşu boşuna heveslendirmedim ben ben yaşadım saçları uzamanyan arkadaşlarımda faydalansın istedim ve bunu çok içten inanarak söledim ve birçokı arkadaşım faydaını gördü ve ben 1 ay diye bişey de demedim yanlış okudun galiba

sagol canim bakim bi.. opuyorumnanaktan

canim bu yorumunu okudumda bir bucuk ayda yada biraz fazla sürede belime geldi demissin bende buna yorum yapinca diger arkadasim bundan yola cikarak 1 ayda dedi galiba..

canim bu yorumunu okudumda bir bucuk ayda yada biraz fazla sürede belime geldi demissin bende buna yorum yapinca diger arkadasim bundan yola cikarak 1 ayda dedi galiba..

olabilir canım neyse şhenin saçlarıda 45 günde 5 cm kadar uzadı ve bunuda fotoyla koydu odamı yalan söliyecek ve hepimiz çok sevindik saçlrı uzadığına neyse canım ya boşverelim bunu inşallah seninde saçların gönlünce uzar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…