Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

....mesaj tekrarı

Son düzenleme:
bende dusuyorum boyamayı ama renk secimine karar veremedim bide hiç boyaamadım acaba denesem mi ki ha ????

ay bepenmene çok sevindim
en kısa sürede foto bekliyorum
tahmin edebiliyorum nasıl tatlı bi renk çıktığını
güle güle kullan canım

Amonra biraz geç oldu ama ancak yükleyebildim
boyandıktan sonraki rengi değil ama 2 yıkama sonrası falan bu renkte. Daha açık ve daha canlı bir kırmızı oldu bundan sonra bu şekilde kullanıcam.

benim doğal saçlarım siyah. değişiklik olsun diye aralarına kızıl attırdım, açıcı falan kullanmadan ama baya kızıl oldu. görüntüsü falan çok hoş
ama ilk 1-2 hafta yıkarken o kadar çok aktı ki, beyaz elbise falan hiçbişey giyemedim. havlular mahvoldu o derece

foruma yeni üye oldum ve benm sorunum ashleenin paylaştığım saç rengi tam olarak ne renk oldugunu,hangi marka ile elde edilebileceği hakkında beni bilgilendirirseniz çok sevinirim :)

Eklentiler

• $ashlee_simpson.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 79
foruma yeni üye oldum ve benm sorunum ashleenin paylaştığım saç rengi tam olarak ne renk oldugunu,hangi marka ile elde edilebileceği hakkında beni bilgilendirirseniz çok sevinirim :)

Exicolor 7.73 Bal Kumral

Exicolor 7.43 Dore Bakır

Bu rengi elde etmen icin sac zemininin acik renk olmasi gerekiyor.

kızlar benim saçımda kızıl balyajlar vardı hatta daha sonra kırmızı attırdım.Şimdi koyu kestaneye boyatıp kapattım ama daha 3-4 yıkamada alttaki kızıllar belli olmaya başlıyor.Bir de ışık vurunca bildiğin kızıl gibi.Onu nasıl halledebilirim ki:2:

Küllü kahvelere boya canim. Ama küllü kahveler market boyalarinda pek yoktur tüp boyalarda bulabilirsin. Mesela ben exicoloru kullaniyorum, bu markanin 5.1 küllü acik kahvesi var ama acik dedigine bakma koyu tutuyor bu tonlar. Bir yöntem daha var; kullandigin boyanin icine nohut kadar yesil boya kattiginda kizilliklari bir kac boyamada kapatir. (yesil+kirmizi=kahverengi) Bu arada bunu sadece kizil parlayan balyajlarina uygula yoksa diger kisimlar yesil parlayabilir.

Merhaba Arkadaşlar,
Bende yaklaşık 1 yıldır değişiklik olsun diye saçlarımı kızıl yapmıştım.Ancak şimdi saçlarımı uzatıyorum ve ileride altın sarısı balyajlar attırmayı düşünüyorum.Tabi iyice uzadıktan sonra.Saçlarım oldukça gür ve kalın telli.3 ayıdır saçlarımı boyamadım.Buradan öğrenmiştim saçlarımı kepek şampuanı ile yıkıyorum.Rengi soldu.Şimdi ben saçlarımın rengini değiştirmek istiyorum.Esasında bu rengi bana çok yakıştırıyorlar ama uzadıkça dönemem diye korkuyorum.Sizce ben kuaföre gittiğimde ne yapmalarını isteyeyim?

benim saçlarımda karameldi daha sonra patlıcan moruna boyadım aktı hiç bişey kalmadı daha sonrada mavi siyaha boyadım ve o da aktı su an çikolata karamel gibi bi renk oldu şimdi saçımı koleston bakır kızıla boyamak istiyorum..sizce nasıl olur??

tamam canım güzel fikirmiş teşekkür ederim

slanıa bende ashlee nın sac rengını çok ıstyrm senın verdıgın tarıfte acık renge tek seferde demıssın ama koyu kahve sacda bu rengı nasıl yakalayabılırız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…