Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

bugün boyadım fazla açık oldu çiğ durdu üstleri.. 10 gün boyunca sürekli yıkayıp akıtmayı düşünüyorum.. mecburen şapkaya talim :82:

Cok güzelmis canim, cilek kizili mi bu?

çilek kızılı değil canım.
saçlarım koyu kumral doğal rengi. 2 yıldır koleston kor ateş kızılı 77/44 e boyuyorum.

hangi renk ve markaydı....

kolestondan 6/45 ve 7/44 karıştırdım, 1 tane 20lik bi tane de 30luk solüsyon katıp yaptım.. genelde 7/44 yerine başka renk koyardım çok güzel olurdu.. ama 7/44 fazla açıkmış.. tonu güzel durdu ama üstlerde çiğlik var biraz..

bir de boyayı saç derimden çıkartamıyorum.. tırnaklarımla kazımama rağmen derim de kızıl kaldı..

nasıl çıkarabilirim derimden neyle yıkamalıyım yardımcı olabilen biri var mıdır?

kolestondan 6/45 ve 7/44 karıştırdım, 1 tane 20lik bi tane de 30luk solüsyon katıp yaptım.. genelde 7/44 yerine başka renk koyardım çok güzel olurdu.. ama 7/44 fazla açıkmış.. tonu güzel durdu ama üstlerde çiğlik var biraz..

bir de boyayı saç derimden çıkartamıyorum.. tırnaklarımla kazımama rağmen derim de kızıl kaldı..

nasıl çıkarabilirim derimden neyle yıkamalıyım yardımcı olabilen biri var mıdır?

tırnaklarınla kazıtırsan saç derine zarar verirsin,badem yağı zeytinyağı ile saç diplerine masaj yap
hem bakım yapmış olursun hemde boyayı çıkartırsın

bende saçımı kızıla boyamak istiyorum daha önce hiç boyamadım saçımı siyah ama çok koyu bir siyah değil hafif çillerim var sadece güneşte belli oluyorlar :) Beyaz tenliyim bana nasıl bir renk önerirsiniz loreal bakır kor kızılına boyamayı düşünüyorum ama akınca nasıl bir renk olur acaba :S Palette sonbahar kızılı da olabilir aslında çok kararsızım :/

merhaba kızlar tesettürlüyüm ankarada sizin bildiğiniz kuaför varmı yaa saçlarımı kesecek iyi bi kuaför arıyorum lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

kızlar en uzun giden boya hangisi :/
PALETTE son bahar kızılı mı ?
LOREAL bakır kor kızıl mı ? İKİSİ arasında kaldım çok kararsızım.

Yaklaşık 4 senedir kızıl tonlarında saçlarım, çilek kırmızısı, pembe, ateş kırmızısı hepsini denedim, hepsi akarak hardal sarısı rengini aldı =) en son çilek kırmızısına boyattım 5-6 ay çilek kırmızısydı, ayda bir de boyatınca rengi pek bozulmuyordu ama saçlarım çok yıprandı, şimdi kestirmek zorunda kaldım upuzun saçlarımı kahverengiye boyattım ve sağlığına kavuşmasını bekliyorum :KK50:

Yaklaşık 4 senedir kızıl tonlarında saçlarım, çilek kırmızısı, pembe, ateş kırmızısı hepsini denedim, hepsi akarak hardal sarısı rengini aldı =) en son çilek kırmızısına boyattım 5-6 ay çilek kırmızısydı, ayda bir de boyatınca rengi pek bozulmuyordu ama saçlarım çok yıprandı, şimdi kestirmek zorunda kaldım upuzun saçlarımı kahverengiye boyattım ve sağlığına kavuşmasını bekliyorum :KK50:

Kirmizi rengi için dogal kina kullanmayi dusundunuz mu? Özellikle içerisine kirmizi sogan kabugu, ceviz yapragi veya yesil kabugu, kestane kabugu, çay, hatta biber salçasi :KK1: gibi seylerle renk tonlarinda degisiklikler yapabiliyorsunuz. Boya saçlari ne kadar yipratiyorsa bu dogal seyler bir o kadar saglikli olmasini sagliyor...mu$, ben kullananlarin yalancisiyim:90: ama en yakin zamanda deneyecegim.

Son düzenleme:
bende dün kahverengine boyattım üzülerek keşke kızıl boyadığın gibi kalsa bıktım boyamaktan mahvetti saçlarımı şimdi dinlenmeye bıraktım :KK31:

yeni boyanmış hali sanırım bende boyamıştım bu renge ama akıyor akmayan kızıl yok zaten hepsini denedim :KK31:

hayır yeni boyanmış hali değildi.
ben 2 ayda bir saçımızı kızıla boyardım. diplerim gelmediği sürece renginde değişme olmazdı, akmazdı çok fazla.
tabi ben 3 yıldır aynı renge boyadığım için belki renk oturdu artık.
ilk defa kızıla boyayanlar için söylüyorum ilk zamanlar boyadığınızda akacak turunculaşak ama zamanla 1-2 yılda daha doğrusu renk oturuyor ve akmıyor.
ben deidğim gibi koleston 77/44 kullandım hep çok da memnun kaldım.

hayır yeni boyanmış hali değildi.
ben 2 ayda bir saçımızı kızıla boyardım. diplerim gelmediği sürece renginde değişme olmazdı, akmazdı çok fazla.
tabi ben 3 yıldır aynı renge boyadığım için belki renk oturdu artık.
ilk defa kızıla boyayanlar için söylüyorum ilk zamanlar boyadığınızda akacak turunculaşak ama zamanla 1-2 yılda daha doğrusu renk oturuyor ve akmıyor.
ben deidğim gibi koleston 77/44 kullandım hep çok da memnun kaldım.
8 aydır neredeyse 20 günde bir boyuyorum ....her rengini denedim kızılın hepsi akıp gidiyor güneşte keşermiş gibi oluyor ilk boyadığın da bir hafta güzel ama sonra yavaş yavaş rengi değişiyor ...77/44 te kullandım ben ama akıyor ilk günkü gibi kalmıyor üzülerek kahverengi yaptım saçlarımı :26:

yeni boyandığı hali değilse sende kalıcı kalabiliyor demekki bence süper olmuş istediğim renk ama bende sendeki gibi durmuyor ki öyle bir ay kalacağını bilsem dönmezdim ....:KK31:

Kızlar bu ten rengine göre koyu kızıl bana yakışır mı?
$44564864623.jpg

X