Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Bugün boyuyorum 2 sonbahar kızılı + 1 igora yoğunlaştırıcı ile bakalım nasıl olacak.. çok heyecanlıyım umarım kıpkırmızı olmaz

Bugün boyuyorum 2 sonbahar kızılı + 1 igora yoğunlaştırıcı ile bakalım nasıl olacak.. çok heyecanlıyım umarım kıpkırmızı olmaz

kıpkırmızı da olsa nasılsa bi kaç yıkamada solacak
onun için kızılda ne kadar kırmızı o kadar iyi bence
merakla bekliyorum boyadıktan sonra foto koy emi
çok merak ettim
ona göre bi dahaki boyamaı sonbahar kızılıyla yapcam biliyosun

Merhaba arkadaşlar, ben geçen gün koyu kahverengi olan boyalı saçlarımı kızıla boyadım. ben kırmızı ve bakır karışımı kızıllıktan istiyordum. bunun için de palette tarçın bakır ve birazcık da kızıl kullandım. tabi saçlarım kahverengi oldugu için rengi açmam gerekiyordu. bunu da karışımın içine palette açık papatya ekleyerek hallettim Yani iki kutu boyayı karıştırdım bir parmak kadar da kızıl ekledim. Sonuç çok başarılı. Saçlarım biraz matlaştı ama görünürde değil de uçlarına dokundugumda belli oluyor. Kırıkları aldırırsam bu işi eksiksiz başarmış olucam. Fotoğraf koymayı deneyeyim ama yeni üye oldugum için bir kısıtlama var mıdır bilmiyorum. hemen deniyorum.

Uploaded with ImageShack.us

oldu mu ki?

İşte bu saçımın şimdiki hali. Bundan önce dediğim gibi koyu kahveydi. Güneşte daha canlı, daha kızıl duruyor tabi, fotografta biraz dandik duruyor. Benim size danışmak istediğim şey şu. Ben bir dahaki boyamada yine aynı karışımı yapmak istemiyorum. Çünkü saçım o zaman daha da yıpranacak. Belki bu sefer açık papatyayı kullanmayabilirim diyorum. Sizce o zaman koyulaşır mı saçım? Ve aslında istediğim renk tam olarak şu. Ona tek boya ile ulaşabilir miyim? Teşekkürler :)

Uploaded with ImageShack.us

Şimdiki saçımsa şöyle:

Bundan önce saçım kahverengiydi, güneşte bakır parlamalar oluyordu. Koyuydu yani. Bu rengi de palette tarçın bakır ve açık papatyayı karıştırarak, bunlara da biraz kızıl ekleyerek elde ettim.

kızlar bana yardım edin lütfen saçlarım çok siyah olmasada siyah bugüne kadar hiç boyamadım,koyu kızıl olsun istiyorum bunun için açık renkte bi kızılla boyasam saçımı koyu bi renk elde edebilir miyim acaba :/ ?

Amonra, saçımı boyadım teknik bir arızadan ötürü foto koyamadım ama en yakın zamanda koyacağım
Öncelikle belirteyim 2 sonbahar kızılını karıştırdım ve çekine çekine 1 tüp kızıl yoğunlaştırıcıyı döktüm rengi o kadar koyu oldu ki resmen mor oldu ve tırttım boyamaya boyarken de dua ettim mosmor olmayayım diye Neyse ki sonucu beğendim öyle çok kırmızı falan olmadı. Sadece sonbahjar kızılı ilk boyadığımda daha koyu oluyordu bu daha kırmızıya yakın ve daha tatlı boğucu olmayan bir renk oldu. Bundan sonra favorim budur

Son düzenleme:
kızlar uzun zamandır saçlarımı kızıla boyatmak istiyodum. saçlarımda da siyah boya var. bugün kuaföre gittim. devamlı gittiğim güvendiğim ünlü ve çok iyi bir kuafördür. saçlarımı inceledi benim için gereken işlemlerin çok zor ve uzun süreceğini söyledi. saçlarımın uçları kırıkmış baya bi boyanınca daha kötü olur uçlarından kestirmek zorundasın eğer boyatırsan dedi bana. doğal açıcılar kullanıcakmış ama yine de tabi ki yıpranma olucak dedi saçlarım siyah olduğu için. ben de uzun zamandır uzatmata çalışıyorum ve kuaförler kırık almaya başladıklarında saçın yarısını kesiyorlam mübarek emeklerim boşa gidicek diye ben bi düşüneyim dedim. sizce boyatmalı mıyım? kızıl çok istiyorum ama yakışmamasından da korkuyorum. 120 lira fiyat verdi. 60-70 liraya yaparım diycek olan kuaförlere de kesinlikle yaptırmamamı söyledi oryal kullanıcakları için. kararsız kaldım.. :44:

ay bepenmene çok sevindim
en kısa sürede foto bekliyorum
tahmin edebiliyorum nasıl tatlı bi renk çıktığını
güle güle kullan canım

Son düzenleme:
Kızlar bunu görsellerde buldum resmen aşık oldum renge .
Bu renk nedir bileniniz var mı ve nasıl elde edilir ?

Bu da üsteki renge çok benziyor .Bu renkler nedir arkadaşlar ?

Resident evil 3 deki Milla gerçi bu kadın ne yapsa yakışıyor

Eklentiler

• $milla-jovovich_resident-evil-005.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:

AMA akdıkça anca bu renge yaklaşıbaliyor ilk başda baya bi kızıl turuncumsu gibi oluyor sonra sonra açılıyor yeni bişi keşfettim bakırın arasına siyah balyaj attım 10 tutam harika oldu görenler hep soruyor nasıl nerde yaptırnızı diye deneyin derim

merhaba bişey sorucam acaba bu ne renk bir de ben buğday tenliyim bana gider mi bu renk?:44:

saçlarımı hep paletteyle(radiance serisiyle) boyadım şimdi de kestirmek zorunda kaldım çok yıprandı en son boyadığımda, ama kızıla devam etmek istiyorum sizin önerdiğiniz bi marka var mı acaba saçı fazla yıpratmayan?

ben de kızıl ya da bakır kullandım şimdi açık bakır var, koleston, loreal, palette, neva, garnier serilerini kullandım garnier dan memnundum ama onda renk seçeneği yoktu fazla palette saçı çok yıpratıyo koleston da öyle loreal in tutmamasından şikayetçiydim en son şimdi akos kullanıyorum hem renk tonları fazla hem diğerlerine göre yumuşak yapıyor saçımı, yalnız bunu kuaför boyası olduğundan her yerde bulamayabilrsin kuför malzemeleri satan yerlere bak :)

slmm kızlarr günaydınn banadaa yardımcı olursanızz çok sevinirimm bende sacımı sonbahar kızılına boyadımm 3-4 ay sonrda bronz kahve yaptımm tabiki üstünden yine 3-4 ayy geçti şimdide açık küllü kumral yapmak istiyorumm sizcee olurmuu bilginiz varsaa eğerr söylersenizz çok sevinirimm şimdiden tşk ederim..

tamam bide akosa bakiim o zaman , teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…