Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

çok çok çok teşekkür ederim.bı arkadasım da dipleri biraz bekledıkten sonra boya demıstı ama emın olamamıstım.
dediğin gibi denicem

igora kırmızı yoğunlaştırıcı ve akos çilek kızılı karşımı saçlarım
flaşlı ve flaşsız çekimlerde renk hayet belirgin
ben çok sevdim bu rengi

akos çilek kızılı nasıl bir renk bilmiyorum ama boyanın içine igora katınca gerçekten bir fark oldu mu?

çilek kırmızısı pembemsi bi renk
kırmızı yoğunlaştırıcı daha bi kırmızılık sağladı açıkçası
daha önce çilek kızılına boyadığımda bu kadar kırmızı yansımalı olmuyodu
koyu bi pembe oluyodu
yıkadıkça pembelik daha netti
bakalım bu aktıkça pembeleşek mi

Ben de deneyeceğim bakalım.. peki 1 tüp mü kullandın yoğunlaştırıcıyı acaba?

Ben de deneyeceğim bakalım.. peki 1 tüp mü kullandın yoğunlaştırıcıyı acaba?

yok 1 tüp çilek kırmızı
1 ceviz kadar kırmızı yoğunlaştırıcı koydum ben
fazla koymadığım halde yoğun bi kırmızı oldu
daha az koysam da olurmuş

yok 1 tüp çilek kırmızı
1 ceviz kadar kırmızı yoğunlaştırıcı koydum ben
fazla koymadığım halde yoğun bi kırmızı oldu
daha az koysam da olurmuş

o kadar etkili yani.. ben 3 tüp sonbahar kızılı ile boyuyorum saçları heralde 1 tüp yoğunlaştırıcı kullansam ancak etki eder :26:

o kadar etkili yani.. ben 3 tüp sonbahar kızılı ile boyuyorum saçları heralde 1 tüp yoğunlaştırıcı kullansam ancak etki eder :26:

saçın uzunsa olabilir evet
benimde evde sonbahar kızılı var bi kutu
bi dahakine onla yapcam kırmızı yoğunlaştırıcıyı
sen de foto eklersen fikir olur bana
sonbahar kızılı aktıkça turuncu bakır oluyo
ben öyle de uzun süre kullanıyorum

Şuanki hali bu akmış sonbahar kızılı

Eki Görüntüle 234454
Eki Görüntüle 234455

benim akmış sonbahar kızılımda böyle oluyo
bu halide fena değil aslında hatta aktıkça bana bakıra mı boyattın diye
soruyolar

Seninki biraz daha koyu bir renk oluyormuş. Bakalım önümüzdeki hafta saçımı yoğunlaştırıcı ile boyayacağım ozaman da koyarım resmini. Ama aklıma takılan bir şey var. 3 boya sonbahar kızılı + 1 tüp yoğunlaştırıcı kullanınca biraz fazla bir boya elde edeceğim acaba 2 tüp sonhabar kızılı + 1 tüp yoğunlaştırıcı mı kullansam? Zaten yoğunlaştırıcı da başlıbaşına bir boya değil mi?:44:

Son düzenleme:

normalde 3 kutut yetiyosa 2 kutu normal boyandan 1 kutut igoradan kullanabilirsin
bende sonbahar kızılı hep daha koyu tuttar
altta ki saç kırmızı açılmasına rağmen
ama olsun daha geç soluyo daha canlı duruyo en azından

istediğim rengi buldum sanırım ... aslında bakıra değil de kırmızıya kaçan bir renk istiyorum.. ama bunda sanırım biraz bakırlık var gibi?

merhaba kadınlar,aranıza yeni katıldım..bir sorum olacak. su an saclarım akmıs kızıl halinde:)daha önce oryalle acıp kızıl yapmıstım. su an tahmin edersiniz koyu turuncumsu bir rengi var.. sizce bu sac renginin üstüne tarçın bakır yapsam cart turuncu bir renk mi olur ?ben şöyle bir renk istiyorum nasıl elde edebilirm? cok teşekkürler...

Bence tarçın bakır yaptırırsanız daha çok koyu karamele benzeyecektir. En sağlıklısı kuaförünüze danışmanız bence. Vişne rengini de öneririm ben kışın hep o renk kullanıyorum tenimin rengini daha açık gösteriyo ve bi ışıltı katıyo insanın yüzüne.

kızlar bu renk tam tarçın bakır mı sanki ondan biraz daha koyu ve daha canlı görünüyor şu rengin üzerine nasıl elde edebilirim?? şimdi bu saç rengimin üzerine palette yoğun renk açıcı yapacağım bir de yoğun bakır aldım ama değiştirmek üzere.. renk açıcıdan sonra hangi rengi uygulamam gerek yardım lütfen

Son düzenleme:
saçlarımı garnier ın kestane kızılı ve bakır alevini karıştırarak boyadım evde kendim, hiç açmadan. ama neredyse önce dipleri kırmızı oldu sadece ve ışıkta kızıl parladı gittikçe aktı kötü bir renk oldu:s ewde boyadğmz zaman kızılı tutturabileceğim bir boya markası/nosu önerebilcek olanlar var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…