Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Rica ederim...
İlk önce çeyrek ya da yarım tüp katıp yavaş yavaş artırarak yap istersen. Kızıllık istediğin yoğunluğa gelince en son ne kadar kullandıysan her zaman o kadar kullan. Bir tüpün kıpkırmızı yapacağını sanmam ama sen yine de dediğim gibi yavaş yavaş arttır. Bu arada kullandığın marka palette yani schwarzkopfun ürünü, bulabilirsen yoğunlaştırıcı olarak igorayı tercih et o da schwarzkopfun...

arkadaşlar ben saçımı bir süredir palette tarçın bakıra boyuyorum seviyorum bu rengi ama dün markette saç boyalarına şöyle bi göz gezdirirken palettenin yeni çıkardığı deluxe 7-77 yoğun bakırı gördüm resmen vuruldum çok hoşuma gitti. saçım şuan tarçın bakır ama tam turuncu ya da kızıl değil sarımsı bi turunculuk var. sizce boyasam kutunun üzerindeki rengi tam elde eder miyim?

bu da benim saç rengim ama şuan ki rengim tepe kısmındakiler gibi sarımsı turuncumsu bişey...parça parça oldu kusura bakmayın. :26:

Tarçın bakır kutudaki gibi tuttuğuna göre bu da aynı kutudaki gibi tutar. Dene canım beğenmezsen akıtman kolay olur bu rengi...

teşekkür ederim canım cevabın için en kısa zamanda deneyeyim o zaman ben bu rengi boyadıktan sonra ki halinin resminide koyarım ama biraz beklemem lazım 2 hafta oldu tarçın bakıra boyayalı..

Evet iki ürün de Shwarzkopfun ürünü igora bulabilirsem bir sonraki boyamamda deneyeceğim cevap ve yardımlar için teşekkürler

Loreal pro keratin 6.35 boyadım. Fakat hiç umduğum gibi çıkmadı. Yani koyu mat bir renk oldu. Kutudaki ile ilgisi yok.

benim iki senedir kızıl hep kızıla boyatıyorum ama değiştirmek istiyorum bende senin gibi sıkıldım artık. saçlarını papatya suyuyla yıkayıp iyice açtıktan sonra boyatabilirsin istediğin renge

çok begendim bnde bu renk istiyorum nasıl yaptın açıklar mısın

çikolata kahve boyalı saçımı
kırmızı açıcıyla yani oryalle açtım ve böyle oldu bu boya değil
ama bugün akos çilek kırmızı ve igora kırmızı yoğunlaştırıcı aldım
taban rengi elde ettim şimdi daha kırmızı bi renk elde edicem inşallah.

Son düzenleme:

igorayı kolay bulabildin mi? ben de almayı düşünüyorum en yakın zamanda.

kızlar aranızda kızıl olmak uğruna saçlarını açtıran var mı?? yanar mı?? :18:

Eki Görüntüle 221126 Eki Görüntüle 221125
Eki Görüntüle 221124 Eki Görüntüle 221123

bunlarda benim evde boyadığım kızıl saçlarım
fönsüz hali biraz karışık ama olsun

peki boya yok muydu saçında açmadan önce? boyalı saçı açınca yanar diyorlar da.. saçlarım ince telli bir de benim

bak yanmış mı yanma yıpranma olmadı
çikolata kahveye boyalıydı saçım
1 ay sonra da bu işlemi yaptım
biraz solmuştu sadece rengi

merabaaa. uzun zamandır saçımı kırmızıya boyatmak istiyorum ama bir türlü cesaret edemedim. boyatınca yakışmazsa diye endişeleniyorum. kuaföre o kadar para verip sonrasında beğenmediğim için tekrar boyamak da istemiyorum. o yüzden ilk olarak nasıl durucak bende diye deneme açısından evde boyayayım dedim ama bu konuda hiç bilgim yok nerdeyse saçımda şuan siyah boya var. doğal rengi de siyah. diplerden bir kaç santim doğal saç çıkmış olması lazım. açıcı alsam b kadar koyu bir rengi açabilir mi? dipleriyle uçlarında renk farkı olur mu? kırmızı boyayabilecek kadar açabilir miyim saçımın rengini? yoksa hiç riske girmeden kuaföre mi gitmeliyim? :26:

kızlar yardıma ihtiyacım vaar. bir buçuk ay önce saçımı aşk alevine boyadım.ama dipleri daha açık oldu nedense. tekrar boyaycam derken aradan bırbucuk ay gectı ve tabı diplerden bir cm kendı saçım cıktı.
şimdi tekrar aşk alevıne boyayacağım ama sizce o bir cm lik dip saçım yıne oyle daha açık kızıl olur mu? tırsıyorum yıne oyle olur die

önce uçlardan başla sürmeye uçlar bitince 20 dk bekle
diplere sürüp 10 dk daha bekle
dipleri bu arada kontrol et çok açılmaya başladığını düşünürsen yıka
ya da bi tüp boyadan dipler için biraz ayır volumü düşük
oksidasyon kremi kullanrak boya dipleri açıcılığı az olduğu için
dipler açılmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…