Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

ben yavaş,yavaş olmasını istiyorum zaten gözümün alışması için ve sürekli bakım yapıcamm inşallah çok uğraşmam yaa benm bi ark.vardı önce kınaya boyamştı kii kızıl kına üzerine tutmaz hiç bir boya tutmazmş....
ama onun hep çok güzel oluyodu ve akmıyodu her ay boyadığını biliyorum ama hep farklı tonlara süper oluyodu bi kere çok güzel bi renk yakalamştı bayılmştım yanee :KK70:

valla mrb kızlar benim saçımda kızıldı çok zor ama nerdeyse ben bir senedir kullandım şimdi ise patlıcan mor yaptım ve çok memnunum bu daha güzel

Canım saçının resmini koyabilirmisin buraya yada bana özel mesajla yollayabilirmisin?
Bende patlıcan moru boyatmayı düşünüyorum
Kızılın bakımı boyası çok zor gerçekten,insanı çok yoruyor.
İlk boyandığında çok güzel ama benim saçlarım da yıprandığı için boyadan bir haftaya kalmadan o renkten eser kalmıyor.
Boyalar çok akıyor.Ne yastık kalıyor ne havlu..Saçlar yıpranıyor.
Yani kızılı gönlümce kullanamadım sanırım kullanamıycam dasenağlamasenağlamasenağlama

Canım bende kızıla hayranım şimdide kızıl saçlarım.
Kısa sürede boya gerekiyor ama değiyor bencede.
Hep bugüne kadar kuaföre boyattım ama koleston aşk alevini çok beğendim haftasonu aldım evde boyarım diye düşündüm.Ama pereksidi 9 numara verdiler.Zaten kutuda tavsiye edilende 9 numara.
Sen niye 6 kullandın anlamadım.

**LiL@**´isimli üyeden Alıntı
canım yıllardır kızıl kullanırım ve kolestonun aşk alevi kadar güzel bir kızıl görmedim....
tabii tenine göre peroksidi sana önerir aldığın kozmetikçiler..
ben peroksidi 6 kullanıyorum beyaz tenli olduğum için...

peroksit 6 numara ise daha çabuk akar saçların.bende bakırdım değişiklik yapayım dedim ve saçımı açık kestaneye boyadım 4 gün önce.çok değişik oldum ama aynaya bakınca kendimi tanıyamadım:))))
ahhh amir mahvettin beni gitti canım bakır saçlarım senin yüzüne.bi daha zor dönerim o renge:KK43:(((

merhaba kızlar şu voilanın kestane küllü kızılını deneyen varmı aldım ama tereddütte kaldımyardım edermisiniz

bende geçen yaz orielle doğal saçımı açtırıp sarışın olmuştum :) sonra vazgeçtim koyu kahve oldum 4 hafta sonra .. aradan 4 5 ay geçti turuncu olmak istedim .. oriel çok az kullandı .. sarılar çıktı üstüne turuncu yaptı .. :) tabi 1 hafta sonra aktı .. ben yine turuncuya boyattım sonra yine yine yine yine ..

en az 15 kere boyatmışımdır neyseki saçlarım hala sağlam :) eskisi kadar akmıor ..

dikkat çeken bi renk ve çok yakışıo herkes çok beğenio .. :)

okdr boyattım ama pişman diilim .. değer :KK66:

slm arkadaslar bende saçımı palette sonbahar kızılı ile boyadım önce hostu ama soradan matlastı ve donuk bi renk oldu.üzerine yeniden kızıl boyamak istiyorum.tavsiye edeceğiniz bir kızıl tonu ve marka varmı. kızılın üstüne kızıl yapmak kıpkırmızı saçlar ortaya çıkarmaz demi :KK43:(

slm arkadaslar bende saçımı palette sonbahar kızılı ile boyadım önce hostu ama soradan matlastı ve donuk bi renk oldu.üzerine yeniden kızıl boyamak istiyorum.tavsiye edeceğiniz bir kızıl tonu ve marka varmı. kızılın üstüne kızıl yapmak kıpkırmızı saçlar ortaya çıkarmaz demi :KK43:(

tatlım,
ben 2 yıl palette sonbahar kızılı ve şarap kızılı kullanmdım.ama benimki boyama vakti gelene kadar solmuyordu. hiç bir markadan memnun kalmadım kızılda,sadece paletteden memnun kalmıştım.
gerçi daha 1 kez boyamışsın. kızıl 2-3 boyamadan sonra oturur. ilk boyadan sonra 1-2 hafta içinde yeniden boyaman gerekir renk iyice oturana kadar.sonra normal aralıklarla dip boyası yapabilirsin.ama benden söylemesi kızıl zor renktir ve çok uğraştırır.3 haftada bir boyaman gerekir hangi boya markası olursa olsun tatlım.kızıl çok çabuk akarsürekli yenilemen gerekir.bütün markalarda bu böyledir. istersen yine sonbahar kızılı boya yine çabuk solarsa o zaman başka marka bakarsın.
ben her merkayı kullandım kızılda,en kalıcı ve saçı yıpratmayan kızıl boyalar palette de var. a.s.

tatlım,
ben 2 yıl palette sonbahar kızılı ve şarap kızılı kullanmdım.ama benimki boyama vakti gelene kadar solmuyordu. hiç bir markadan memnun kalmadım kızılda,sadece paletteden memnun kalmıştım.
gerçi daha 1 kez boyamışsın. kızıl 2-3 boyamadan sonra oturur. ilk boyadan sonra 1-2 hafta içinde yeniden boyaman gerekir renk iyice oturana kadar.sonra normal aralıklarla dip boyası yapabilirsin.ama benden söylemesi kızıl zor renktir ve çok uğraştırır.3 haftada bir boyaman gerekir hangi boya markası olursa olsun tatlım.kızıl çok çabuk akarsürekli yenilemen gerekir.bütün markalarda bu böyledir. istersen yine sonbahar kızılı boya yine çabuk solarsa o zaman başka marka bakarsın.
ben her merkayı kullandım kızılda,en kalıcı ve saçı yıpratmayan kızıl boyalar palette de var. a.s.
kızılla ilgili baya tecrüben var sanırım bu yüzden bişey sormak istiorum; palette sonbahar kızılı ile palette şarap kızılını karıştırırsam nasıl bir renk olur? hiç denedin mi acaba bu konuda önerin var mı CADIARZU ben sonbahar kızılının canlılığını seviyorum fakat biraz daha vişneye kaçsın istiyorum bu yüzden şarap kızılıyla karıştırmak geldi aklıma ama karar veremedim koyu bir renk çıkmaz ortaya sonra di mi? ben koyu kızıl istemiyorum çünkü canlı vişne kızılı istiyorum :1rolleyes:

kızılla ilgili baya tecrüben var sanırım bu yüzden bişey sormak istiorum; palette sonbahar kızılı ile palette şarap kızılını karıştırırsam nasıl bir renk olur? hiç denedin mi acaba bu konuda önerin var mı CADIARZU ben sonbahar kızılının canlılığını seviyorum fakat biraz daha vişneye kaçsın istiyorum bu yüzden şarap kızılıyla karıştırmak geldi aklıma ama karar veremedim koyu bir renk çıkmaz ortaya sonra di mi? ben koyu kızıl istemiyorum çünkü canlı vişne kızılı istiyorum :1rolleyes:

canım merhaba

ben palette sonbahar kızılı ve şarap kızılını karıştırıp kullandım. koyu bir renk olmuyor.
hafif pembeye çalan bir renk oluyor.yani senin istediğin gibi açık vişne kızılı gibi oluyor.şarap kızılı da koyu bir renk değil palette da.o nedenle koyu olmaz canım.a.s.
ben beğeniyordum rengini.ben de koyu kızıl sevmiyorum.
açık daha canlı ve güzel oluyor bir de boyadığına değiyor.
palette daha az akıyor ve yıpratıyor ve rengi de solmuyor.
tavsiye ederim.

ben yıllardır kızıl ama zamanında açtırdım çünkü açık kızıl tonlarını istiyodum,sonraları hiç açtırmadım,şimdi bakır tonlarında kızıl tabi saç tonunda önemli çok koyu ise istediğin ton tutmayabilir,benim açık kumral saçlarım,dolayısıyla açmadan da olabiliyor,sen yine kuaförüne danış,bir renk açılarak yapılırsa çok çabuk akıyo,diğerinde öyle bi sorun yok..

kızlar saçlarım şu anda akmış kızıl ama ben şu aşağıdaki renkten istiyorum.sizce açmadan yapılabilir mi?aslında kuaföre boyatcam ama daha sonra kendim evde boyamak için soruyorum sizce bunu dışarda satılan boyalardan biriyle elde edebilir miyim?

aylinum5.jpg

Son düzenleme:
arkadaşlar yıllardır kızıl kullandım.kolestonlar güzel.palettenin sonbahar kızılını yaptım o akınca eşimin tavsiyesiyle şarap kızılı yaptım.hüsranla sonuçlandı.o bile farketti mat durdu rengi dedi.ama lorealin preference serisinden açık kor kızılı çok hoşuma gitmişti.tekrar ona dönebilirim .tavsiye ederim.

kalitesi belli zaten.boya setinin içindeki eldiven bile ayrı bir küçük plastik kutu içine.ayrıca kızılı veren renk minicik bir plastik tüp içinde.ve kıpkırmızı.saçlarım acayip parlıyordu lorealle.ve fiyatı da uygun.10 ytl civarı .

arkadaşlar lady color'un kızıllarını çok beğeniorum ben fakat ucuz olduğu için denemeye korkuorum. kullanan var mı acaba kutunun üstündeki renkle aynı mı oluo rengi çabuk akıo mu ve saça zarar verdi mi? önerir misiniz?

kızlar en canlı vişne kızılı gibi olan renk hangisi kafam karıştı benim??
koleston aşk alevimi palette sonbahar kızılımı yolsa loreallemi???
yardım edinnnnnnnnn

kızlar yıllardır saçlarımda balyajı kullanıyodum.iki aydır kızıl deniyorum ama istediğim parlak kızılı bir türlü tutturamadılar.önereceğiniz parlak kızıl renk ve marka varmı?bana yardımcı olurmusunuz ltf.şimdiden herkese tşkler.

Aysegül ben loreal recital preference'in kor ateş kızılını öneriyorum.Bence en parlak kızıl bu kızıl.

benim saçlarım koyu kahverengiydi ve kızıla boyamak istiyordum kuaföre sorduğumda açmamız lazım dedi ve baya bi para istedi. ben kendim gittim kolestonun özel kızıllar serinden kor ateş kızılı aldım mükemmel sonuç ne bir yastığa geçme ne akma hiç bir problem yaşamadım tavsiye ederim

X