Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Ben de Voila bakır kızıl hakkında yorum istiyorum ama kimse ilgilenmiyo

Canim voila cabuk akar. Ben cok eskiden teyzemin saclarini voilanin kizilina boyamistim, hem beyazlar boyanmamisti hem de cok cabuk akip pembeyle turuncu arasi bir renge dönüsmüstü.

tarçın bakır çok açık bi renk ben öyle istemiyorum. voilanın kutusundaki renk gibi istiyorum. ya da şu kızınki gibi olsa yeter bana

Eki Görüntüle 149361

saçımda boya var sıcak çikolata renginde. resimdeki kız koyu kumral saçının üstüne boyamış açıcı kullanmadan. ama hangi markaya boyadı bilmiyorum hiç kızıllık yok kızda çok güzel.

Benimde saçlarım kestane rengi şu anda ama boya var.Bende kolestonun bakır kızılına boyamak istiyorum tutarmı acaba?

bi kac hafta önce ben evde koyu kestane saylarimi kirmiziya boyadim.. cok güzel oldu hemde saclari mi acmadan bukadar güzel mi sonuc aldim!

bayanlar saclarim cok siyah tutkulu kizila boyasam ortaya nasil bir renk cikar acaba??? koyu kizil olur mu?

merhaba arkadaşlar bn 3-4 ay evvel saçımı koyu kahveye boyamıştım simdi onun üzerine istanbul viyoleye boyamak istiyorum sizce o rengin üstüne tutarmı renk bi bilginiz varmı fikirlerinizi bkliyorum....

kızlar bende saçımı kızıla boyatmak istiyorum. tutkulu bakırla saçımı açmayı denedim ama dipleri tuttu altlar yine siyah kaldı (siyaha boyuyordum eskiden). saçlarımı diplerden başlayarak palette renk açıcıyla açıcam sonra tekrar boyuycam.
istediğim renk garnierin 6.46(bakır kızıl) daki kapak resmindeki kız gibi. resim ekleyemiyorum mesaj sayım yetmediği için. ama forumda okuduğum kadarıyla garnier hep daha koyu çıkıyormuş ve bakırlık yokmuş. acaba garnier 6.46 ve nevacolor 7.44 ü karıştırsam, (1 tüp garnier, yarım nevacolor) istediğim rengi elde edebilir miyim?
edemezsem ne yapmamı önerirsiniz :S

bu arada çok mutsuzum, siyahtan artık gerçekten çok sıkıldım ve kuaföre gidip açtırıcak (60 dedi) param da yok açıkçası ünv öğrencisiyim. bu renk konusunda yardımcı olursanız sevinirim

Benim saçlarım kızıl ama baya uzadı artık diplerden kendi renkleri çıktı sarı röfle yaptırmak istiyorum ama iyice beklemem mi gerekiyo çabuk da uzamıyo çok sıkıldım artık bebek de düşünüyoruz hamile kalırsam boyatamam da şimdiden bi çözüm bulmam lazım ne yapmalıyım lütfen yardımmm

GİT YAPTIR HAYATIM BİŞEOLMAZ KUAFÖRÜN YAPAR MERAK ETME

öncelikle selam duruhilal bende kızıldım önce saçlarımı karamel yaptrdm hatta 10 gün oldu senin gibi röfle düşünüyorum 1ay sonra yapalım röfleyi dedi kuaförüm ama ben bir süre böyle kalmak istiyorum tabi bitkisel yağlarla destekliyorum sonrasında röfle yaptırabilirsn önce açtır karamel kullan 1ay sonra yaptırrırsn güvendiğin öncelikle saçının sağlığını düşünen bir kuaföre emanet edrsen kendini saçlarını kestrmene gerek kalmaz ama uçlardan aldırabilirsin birazz

bu arada çok mutsuzum, siyahtan artık gerçekten çok sıkıldım ve kuaföre gidip açtırıcak (60 dedi) param da yok açıkçası ünv öğrencisiyim. bu renk konusunda yardımcı olursanız sevinirim

valla canım çok cüzi bir paraya oriel alıp evde aç çok basit ben görümcemin açmıştım sonrasındada üstüne ben palettenin koyu yakutunu kullanıyordum tavsiye edebilirm renk çok güzel çıkıyor diğer boyalar hakkında bir fikrim yok ama saçlarını açmadğn sürece saçların yarım yamalak olur malesef

sağol canım bugun bir arkadaşım kendisinin oryalle açabiliceğini söyledi cok mutlu oldum ben de korkuyorum ya yanarsa saçlarım diye ama yapıcam yine de :)

arkadaşlar bana yardım edin bi ya saçımı sonbahar kızılına boyadım saçımın rengi siyahtı şimdi kapatmak istiyorum kızılı nasıl yapacam acil yardım ((((

saçınızı igora royalden başka boyayla boyamayın. her markanın her rengini bizzat denemiş biri olarak söylüyorum ki IGORA bir numara.ben size sadece igorayla çalışan kuaförümü öneririm : FENOMEN bay bayan kuaför salonu 876 80 14
beylikdüzü migros aşağısında MEDILIFE hastanesi acil kapısı karşısı
hayalinizdeki rengin birebir aynısını saçınızda görmenin mutluluğunu yaşayın. bakır kızılımın renginin sırrını kimse çözemedi hala :) kim denediyse ya turuncu oluyor ya kızıl. Kuaförüm Harun Bey'e sonsuz teşekkürler...

arkadaşlar bana yardım edin bi ya saçımı sonbahar kızılına boyadım saçımın rengi siyahtı şimdi kapatmak istiyorum kızılı nasıl yapacam acil yardım ((((

siyahın üstüne tuttu mu sahiden??? çok şaşırdım. resim koysan aslında ne güzel olur. tonunu görsek, siyahın üstünde nasıl olmuş...
kapatmak için küllü kahve kullanmalısın:) ama önce resim lütfeeeennnn

saçların çok güzelmiş gerçekten. ama bakır kızıl bu kadar açık bi renk miydi yaa :44:

Ben saclarimi tarcin bakira boyamistim ayni birinci resimdeki gibi tutmustu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…