Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Evet bunlar harika. Ben icinde turunculuk olan kirmizilara bayiliyorum:

Koleston vahsi kizilla bu renk elde edilebilir mi?

İşte bu ya, buralarda bir yerlerde görmüştüm ama arayıp bulmaya üşendim :)
Çok kararsızım ben de, koyu yapsam diyorum ama böyle renkler gördükçe de insan ne yapacağını şaşırıyor. Solmasa bir de...
Loreal bakır kor kızıl ile elde edilebileceği söylenmişti önceki sayfalarda ama deneme şansım olmadı henüz...

Kızlar birşey sormak istiyorum. benim kendi saçlarım siyah. 3 yıldır falan saçlarımı kızıla boyuyorum ara ara. hepsini değil uçlarını boyuyorum. ama kendi rengi koyu olduğu için öyle cırtlak kızıl olmuyor gün ışığında hafif bi kızıllık geceyse siyah koyu kızıl gibi duruyor.aktıktan sonra biraz açık kahve gibi bir renk alıyor ve o rengi sevmiyorum. şimdi geçen hafta kızıla boyadım ve bu kızıl aktıktan sonra koyu kahve gibi bir renge boyayıp bir daha boyamayı düşünmüyorum artık kendi rengiyle kullanmak istiyorum saçımı. ama bazı yerlerden kızılın ustune kullanılan rengin tutmadıgını alttan kızılın mutlaka çıktıgını duymustum fakat benim saçım siyah olduğu için kızılda tam tutmuyor. kararsız kaldım napsam o akmış kızılı koyultabilirim?

Arkadaşlar aranızda saçını Sea Color ile boyayan var mı? Sanırım yeni çıkmış bu marka, kızılları çok hoş görünüyor.

2 yıla yakın zamandır bende kızılı kullanıyorum akmasından yana çok sıkıntım vardı önceleri ama zamanla alıştım, hiç bir sıkıntı yaşamıyorum artık. ona göre alıyorum kıyafetlerimi, açık renklerden kaçınıyorum mesela. ayda 1 defa mutlaka boyatıyorum, akınca çok kötü görünüyor çünkü saçıma dokunasım bile gelmiyor. bugün gittim yeni boyamı yaptırdım geldim evime. ah bir de akmasa ne güzel olucak.

buda saçlarımın rengi buyrun;

kızıldan kurtulmanın tek yolunun saçını siyaha boyatmak olduğunu biliyorum. :) henüz dönmeyi düşünmedim ama kuaförüm boyarken bu şekilde söylemişti emin misin siyaha boyatmaktan başka bir dönüşün olmaz felan demişti. siyah bana yakışmıyor çünkü ve hiç sevmiyorum. sırf siyaha boyatmamak için yıllarca bu rengi kullanıcam gibi gözüküyor bakalım.

Benim annem yıllarca kızıl kullandı sonra kahverengiye döndü. şu an hiç kızıllık yok. kızıldan dönmenin tek yolu siyaha boyatmak değil demekki. önce koyu bi kahverengi yaptı, sonra biraz açtı sıcak çikolata yaptı. nasıl dönebildi kızıldan ben de bilmiyorum

merhaba garnier bakır kızıla boyayıp memnun kalan oldu mu? renk bu:
Eki Görüntüle 122133
merhaba herkese. bu mesajıma kimse cevap vermemiş çok merak ediyorum bu rengi...şu an saçım palette naturals açık karamele boyalı. bu renk tutar diye düşünüyorum ama daha önceden garnier hiç kullanmadığım için kararsız kaldım. bu renge boyayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Son düzenleme:

bence kutudaki gibi olmaz çünkü bakır kızıl böyle bi renk değil

nasıl güzel bi renk bu böyle kızıl aşkı bambaşka cidden

akos çilek kırmızısıyla akos gelincik kırmızısı arasındaki fark nedir bilen var mı kızlar? en kırmızı olanı istiyorum pembelik istemiyorum?biri 7.40 tl biri 3.70 tl.niye bu fiyat farkı?

Turuncu istiyorsan Palette tarcin bakiri dene. Sacinin dogal rengi mi sicak cikolata? Eger boya varsa acman gerekir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…