Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

inanmıyorum ya. sanki bu yazıyı ben yazmışım gibi. ben de aynen koleston kor ateş kızılı+ aşk alevi= 6 yıldır devam...

Artık Nox kullanıyorum. Çok daha canlı. Tek sorunu var, şimdiye kadar kullandığım boyalardan çok daha fazla akıyor, hem de kıpkırmızı. Duş kaydırmaz kıpkırmızı oldu. Yine de en az 1 ay dayanıyor boya saçta. Rengi süper ama.

teşekkür ederim
yıpratma konusunda pek bişey diyemeyeceğim ama diğer boyalar kadar yıpratıyordur bence ekstra fazla yıprattığını düşünmüyorum kolestonun..
diğer boyaların kızlını kullanmadım ama farklı boyaların farklı renklerini denemişliğim var o nedenle koleston daha kalıcı diyebilirim kıyasladığımda

evet malesef akıyo ama kızıl her türlü akıyo zaten..benim saçlarım mesela çok parlaktır o nedenle de kızılı canlıdır herkes dile getirir bu durumu..bunu sağlamak için lorealin boyalı saçlar için şampuanı ile saç spreyini kullanıyorum ben..kırmızı şişeli olan..özellikle spreyine bayılıyorum parlaklığını buna borçluyum..aksa da yine de kızıllığından pek ödün vermiyo böylece..mis gibi de kokuyo saçlar tekrar yıkayana kadar..baya kalıcı kokusu..daha önce gliss kullanmıştım ama lorealden daha memnun kaldım hem şampuanından hem spreyinden

sağol canım ya ben hep lorealin boyalarını kullandım. 2 seferdir natural colors kullanıyorum. rengi çok hoş ve casting gibi koku, deride yanma yapmıyor ama saçlarım çok çabuk sönüyor ve yağlanıyor malesef. sanırım bu boya yüzünden koleston da nasıl olur bilmem bu arada casting inde çok güzel kızıl serileri çıkmış
bu renk sana çok yakışmış ve gerçekten saçların çok canlı görünüyor. kızıl kullananların ortak sorunu saçı daha fazla yıpratması diye biliyordum ama sen iyi bakmışsın ben zaten lorealin boyalı saçlar için olan şampuanını kullanıyorum. aynen çokta memnunum

Ben saclarimin uclarina kirmizi balyaj attiracagim, konu da actim bununla ilgili ama buraya da danisayim dedim. Saclarimin uclarini palette ya da kolestonun acicisiyla acip üzerine koleston vahsi kizil boyamak istiyorum. Vahsi kizil tutar diye düsünüyorum cünkü gecen sene saclarimi siyahtan acip üzerine kizil büyü boyamistim tutmustu.
Aranizda koleston vahsi kizil kullanan var mi? Kirmizi gibi duruyor sanirim sacta, nasil bir kirmizi cikiyor ortaya? Canli sicak bir kizil mi yoksa oyuncak bebeklerin plastik saclari gibi bir kizil mi?

kızlar ya saçlarımda koyu kestane boy vardı kuaföre gittim kzıla dönmek için diplerde kendi rengim olunca onlar çok güzel kızıl oldu ama uçlar daha koyu kuaförü yolasım geliyor sinirimden gidemiyorum nasıl açılacak bu uçlar ya daha yeni kestirdim bir daha da kestiremem nasıl düzelteceğim fikri olan var mı açıcılardan alıp sürsem sonra kızıla boyasam çok mu kötü olur???? lütfen yardım edn

ben garnierın kor kızılını kullanıyrum ve çok memnunum.herkesde tenime çok güzel gitttiğini söylüyor.ancak seneye evlenicem ve düğün için saç rengim konusunda kararsızım.sizce gelinlikle kızıl nasıl olur?? saçımın doğal rengi de koyu kestane

kızlar benim saç rengim koyu kızıl şu anda evde bildiğin siyah gibi duruyo.en son 1 ay önce boyatmıştım baya aktı şimdi koleston aşk alevi aldım.sizce boyanın üstündeki renk gibi olurmu yoksa yine koyu renkmi olur.illa açtırmak mı lazım saçı.yorumlarınızı bekliyorum kızlar boyayı aldım boyuycam yorumlarınız önemli.:80:

merhaba
benim saçım şuan kızıl büyü..ama bundan önce kızıl viyoleydi yine kolestonun..ve o da bahsettiğin gibi koyu bi renkti ışıkta belli oluyodu anca..ben üzerine kızıl büyü yaptığımda tuttu..ama anca 2-3 boyamada tamamen oturdu rengi..aşk alevi kızıl büyüden daha açık bi renk bence tutar..ki senin akmış ve 1 ydır boyamıyormuşsun..tutar bence ama dipleri gelen yerler tabi daha açık olur..açtırmaya gerek olmadığını düşünüyorum ben naçizane

cevapladığın için çok teşekkür ederim.diplerim çıktı biraz boyayınca iki renk mi olur.ya da olmaması için ne yapabilirim bi öneriniz varmı.ilk kez evde boyuycam arkadaşımla.

renk farklılığını önlemek için ne yapmak gerekli bilmiyorum ama yine 2-3 boyamada zamanla oturur..benim en azından öyle oldu çünlü boyadığımda hep diplerim gelmiş oluyodu..dipler ve uçlar farklı olur ama öyle çok göze batacak bi farklılık olmaz sanırım..yine de yanıltmak istemem :18:

Kızlarr şu boya hakkındaki görüşlerinizi söyleyebilir misinizz?

bu forumda voila pek sevilmiyor sanırım, koleston iyi diyorlar ama koleston bakır kızılın kutusundaki renk daha kırmızımsı. ben kırmızılık olmasını istemiyorum turuncu gibi olsun. voila'nın kutusundaki renk çok hoşuma gitti. şu anda saçım sıcak çikolata renginde. açtığım başlıkta bi üye fotoğrafını paylaşmıştı onun rengi çok hoşuma gitti hatta tam istediğim renk aslında

açık renkli bi bakıra cesaret edemediğim için biraz koyu istiyorum. ne istediğimi anlatabildiysem yardım eder misiniz hangi markanın hangi rengini alacağım konusunda?

saçlarım evlenmeden önce kahveydı doğal rengı ve ben düğünümde kızıl yaptım sonuç mukemmel

şimdıkı saç rengım koleston aşk alevı muhteşemdı tam istediğim gıbı oldu ama bayaa bı aktı artık kahve yapıcam doğal renk olsun bırazda

Kızıl aşkım depreşti ha
Bi çok renk denedim ama hiçbi renk beni bu kadar mutlu etmedi
Çok seviyorum saç rengimi..İyi ki dönüş yaptım kızıl saça

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…