Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

bende kızılım kızlarr bayadır boyuyorum artık kendi saçım gibi akmıyorda ama diplerim çıktı yine boyucam gibi.. çok rahat kullanıyorum.. ilk koyu kahveydi saçım sonra koyu bakır kahve gibi bişiye boyatmıştım sonra röfele yapıldı sonra 2 kez şarap kızılı - 2 kez koleston kızıl büyü en sonda aşk alevine boyadım

bu bi önceki rengim kızıl büyü ile boyamıştım

kızlar bana da yardım edin n'olur... ben saçıma kına sürmüştüm,güzel bir kızıl (güneşte resmen kırmızı) oldu... başta güzel geldi ama diplerden kendi saçım görünmeye başlayınca sıkıldım bilmiyorumkismile kınayı kapatacak küllü kumral bir boya varsa söyleyebilir misiniz??

üzgünüm cnm ama maleseff öle bi boya yokkk :S
bnmde saclarımda kına vardı su an sadace uclarda kaldı uzayınca sacım ama kapatmıyo küllü renklerde akıp gidiyo
ben sarı boyayla acmıştım uclarını oralar daha fazla tutabiliyo boyayı ama tamamen kapatıcak benm bildigim yokk
bulursan bnde ögrenip kapatmayı cok isterimm

forumu epey gezdim, bir yerde bir kaç boyamada loreal excellence-küllü kumralın kınayı kapatacağı yazıyordu eyvahedigeldismile çıkıp bu boyayı alacağım, bakalım..:sinifsinif:

arkadaşlar kızıl boyuyorum saçlarımı ve 1 haftada akıyor hangi markayı önerirsiniz bana koleston kızıl büyü aldım su an ve daha boyamadım

bnde actım sacımın rengini turuncu oldu su an yarın voila yogun kızıl alıp boyayacağım
yine dönüş kızıla bakalım...

kızLar dogal sac rengım koyu kestane.. hıc boya yapmamıstım bı tutamın uclarına 6.6.alev kızılı denedım yarım saat beklettım ( tutsun dıe ) ne yazıkkı tutmadı hıc bı deqışım olmadı yıkarken boyam aktı gıttı bosuna ugrastıgımla kaldım cok uzgunum

madem hiç boyanmamış saçın ilk önce açık kumral veya koyu sarıyla boyayarak bikaç ton açılmasını sağla .sonra üzerine istediğin kızılı dene daha mantıklı.

madem hiç boyanmamış saçın ilk önce açık kumral veya koyu sarıyla boyayarak bikaç ton açılmasını sağla .sonra üzerine istediğin kızılı dene daha mantıklı.

tüy sarartıcıyı sacıma surdum ( az tutamına ve dıplere gelmıcek sekılde ) bazı yerlerı turunculaştı ve bazı yerlerı sarılaştı .. acaba boyle olunca ustune kızıl denesem tutar mı.?

ayy sakın tüy sarartıcıyı kullanma.iğrenç bi renk oluyor ayrıca da zararlı olabilir.çok açık sarı alırsan tabi ki açılır ama o kadar açmana gerek yok sanki.sen kızıl yapıcaksın sonuçta.papatya sarısıyla karamel elde etmiş arkadaşlar kendi kahve saçlarının üzerine boyayarak.buna göre karar ver ne renk boyıcağına.dediğim gibi açık kumral boyasan yeterli olabilir.

dedıgım gıbı dha once hıc boyama yapmadıgım ııcn cok acemıyım :kedi: benm amacım saclarımın aralarını renklendırmek... bazı saclarımı renk renk yapmak ıstıorm sacım koyu oldugu ıcın bıraz canlansın renklensın dıye verdıgın bılgıler ııcn cok tesekkr ederm opuyorumnanaktan

kızlar aranızda loreal recital 6.66 yoğun kızıl ve6.64 bakır kor kızıl kullanan var mı.

kızlarrr saçımı kızıla boyamak istiyorum...buğday tenliyim sizce seçimim hangi kızıl olmalıı??

kesinlikle Palette ve sonbahar kızılı :)

koleston kor ateşi kızılı saçlarımı kazık gibi yaptı ve 1 haftada aktı...şimdi sonbahar kızılı ve tam kutunun üstündeki renk...

lunaria avatardaki sensen koleston aşk alevi çok yakışır sana ama kızıl yoğunlaştırıcıda kullanırsan daha iyi olur hem kızıllığı belirgin olur canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…