Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Wauuw çilek kızılı

Son düzenleyen: Moderatör:
Süper istediğim renk.ne renk bu

Loreal 6.66 yogun kizil aldim ilk defa boyamaya karar verdim sacimi kizila. Onceden sariya boyuyordum sizce yakisir mi ve nasil bir renk elde ederim foto da atiyorum bi yardimci olunnn :)

Loreal 6.66 yogun kizil aldim ilk defa boyamaya karar verdim sacimi kizila. Onceden sariya boyuyordum sizce yakisir mi ve nasil bir renk elde ederim foto da atiyorum bi yardimci olunnn :)Eki Görüntüle 1603421
Oooo süper bir renk olur alt zemin ne kadar açık olursa kızıl okadar güzel olur.ama tabi açık kızıl olur.bende senelerdir kızıl kullanırım bazen sıkılıp değiştirir ama yine kızıla donerim koyu olursa da açar öyle boyarim kızıla benim kor ateşi kizili.ama ten rengin de önemli tabi.diplerini de biraz acabilirsen daha iyi olur dipler koyu olacaktır

Ya cok saol cevapladigin icin peki canli acik bir kirmizi olur mu yoksa koyu mu olur ben kipkirmizi istiyorum boyayi degistiriyim mi değiştir dersen ne onerirsin :)

Canım merhaba benim saç rengim avatar fotoğrafımdaki gibi. Bir hafta önce sarıya döndüm. 1,5 sene kırmızı kullandım. Sakın saçını sarıya açıpta üstüne kırmızı yapma. Bir yıkamada akar sarılar çıkar. Kırmızı açıcılar var. Toz olarak. Direk saça uyguluyorsun kırmızı olarak açıyor. Akma derdinde çok olmaz çünkü açıcın kırmızı olacak. Sarıya falan dönmez bu yüzden. Sana tavsiyem bu, ben siyahtan kızıla kızıldan siyaha çok döndüm, hep kırmızı açıcıyla :)

Loreal 6.6 aldım demişsin canım o çok koyu olur. Siyaha çalan kızıl gibi. İstediğin ton tutmaz. Akos boya al çilek kızılı. Sen istediğin açık kırmızı tam benim rengimse istediğin dediğim boyayı al.

Çok süper renk bu ya.kırmızı toz aciciyi nerden bulabilir miyim.ben hep mavi toz açısıyla açtım kozmatikcilerde bulunurmu aceba

Çok süper renk bu ya.kırmızı toz aciciyi nerden bulabilir miyim.ben hep mavi toz açısıyla açtım kozmatikcilerde bulunurmu aceba

Genelde çoğu yerde bulunuyor. Ben kuaför ürünleri satan bi kozmetikten almıştım. Boyamama bile gerek kalmamıştı simsiyah hint kınalı saçlarıma vurdum bir de. Kıpkırmızı yaptı avatarımdaki gibi. Üstüne boya sürmedim. Şimdi de evde Loreal'in açıcısıyla saçlarımı küllü sarıya çevirdim. Kuaförler hepsine imkansız diyor ama ben kendim evde yapıyorum :)

Haklisin kuaförler imkânsız der yada çok para isterler.yıllardır sacimi boyarim evde açarım siyahtan bile açtım rengi.ama su aciciyi merak ettim.bir sure kızıl kullanmicam artık kahve tonları olsun istiyorum dayanamam tabi donerim kızıla ya ilk fırsatta arayıp bulacam aciciyi tesekkur ederim

Dedigim loreal 6.66 ile boyadim sonuc bu eski sac rengim once ki mesajimda vardi cok kotu olmadi sanki :)

Eklentiler

• 1439407371848.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 360
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…