Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Eki Görüntüle 1626226
Burengi bilmiyorum ama nevacolorda var buna benzer kumral çok yoğun bakır.alt zemin açık olursa süper oluyor bu renk.

çok teşekkür ederim canım. kuaföre gittim geçen h.sonu saçım doğal renginde uçlarında röfle var. açmam lazım saçı dedi. mecbur kuaförde yaptırcam sanırım. neyse en azından rengi öğrendim boyayı alıp giderim en azından saçma sapan bi renkle karşılaşmam bu sayede.

çok teşekkür ederim canım. kuaföre gittim geçen h.sonu saçım doğal renginde uçlarında röfle var. açmam lazım saçı dedi. mecbur kuaförde yaptırcam sanırım. neyse en azından rengi öğrendim boyayı alıp giderim en azından saçma sapan bi renkle karşılaşmam bu sayede.
Rica ederim canım.bende yapicam bu rengi.aynen açmadan olmaz bende acicam boyamada önce.boyatigin zaman yaz merak ederim nasıl oldu.inşallah istediğin gibi olur

Kızlar merhaba saçlarım şuan koleston köpük boya 3.0 koyu kahve ye Boyalı bildiğiniz siyah gibi duruyor ben sacımı koyu kızıla boyamak istiyorum saclarım uzun olduğu için bide malum kızıl cok akan bir renkmiş o yüzden köpük boya kullanmak zorundayım hem koleston da hem loreal de aradım sadece koleston kızıl Büyü ve aşk alevini
Bulabildim köpük boya olarak. Zaten istediğim koyu bir kızıl ama aranızda koleston un hiç kızıl büyüsünü deneyen oldu mu bir de bu renk koyu saçta nasıl durur tutar mı diye merak ediyorum deniz Çakır ın resmini yükledim onun Saçları gibi olur mu ki başlangıç olarak koyu bir kızıl istiyorum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 253
  • image.jpg
    image.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 252
Kızlar merhaba saçlarım şuan koleston köpük boya 3.0 koyu kahve ye Boyalı bildiğiniz siyah gibi duruyor ben sacımı koyu kızıla boyamak istiyorum saclarım uzun olduğu için bide malum kızıl cok akan bir renkmiş o yüzden köpük boya kullanmak zorundayım hem koleston da hem loreal de aradım sadece koleston kızıl Büyü ve aşk alevini
Bulabildim köpük boya olarak. Zaten istediğim koyu bir kızıl ama aranızda koleston un hiç kızıl büyüsünü deneyen oldu mu bir de bu renk koyu saçta nasıl durur tutar mı diye merak ediyorum deniz Çakır ın resmini yükledim onun Saçları gibi olur mu ki başlangıç olarak koyu bir kızıl istiyorum
Ben kullandım aşk alevini alt zemin köyü olduğu sürece köyü bi kızıl oluyor.yeğeninin sarı saçına yapmıştım sarı olduğu halde bile koyu oldu.kızıl büyü biraz daha koyu olur sanırım ama alt zemin koyu olduğu için açık kızıl bile boyasan koyu olur.koleston zaten koyu cikariyor

Ben kullandım aşk alevini alt zemin köyü olduğu sürece köyü bi kızıl oluyor.yeğeninin sarı saçına yapmıştım sarı olduğu halde bile koyu oldu.kızıl büyü biraz daha koyu olur sanırım ama alt zemin koyu olduğu için açık kızıl bile boyasan koyu olur.koleston zaten koyu cikariyor
Koleston un köpük boya olarak Patlıcan moru ve kızıl viyole de var onlarda baya koyu duruyor ama sadece internette bulabiliyorum o renkleri kozmetikcilerde her yerde aradım bulamıyorum kızıl Büyü ve aşk Alevi var köpük boyada. cok kararsız kaldım eğer koyu duracaksa kızıl Büyü alabilirim

Koleston un köpük boya olarak Patlıcan moru ve kızıl viyole de var onlarda baya koyu duruyor ama sadece internette bulabiliyorum o renkleri kozmetikcilerde her yerde aradım bulamıyorum kızıl Büyü ve aşk Alevi var köpük boyada. cok kararsız kaldım eğer koyu duracaksa kızıl Büyü alabilirim
Koyu olur yanı alt zemin koyu.

Kızlar saclarım acık kumraldı . Koleston 6.34 bakır Kumral ıle boyadım . Hiç kızıl gıbı durmuyor . Saçlarımda koyu oldu . Bu rengı nasıl elde ederim
image.jpg

Kızlar saclarım acık kumraldı . Koleston 6.34 bakır Kumral ıle boyadım . Hiç kızıl gıbı durmuyor . Saçlarımda koyu oldu . Bu rengı nasıl elde ederim Eki Görüntüle 1636035
Durmaz arkadaşım açmadan boyadigin için durmaz alt zemin koyu olursa bakır tonları tutmuyor. İstediğin renk olması için alt zemin açık veya açıcı ile acilmis olacak.bende neva color bakır kumral aldım ama boyamadim daha önce biraz acacam sacimi.istediğin renk aldigin koleston bakır kumral lada olur nevacolor kumral bakır lada olur yada palettenin bakiriylada olur önemli olan zemin açık olsun.eğer açmak istemezsen de loerel un bakır tonlarına bak köyü saçta tutuyor.

kızlar merhaba ben de saçımı bakır kızıl yaptım eşimin isteğiyle ilkin alışamadım ama ikinci boyadan sonra sevmeye başladım... zor bi renk ama seviyorum... iki haftaya kadar tekrar boyamak istiyorum internetten loreal inoa 7.44 aldım. sizce evde boyayabilir miyim kendim yoksa kuaförde mi boyatayım, bi de bu marka ve rengi deneyen var mı ben amonyaksız diye aldım ama ?

Kızlar benimde saçım kızıl nasıl kurtulucam bu renkten ben :KK61:

Küllü kumral dediler ama olmadı aktı hemen 2 kez boyadım hiç tutmadı şimdi çikolata kahve ye boyasam palettenin azda olsa kapanır mı acaba

saçımı kumral bakır yaptırmıştım iki hafta oldu bu renge döndü loreal inoa 7.44 boya aldım deneyen var mı bu markayı

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    348,8 KB · Görüntüleme: 267
  • Adsız.png
    Adsız.png
    348,8 KB · Görüntüleme: 239
arkadaşlar ben saçımı bakır kızıla boyamak istiyorum ama esmere dönük buğday tenliyim bir de şu sıralar bakır modası pek yok gibi gözüküyor ama ben bu rengi çok seviyorum şu fotoğraftaki renk tam olarak kaç numarayla ulaşabilirim?

Eklentiler

• tumblr_m23wjvjxY81qk8nbvo1_500 (1).png
    tumblr_m23wjvjxY81qk8nbvo1_500 (1).png
    188,2 KB · Görüntüleme: 266
arkadaşlar ben saçımı bakır kızıla boyamak istiyorum ama esmere dönük buğday tenliyim bir de şu sıralar bakır modası pek yok gibi gözüküyor ama ben bu rengi çok seviyorum şu fotoğraftaki renk tam olarak kaç numarayla ulaşabilirim?[/QUOTEl
loreal inoa serisinin 7.44 bi bak istersen bakır kumral gibi...

evet googleda arattım 7.44 e benziyor peki ben kendim boyamak istiyorum saçımı ve daha önce hiç boya deneyimim olmadığı bir dönemde saçımı kızıl kahveye boyadım ve tabiki hiç tutmadı. Çünkü koyu kestane-siyah arası bi saç rengim var. Şimdi sçım 5 santim kadar uzadı açıcı kullansam saçımı yakar mıyım? :110:

evet googleda arattım 7.44 e benziyor peki ben kendim boyamak istiyorum saçımı ve daha önce hiç boya deneyimim olmadığı bir dönemde saçımı kızıl kahveye boyadım ve tabiki hiç tutmadı. Çünkü koyu kestane-siyah arası bi saç rengim var. Şimdi sçım 5 santim kadar uzadı açıcı kullansam saçımı yakar mıyım? :110:
Valla bilemedim koyu rengi açmadan bunu mümkünü yok tutturamazsın, kendin yapabilir misin? ben cesaret edemedim aynı rengi kullanıyorum ama hep kuaför boyadı ve ilk boyarken açtı saçımı, sırf daha az zarar versin diye bi sürü para verdim o zaman.. şimdi dip boya ve cila oluyor.. ama inanılmaz kolay akıyor benden söylemesi.. iki haftada renk soluyor maalesef :110:

Kızlar benimde saçım kızıl nasıl kurtulucam bu renkten ben :KK61:

Küllü kumral dediler ama olmadı aktı hemen 2 kez boyadım hiç tutmadı şimdi çikolata kahve ye boyasam palettenin azda olsa kapanır mı acaba
Valla canım bu kızıl ne yaparsan yap kapanmiyor. Çikolata kahvesine boyadım kızıl kahve oldu.turk kahvesine boyadım koyu kızıl oldu.küllü kumral kapatır dediler boyadım bakır oldu en iyisi çok köyü kahve yada siyah anca onlar kapatıyor.

kızlar saçımı tarcın bakıra boyadım ıkı kez ama çok çabuk aktığı için tekrar aynı renge boyamak istemiyorum. baya aktı şimdi boya, bunun ustune hangi renge boyarsam bakır yansımalardan kurtulabilirim?

kızlar merhaba dün yine saçımı boyadım malum iki hafta dayanmıyor bu renk maalesef:KK43: inoa 7.44 ile boyandı. kumral bakır diyor boyanın üstünde ama sanki kırmızılığı yoğun baya. ama canlı bi renk. kesinlikle donuk değil. ve bir not daha bir tüp artık bana yetmiyor onu fark ettim.. kuaför zor yetirdi... (ne demekse :)) kaşlarıma da aynı boyayı uyguladım.. ama akma garantisi veremem heralde.. iki hafta sonra yine boya gerekecek biliyorum :KK14:

Eklentiler

• P_20151018_162059.jpg
    P_20151018_162059.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 368
X