Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

kızlar dün saçlarımı kızıla boyatmak için gittiğim kuaförden bu bakır gibi renkle çıktım ve hiç beğenmedim halbuki istediğim renk diğer fotoğraftaki gibi bir kızıldı acaba garnier in olia serisinden intense red e boyasam kendim istediğim gibi bir kızıl elde edebilir miyim?

çok açık tonlu kızıl ben bu kadarına cesaret edemezdim :) bi fikrim yok malesef..

kıp kırmızı açık bi renk istemiyorum koyu ve doğal bi kızıl istiyorm çok ben burdayım demeyecek bi renk.. bileniniz duyanınız var mı ? saçlarım şu an küllü kumral sarı yardımcı olunuz lütfennn. şarap kızılı uygun olur mu ? :18:

Bende aynı resmi paylaşacaktım ya bende alttakini istiyorum saçlar koyu kahve boya yok hiç nasıl ulaşırım acaba

Bu iki renk kafamdaki tamda hangi marka hangi ton ile olur kızlar saç rengi koyu kahverengi :13:

Eklentiler

• $kýzýl 2.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 1.681
Kızlar merhaba,

Ben son 4 senedir saçlarımı resimlerdeki renge benzer bir renk yapmaya çalışıyorum fakat hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Belki biraz daha fazla kızıl boya kullanmam gerekiyordur fakat ne zaman biraz kırmızı tonlarına elim gitse cesaret edemiyorum ya çok kırmızı olursa diye. Bu boyama işlemlerinde bir kere boya yetmediği için biraz fazla açıcı kullanmıştım. Şimdi ne boyarsam boyayım hemen akıyo ve açık bakırımsı bir renk alıyor ve ben açık renk saçı hiç sevmiyorum. Saçımın yapısı kalın telli ve çok fazla boya tutmuyor, neye boyarsam boyuyım bir süre sonra saçım aynı renge dönüyor.

Bu resimlerdeki renkleri nasıl elde edebilirim? Saçımın şuanki rengi kendi rengi küllü kahve ve kesinlikle saçımı açmak istemiyorum.

Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)

Eki Görüntüle 981724 Eki Görüntüle 981725 Eki Görüntüle 981726

1 yıldır koleston aşk alevine boyuyorum saçlarımı acaba palette sonbahar kızılına boyasam tutar mı? sonbahar kızılı daha açık çünkü...

Kızlar ten rengim beyaza kaçan açık buğday gibi çok beyazda değilim yani bana hangi kızıl gider :26:

Aşk Alevi ayda çilek kızılı..üniversitede bi kız yapıyordu bu renk oradan biliyorum.şarap kızılına da bak istersen.

Son düzenleme:
merhabalar...
saçımı koyu kızıl yapmak istiyorum da acaba hangi marka daha etkili olur? bide çok mu akıyo ya :S

Merhabalar. Saçımı kızıla boyayacağım. Sıhhiyede kuaförlere malzeme satan yerlerden alıyorum farklı farklı markalar oluyor. Oralardan boya alan biri bana yardımcı olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…