Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Cnm bir ayda fazla sonuc alamazsin..saclarin yeni alismistir daha..kullanmaya devam et..genelde 6 ay falan duzenli kullananlarin saclari beline kadar gelmis..

saol cnm ya vazgeçtim ben hc kullanmaya devam ediyim en iyisi.kullanıcının biri hc ve sinamekiyi haftada 1 kez kullanmıs ve saçları 1 ayda 3 parmak uzamış.umarım bende de aynı etkiyi yapar

Merhaba kızlar , 11 Ekimde koyu kahveden bal köpüğüne dönmek istedim ama beceriksiz kuaförün biri saçımı yaktı.Oysa 2 kez daha açtırmıştım daha önce hem de 3 ay ara ile ama hiç bir yıpranma olmamıştı.Bu defa başka bir kuaföre yönlendirildim,Loreal ürünleri kullanıyorlar diye korkmadan gittim ama saçımın yarısından fazlası orada kaldı elimde kalan çeyrek saçımla eve döndüm.HC komplex almıştım açmaya karar verdiğimde ondan sürmeye başladım gerçekten iyi geliyor.Saçım hala mısır püskülü gibi ama en azından kopmuyo,iyice kurutunca da hiç belli olmuyo yandığı.bakalım şimdi turp deneyeceğim fazla bakımdan zarar gelmez dimi paylaşım için önce rapunzele sonra da hepinize teşekkürler kızlar...sonuçlarını kesinlikle paylaşacağım...

Turplu suyu iki defa yaptım ve saçlarım resmen parlıyor yumuşacık oldu, normalde şekil almayıp elektriklenen saçlarım şu an gayet sakin ve parlıyor kesinlikle bırakmayacağım bir daha

Iki gunde bir yapan da var ama sik bakim yapmak da dogru degil..ben haftada bir yapiyorum..benim onerim tabi bu ,sen ne siklikta istiyorsan o kadar yap..

Ben de bu tarifi yapmaya karar verdim yarın ilk iş olarak deneyeceğim. 1 haftadır çam terebentin kullanıyorum şampuanıma katarak. yanında da bunu yaparsam daha etkili olur diye düşündüm.. siyah turp daha etkiliymiş ondan alıcam.. 2 günde bir uygulayacağım..

yaklaşık 2 yıldır kestirmediğim saçlarımı çok yıprandıkları için 1 ay önce yaklaşık 1 karış kestirdim. göğsümün altındaydı saçlarım şu an omuz hizamda..eski haline gelmesi için turp suyundan çok umutluyum umarım sonuç alırım..

kızlar deneyeceğimi söylemiştim 3 haftadır 4 kez yaptım diplerim 1 cm kadar geldi ama sanırım bu zaten normal uzama boyutu,

zararını görmedim,yumurta saçta kokmuyor,saç dökmüyor,hatta 3 kezde eşime yaptım o saçlarım dökülmüyor eskisi gibi dedi.
Ama bende ne eksik ne fazla bir değişiklik yok

bu arada saçlarım çok yanık olduğu için etki etmemiştir dedim 1,5 hafta önce kısacık kestirdim ucları uzamayı engellemesin diye

bakalım bugün yine yaptım birkaç hafta daha devam edeceğim sihirli değnek değil sonuçta ama sonuçlarını yazacaım mutlaka...

Bence devam et ,ilk ayda saclar yeni alisiyor bakima ..genel olarak duzenli 6-7 ay kullandiktan sonra saclari beline gelmis bircok kisinin..

benimde saçlarım çok yıprandı düzleştiriciden dolayı altı komple yandı ve yumak gibi oldu saçlarımıkestirmekte istemiyorum uzatıyorum kırılıyor tekrar kesiyorum buyüzden uzatamıyorum.bir aydır düzleştirici kullanmıyorum badem yağı ile bakım yapmayı düşünüyorum bugünn gidip turp alıcam saçlarım belime kadar gelsin istiyorum inş istediğim sonucu alırım

Kızlar kırmızı turp eşimde dökülmeyi durdurmuştu ama bende ne saç uzattı ne de dökülmeyi önledi.

AAAAmaaaaa SİYAH TURP mükemmel saçlarım çok dökülüyor banyonun yüzü koridor yani heryerde birkaç tel saç bulmamak mümkün değildi yerde saç bulmaktan yorulmuş ve utanır olmuştum.Ama ilk siyah turp bakımımdan sonra inanın gün boyunca 2-3 tel ancak dökülüyor o da çekersem geliyor eşimde çok memnun...

bu arada saçlarım daha dolgun,parlak ve güçlü farketmemek mümkün değil benim saçlarım ince telli yanık ama şuan gayet sağlıklı ama kesinlikle siyah turp bulun derim ben ikisini de denedim, turplarım bitmedi ama bugün yine alacağımmmm

teşekkür ederim melek21 gerekirse bir ömür yapacağım çünkü saçlarım sağlık buldu....

Cok sevindim saclarin icin en uygun olani bulmussun duzenli kullanmaya devam edersen uzamaya da arti saglayacagina eminim..ben kirmizi kullaniyorum ama senin onerinle siyah turp denicem bakalim nasil olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…