Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

kızlar bnde uzun zamandır turplu su ile ilgili yazılar okumustum denmeye karar verdim saclarım 1 ayda 2.2 cm uzadı hemde haftada 1 kez uyguladım ama deneyecek olanlara tavsiyem sakın sıcak su ile yıkamayın cnku yumurta sacı sertleştiriyor :2: soguk suyla yıkarsanız saclarınızdaki yumusaklık ve parlaklıga inanamayacasınız :)

meraba arkadaşlar.bugün turplu suyu bende uyguladım.hatta şuan kafamda havlu beklemedeyim :))) merak ettiğim bişey var şapur şupur yaparken çok zor uyguladım.heryerimden aktı.hala sulu sulu akıo.ben mi yanlış yaptım bu sizinde başınıza geldi mi??

Zaten sulu oluyor yikiyoruz onunla sac
lari..beklemeye gecmeden once havluyla kurular gibi suyunu al biraz sonra sarip bekle

canım suyunu iyice sıkıp saçlarını örebilirsin benimde akıyordu önceden bide sakaklarımda sivilce yapmıstı akanlar dikkat et derim :89:

Geçtiğimiz aylarda fotoğraflamıştım merak eden kızlara buyrunuzzzz:):)

Kizlar bu maskeyi yaptiktan sonra saca takmak icin bone gibi birsey nerden bulabilirim bilen var mi? Ben sadece tulbentle sariyorum su an..

Ya evet aslında buradada tarifini okumuştum. ama ben gittim 2 tane minik turpu katı meyve sıkacağında sıktım ve içine 1 tane yumurta kırdım. 1 saat kafamda beklettim kafamı poşetle sarıp .peki hiç olmamışmıdır etkisi.? cuma günü tekrar yapacağım o zamanda tariftekinin aynısını yapacağımm.

ya ilk kullanımımda saçımı resmen fırlatır gibi uzattı :) kesinlikle deneyin.siyah turbu ama.ki bnm saçım çoooookk geç uzar normalde.

benımde suan turplu suyum soğuyor . 5 dk. sonra yumurta ile karıştıracağım.
_zeyN_ , sen ne kadar surede ne kadar uzattın? ben kırmızı turp yapıyorum :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…