Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

[sıze=3]arkadaşlar saçlarım çok döküldü halada devam ediyor zxaten ince telli az saçım var üstlerim baya açıldı sinir oluyorum ayrıca hiçte uzamıyorr..bu tarifi okudum az öncee denicem ...umarım işe yarar ..

[/sıze][/QUOTE

canım mademki çok dökülüyo şu anlatacaklarımı yap emi dökülme duruyo ve dökülenler çabuk uzamaya başlıyo benim kuaförüm saçlarıma çok şaşırmıştı direk dökülenler uzamaya başlıyo çim adam gibi diplerde küçük küçük saçlar sen güven bana bu diyeceklerimi yap emi çok yararlı inşallah şifa verir.

7 yada 8 adet defne yaprağı
1 yemek kaşığı elma sirkesi
1 çay finyanı has zeytin yağı aktardan (baharatçı) al saçlarım için kullanacağım dersin ama güvenilir bir aktar olsun
bunlar cezvede en kısık ayarda kapak kapatarak(diyorum yoksa hertarafa sıçrıyo) cızır cızır etmeye başlayınca 2 dak.filan cızırasın:):)süper anlattım sonra soğuyunca bunu haftada 3 kez kullan hepsini 1 yapışta kullanma (verdiğim tarif en az 3 kez yetiyo) saç diplerine masaj yaparak sür masaj çok önemli topla saçlarını 1 vaktin varsa 2 saat bekle yıka bide yağı her kullanmadan önce ılısın biraz sıcaklıkta daha bereketli oluyo ve bunu kavanozda banyoda dolap ta sakla canım defne yaprağınıda aktardan alacaksın 2 liralık al baya yeter sana
bu iyi gelir eminim.
bide maya maskesi var onuda çok iyi diyolar ben 1 kez yaptım anlayamadım bu sana verdiğim maskeyi yapacağımda dışarı çıkıpta zeytin yağı hala almadım:)en kısa zamanda alacağım çünkü felakt dökülüyo bunu yapınca kesiyo ya göreceksin bide sabahları mide sorunun yoksa kaynamış yumurta mutlak ye saçlar için çok yararlı benim saçlarım boyamadan önce çok sağlıklıydı 1 kırık bul kafamı keserdim:) yumurta çok farkettiriyo neyse öptm canım Allah şifanı verir inşallah...

kızlar bnde uzun zamandır turplu su ile ilgili yazılar okumustum denmeye karar verdim saclarım 1 ayda 2.2 cm uzadı hemde haftada 1 kez uyguladım En Büyük KK ama deneyecek olanlara tavsiyem sakın sıcak su ile yıkamayın cnku yumurta sacı sertleştiriyor :2: soguk suyla yıkarsanız saclarınızdaki yumusaklık ve parlaklıga inanamayacasınız :)

meraba arkadaşlar.bugün turplu suyu bende uyguladım.hatta şuan kafamda havlu beklemedeyim :))) merak ettiğim bişey var şapur şupur yaparken çok zor uyguladım.heryerimden aktı.hala sulu sulu akıo.ben mi yanlış yaptım bu sizinde başınıza geldi mi??

meraba arkadaşlar.bugün turplu suyu bende uyguladım.hatta şuan kafamda havlu beklemedeyim :))) merak ettiğim bişey var şapur şupur yaparken çok zor uyguladım.heryerimden aktı.hala sulu sulu akıo.ben mi yanlış yaptım bu sizinde başınıza geldi mi??

Zaten sulu oluyor yikiyoruz onunla sac
lari..beklemeye gecmeden once havluyla kurular gibi suyunu al biraz sonra sarip bekle

canım suyunu iyice sıkıp saçlarını örebilirsin benimde akıyordu önceden bide sakaklarımda sivilce yapmıstı akanlar dikkat et derim :89:

Eki Görüntüle 272181 Eki Görüntüle 272182

bu iki resim arasında 4 ay var ilkinde katlarımda fazlaydı yumurtalı kullandığım süreçte 2 saat yumurtasız olanda kalabildiğince turplu bıraktım. katlarım uzadıkça altlardan kestirdim ki kat kalmasın diye herkese bol şans kafamda ki turpumla selamlar
Geçtiğimiz aylarda fotoğraflamıştım merak eden kızlara buyrunuzzzz:):)

Kizlar bu maskeyi yaptiktan sonra saca takmak icin bone gibi birsey nerden bulabilirim bilen var mi? Ben sadece tulbentle sariyorum su an..

Ya evet aslında buradada tarifini okumuştum. ama ben gittim 2 tane minik turpu katı meyve sıkacağında sıktım ve içine 1 tane yumurta kırdım. 1 saat kafamda beklettim kafamı poşetle sarıp .peki hiç olmamışmıdır etkisi.? cuma günü tekrar yapacağım o zamanda tariftekinin aynısını yapacağımm.

ya ilk kullanımımda saçımı resmen fırlatır gibi uzattı :) kesinlikle deneyin.siyah turbu ama.ki bnm saçım çoooookk geç uzar normalde.

benımde suan turplu suyum soğuyor . 5 dk. sonra yumurta ile karıştıracağım.
_zeyN_ , sen ne kadar surede ne kadar uzattın? ben kırmızı turp yapıyorum :18:

X