Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

bende cuma günü başladım kullanmaya bir haftada 3 4 kere yapıcam fakat kullananlar varsa bilgi verebilirmi uzuyormu hangi sıklıkla kullanmamız gerekir ?:81:

bende cuma günü başladım kullanmaya bir haftada 3 4 kere yapıcam fakat kullananlar varsa bilgi verebilirmi uzuyormu hangi sıklıkla kullanmamız gerekir ?:81:

Canım ben haftada 1 kereden 4 hafta yaptım.Evet uzama oldu ama dökülme de oldu.Ölü telleri attığı için döker diyorlar ama benimki 4 hafta boyunca döküldü.2 haftadır yapmıyorum ama dökülme hala devam ediyor..

arkadaşlar turplu suyu 1 ay boyunca düzenli olarak uygulayan varmı acaba?bide 1 ayda saçlarımızın boyu ne kadar uzar merak ediyorum

arkadaşlar turplu suyu 1 ay boyunca düzenli olarak uygulayan varmı acaba?bide 1 ayda saçlarımızın boyu ne kadar uzar merak ediyorum

Cnm bir ayda fazla sonuc alamazsin..saclarin yeni alismistir daha..kullanmaya devam et..genelde 6 ay falan duzenli kullananlarin saclari beline kadar gelmis..

inşallah uzar şuan kafamda turplu su var 2.nci yapışım fakat 1.nci yapmamdan sonra sivilce çıkardı alnımda böyle sonuç vermesi beni üzdü doğal olarak inşallah uzar saçlarımız

inşallah uzar şuan kafamda turplu su var 2.nci yapışım fakat 1.nci yapmamdan sonra sivilce çıkardı alnımda böyle sonuç vermesi beni üzdü doğal olarak inşallah uzar saçlarımız

Canım alnında sivilce çıkardıysa sen de alerji yapmış olabilir..kullanmamanı tavsiye ederim..saç derinde de sivilce çıkabilir..

Ben de bu haftasonu hem değişiklik olsun hem de siyaha boyadığım saçlarımın büyük bir kısmından kurtulayım diye neredeyse belime gelen saçlarımı asimetrik küt biçiminde kestirdim. Pişman mıyım? Hayır. Ancak denemek maksadıyla yapacağım bu tarifi. Benim saçlarım hızlı uzar zaten şimdi hazır kısayken test etmenin tam zamanı. Dün yaptım mesela, 2. yi ise yarın yapacağım. İki günde bir turplu su yapmam aşırı mı kaçar. 14 gün boyunca 2 günde bir uygulamayı düşünüyorum. Bu arada saç şekillendiricisi de kullanıyorum, okula giderken saçlarıma maşa yapıyorum, buna rağmen 2-3 ayda hızlı uzarsa vallahi çok güzel olur ^w^

bu iki resim arasında 4 ay var ilkinde katlarımda fazlaydı yumurtalı kullandığım süreçte 2 saat yumurtasız olanda kalabildiğince turplu bıraktım. katlarım uzadıkça altlardan kestirdim ki kat kalmasın diye herkese bol şans kafamda ki turpumla selamlar

Masallah bayagi uzamis cok guzel kestirmeseydiniz omuzdan asagi olacakmis yani..peki ne kadar kestirdiniz tam olarak.
Yani hic kestirmeseydiniz 4 ayda ne kadar uzamis olacakti??

Masallah bayagi uzamis cok guzel kestirmeseydiniz omuzdan asagi olacakmis yani..peki ne kadar kestirdiniz tam olarak.
Yani hic kestirmeseydiniz 4 ayda ne kadar uzamis olacakti??

Teşekkür ederim :) omuzdan aşağı olurdu sanırım en üstteki katlarım uzadıkça alttan az az kestirdim hem hava almış oldu en üst katım hala aşağıdakiyle eş değil ama yakınlaştılar muhtemelen tam omuzumda olurdu sanırım..Yumuşkalığını pas geçemicem gören deliriyor niye bu kadar yumuşak diye o kadar boyamaya

[sıze=3]arkadaşlar saçlarım çok döküldü halada devam ediyor zxaten ince telli az saçım var üstlerim baya açıldı sinir oluyorum ayrıca hiçte uzamıyorr..bu tarifi okudum az öncee denicem ...umarım işe yarar ..

[/sıze]

[sıze=3]arkadaşlar saçlarım çok döküldü halada devam ediyor zxaten ince telli az saçım var üstlerim baya açıldı sinir oluyorum ayrıca hiçte uzamıyorr..bu tarifi okudum az öncee denicem ...umarım işe yarar ..

[/sıze]

Dikkat et arkadaşım turplu su da saç döküyor.Ben 4 hafta yaptım ama saçlarımı çok döktü.3 hafta oluyor bırakalı,anca durdu dökülmesi.Belki kişiden kişiye değişiyor olabilir ama sen yine de dikkatli ol derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…