Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

ßn saçımı kestim ve iğrenç oldu.1 ayda uzaması lazım bu saçlarımın.turplu suyla badem yağını karıştırarak yaparsam 1 ayda ne kadar uzar acaba ?

arkadaslar kesinlikle sonuc veriyor mu ona gore sacımı kestireceğim sonuc veriyorsa 2 ay icinde kac cm kadar uzar malum teyzemin dugunu var ve saclarım suan surekli boyatmaktan,acıcı kullanmaktan ve duzlestrmekten harap olmuş durumdaa kuafore gidip uclarından aldırıcam ama cok az bi kesim icin 20 lira vermekte istemiyorum.. nolur sorumu net olarak cevaplayın.

1,5 ay turplu su kullanmıştım hiç uzamayan saçlarım uzamaya başlamıştı 1 hafta sonra tekrar başlıyorum.. zor geldiği için bırakmıştım ama saçlarımı belimde görmek istiyorum artık sabretcem yapcak bişey yok.. Sizede tavsiyem bence en etkili yöntem bu saç uzamasında .. bide sinameki karışımı :)

1,5 ay turplu su kullanmıştım hiç uzamayan saçlarım uzamaya başlamıştı 1 hafta sonra tekrar başlıyorum.. zor geldiği için bırakmıştım ama saçlarımı belimde görmek istiyorum artık sabretcem yapcak bişey yok.. Sizede tavsiyem bence en etkili yöntem bu saç uzamasında .. bide sinameki karışımı :)

Ya cnm ıyı guzel yazmıssında ılık suda yumurta pısmezmı ya :) bırde haftada kac kez yapıcaz turbu? şimdiden tşkürler..

size bir tavsiye bunu yaz günleri uygulamayın .. ben defalarca saçımı yıkadım ve dışarı çıktıgımda buram buram yumurta kokusuu geldi burnuma .. kışın uygulamak en iyisi

size bir tavsiye bunu yaz günleri uygulamayın .. ben defalarca saçımı yıkadım ve dışarı çıktıgımda buram buram yumurta kokusuu geldi burnuma .. kışın uygulamak en iyisi

zaten bu ayda bulmam cok zor kasım ayında cıkktıgı ıcın kasımda baslıycam bırsey sorucam bu turplu suyu haftada kac kez uygulamalıyız yumurta sarısı ılık suda pısmez mı? Sadece sarısımı akıda konulmaz mı? Sacımın hızlı uzamasını saglar mı senınkınde etkısı ne oldu bıde benm sampuanımn kokusu 3 4 gun etklı yumurta kokar dıyosun cok yıkasam sacımı etkısı azalır mı sıcak su ıyı temızlemez mı ılık su mu olması gerekır :18: :18: :18:

ben önceden uyguladım haftada 2 kere yapıp 4 saat fln bekletiyordum ama koku duymuyordum yıkadıktan sonra.. ama yaz günü gerçekten olmuyor tekrar başlamak için havaların sogumasını bekliyorum ve yumurtanın beyazını koyma sarısı önemli olan :) ve ılık değil bence soğuk suyla yıka ben öyle yapıyorum .. yoksa ne yumurta kokusu gider kafandan nede yumurta pişerse yandın.. benim saçlarımı uzatıyordu şuanda sinameki yapıyorum.. turpa başlayınca 2sini birden kullanmaya devam etcem haftada 2 kere turp 2 kere sinameki yapcam :) 2 tane şampuan kullanıp birine badem yagı,çam terabentin vs. katabilirsin .. faydası olacaktır eminim :) benim 1 cm uzamayan saçlarım bile uzamaya başladı bakım yapmaya başladıgımdan beri :) şuan saçımda 4 cmlik bi uzunluk var

çamterebentin yerıne mecıtefendı yagı kulanın dıolar camterebentın sacı mahcedıomus badem yagını sampuana kullanırsak yaglanmazmı saclar tel tel olur kuruyunca kırlı sac gıbı 1 ay sonra yapıcam ıns turp bulamadım burda ıns hemen uzar belıme gelmesıne 4 parmak var tabı duzledıgımde bakalım kullandıktan sonra neler olucak :18: :18:

ben şampuanıma çam terebentin + badem yağı + bepanthene koyuyorum.. yaglanma gibi bişey yok :) çünkü çam t. kuruttuğu için badem yagıda yağ oranını koruyor bence :) benim saçımda sorun yok :)

ben şampuanıma çam terebentin + badem yağı + bepanthene koyuyorum.. yaglanma gibi bişey yok :) çünkü çam t. kuruttuğu için badem yagıda yağ oranını koruyor bence :) benim saçımda sorun yok :)

Tmm iyi hoş koyuyosunda ne kadar koyusun mesela 700mllık sampuana ne kadar konulması gerek bn head shoulders kullanıyorm ne kadar koymalıyım bırde bepanthene ne? :) saçların yağlı bir saçmıydı peki kullanmadan önce :18::18::18::18::26:

2sindende 1 kapak koydum :) bepanthen ampul aynı bemix gibi :) saçlarım normaldi yani kurumadıda yaglanmadıda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…