Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

çooookkk sevindiiimm bugün turp buldum direk daldım :):) artık bende turplu su yapacoummm bişey daha ben akşamdan yapıp yatsam sabah temizlesem uğraşmak istemiyorum simdi duş muş

saçlarım yumuşacık oldu ve 1 2 santim uzama farkettim dökülmeler dehşet azaldı :) baya memnunum aslında ama aç gözlüyüm bi an önce uzasın istiyorum turp buldum bugün onu da denicem :) entelede mi alsam haha

kızlar ben de yaptım.bnm saç tipim kuru fakat şöyle bişey var ki sanırım yumurtadan saçlarımın uçları çok kurudu yabanyodayken yıkarken yumuşacık ama saat ilerledikçe kabarıyo saçlarım ve uçları kurulaşıyo.şimdi gene yapıcm bu sefer yumurtasız sürücem.bakalım nasıl olcak bu defa

evet kızlar dün dediğim gibi dün yumurtasız yaptım saçlarımı kurutan yumurtaymış.bana yaramadı yumurta.sadece turplu su saçlarımı daha güzel yaptı.

bende kac aydir turp bakimini okuyorum ama hic uygulamadim üsendim acikcasii
evdede tesadüfen turp varr bugün suan turplar kayniyorrr bakalim nasil olacak
:80::80:

yine ben. Ve evet dün turplari kaynattim ama pembemsi su cikmadi benimkisi koyu yesildi
sonra 3saat beklettim sacimda sonra yikarkende durulama suyuna ilk defa elma sirkesi kattim. saclarimin nemini aldim havluyla sonra herzamanki gibi ördüm. simdide saclarimi actim yumusaciklar evet ama her sacima el attigimda sac dökülüyor önceki gibi
Acaba neden böyle? ilk defa kullandim diyemi böyledir?
turplu suyu birdaha kullanmayi dusunmuyorum ama elma sirkesi yumusatti sanirsam

başta dökmesi normal cılız saçları atıyor bence. benim yeni saçlarım çıktı arkadaşımla uyguluyorum bende onunda saçları dolgunlaştı kedi kuyruğu gibiydi. başta dökmesi korkutmasın

Konuyu açan arkadaşta demiş zaten bata dökülme normal çünkü zayıf saçlar gidiyormuş yerine yeni sağlıklı saçlar geliyormuş.Lavanta kürünü yapıyordum ama tadı çok iğrenç onu bırakıp turplu suya geçmeyi düşünüyorum herkes çok memnun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…