Sabırsızlanıyorum ...!

Adet tarihim 15 yada 16 nisan bunun için adet mi olcam hamilemiyim çooook sabırsızlanıyoruuuummm!

he kızlar hamılesınız ınsallahhihoyyyt
bende bebegımı gorebılecekmıyım haftaya cokkkk sabırsızlanıyorum
ıkı haftalık bebek gorunmez neden bu kadar acele ettı o guzel kardeısımız anlamadım
o hepten sabırsızmıshihoyyyt

ya canım benim son adet tarihim 27 şubat,doktorda olabillir veya olmaya bilir dedi ama daha çok yok gibi konuştu oyüzden...

ben bugün itibariyle yumurtladım bakalım bu ay tutacak mı ay heyecan yaptım bugün arkadaşım hamile misin dedi yok değilim dedim kirpiklerin toplanmış hamile olsan öyle olur dedi rimel sürmüştüm bugün ay sabırsızlanıyorum hemen geçsin günler

benimde 1 haftam var ama göğüslerim 10 gündür acıyor.bugün de kasıklarım cok agrıdı
acaba şimdi mi çatlıyor
neden bu kadar agrıdı?

ayy ne güzel olur kız hep beraber bu sefer bebğin büyümesinide sabırsızlanırız değil mi özlemcim hoşgeldin

pınar akıntına baktın mı belki yumurtlamadan belki adetten ben de de aynı ağrı var ama benimki yumurtlamdan anladım

emelcim bizim tarihler aynı bakalım ne olucak inş ikimiz de hayırlı hber alırız o gü zaten benim bu son ay olmuşsa olmuştur yapmıycam artık kocişe kızdım

X