Sabıııırrrr!

Yaaa ne kadar güzell,, çok seviyorum kedileri. Kedi manyağıyım resmen..
Evlenmeden önce annemlerde bir kedim vardı, sokakta bulup sahiplenmiştik. Beraber uyurduk.. hâlâ da annemler bakıyorlar..
Annemlere gittiğimde annemi babamı öpmeden direk şanslımı alırım kucağıma..

Canım ev kedileri yani cins kedilerin sağlığı için kısırlastırılması gerekiyormuş arkadaşım veteriner kendisi de evinde kedi besliyor ve yaşı doldugunda kısırlastıracak

Ben anladım senin kediyi
Kapı sesine bile korkan tiplerden di mi?
Benimkini balkona bile çıkaramazsın
:)

Bizimki haftaiçleri erken uyandırır ama haftasonları öğrendi mi nedir bekliyor kendiliğimizden uyanmamızı.

Bir de mezura oluyor ya terzilikte kullanılan
Onunla oynamayı çok sevdi
Çok miyavlayınca oturduğum yerden mezurayı sallıyorum deli gibi onunla oynuyor

Şu an uyuyo sanırım sesleniyorum sesleniyorum gelmiyor
Az sonra eşim işten gelince koşa koşa çıkar zilli hanım

Bi de benim kedi tuvalete benimle gidiyor onu napcaz bilmiyorum?

Son 2 aydır ben tuvalete doğru giderken hemen peşime takılıyor
Tuvaletlerimiz karşılıklı
Gözgöze wc keyfi

Aa evet oluyor bazı kediler kendi yavrularını bile kabullenemiyor malesef..

İşte sanırım tam da sorun bu:) benim sevdiğimi bildiği için bana miyav miyav,eşime gelince tık yok

Öperim tabii :)
Kedi tüyü evet çok dökülüyor. Bazen inanamıyorum koltuğu görünce ve son zamanlarda inanılmaz gözüme batıyor..
düzenli tararsanız bu dökülme azalıyor..
çişi kakası düzenli temizleniyorsa koku olmuyor. Ben her tualete girdiğimde kontrol edip temizliyorum bugüne kadar evin içine yayılan bir koku olmadı.
Onlar girdiği zamana denk gelirsem,evet içerde insanlarda da olduğu gibi malüm bi koku oluyor :)))) ama geçiyor..

Kedim kısır nerdeyse 8 ay oldu.. kısıtlamıyorum da,günde yarım saat farklı bir odaya koyuyorum bazen dinlenmeye çalıştığımda sürekli miyavlıyor diye. Ama öyle bir kısıtlaması yok hatta benden özgürlerdir :)

Gecer merak etme biraz sabret. Zeytin ver hem yesin hem oynasin cok seviyorlar zeytini.
Zilli toplardan al oynasin kossun evin icinde cok kisitlama bence kisitlamak psikolojilerini bozuyor.

Zeytin yemiyorlar ya ben bikaç kez verdim. Ama koklayıp gidiyor. Oyuncakları var şimdi yeni bitane oyuncak aldı eşim çok sevdiler :)
Bazen 1 saat başında takılı kalıyorlar şimdi ki gibi :))

Gecer merak etme biraz sabret. Zeytin ver hem yesin hem oynasin cok seviyorlar zeytini.
Zilli toplardan al oynasin kossun evin icinde cok kisitlama bence kisitlamak psikolojilerini bozuyor.

Bu arada kısıtlama söz konusu değil.. bi yarım saat ayrı odaya koyduğum oluyor ama o anda inanılmaz yorgun oluyorum ve rahat vermiyor diye koyuyorum. Sabah 7 de kalkıyorum 12 gibi biraz kestirmeye çalışıyorum ama rahat yok :)) bende alıp odaya koyuyorum oyuncaklarıyla beraber..

:))) ya bende çok seviyorum.. çok seviyorum o miyav sesini ama sabahın 7 sinde başlıyor ve ben kalkmazsam o yataktan kesilmiyor nefes almadan devam ediyor bazen isyan ediyorum işte.. ama her zaman değil genelde gülümseyerek de uyanıyorum :)

Bu miyavlari cok ararsiniz...Bende cok sinir olurdum katlanilmaz olurdu bazen ta ki 16 sene sonunda miyav sesi temelli kesilene kadar.O yuzden donemsel olabiliyor sevin sevin sevinn kedinizi.

Uykumdan sabahın 7 sinde uyanıyorum sevmek için :)
Beni zaten ayakta görünce yere uzanıp bana bakıyor göbüşünü açıyor

Evcil hayvan candır zaten. Evlat gibi resmen :) Öpün benim yerime de
Evet benim yumoşlarım da öyle
Amin inşallah

Benim kedm de duş aldığım şampuanlı suyu içmeye bayılıyor. Deli işte!

Bugün buldum bir tane, çok cana yakın. Keşke Trabzonda olsan.

Ben kedi besliyorum evde. Kısırlaştırma konusunda benimde kafam karışık. Çokta hızlı çoğalıyorlar. Kısırlaştırıncada seks yapamıyorlar, annelik tadamıyorlar. Özellikle kısır erkek kediler, özel diyetle beslenmeli, böbrek hastalıklarına yakalanma riski çok yüksek. Acı çekiyorlar. İdrarde kristalleşme olduğundan çişlerini yapamama gibi durumları oluyor. keşke insanlar daha çok sahiplenmek istese. O zaman ne iyi olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…