Sabıııırrrr!

Canim annelik duygusu tatma isi hayvanlarda anne olunca gecerli insanlar gibi bunun ozlemini duymazlar eksikligini hossetmezler. Surekli kendilerini rahatsiz eden bir durtu dur bu onlar icin. Kisirlastirilan hayvan tipki hic acikmayan hayvan gibi cok mutludur. Huzurludur. Ciftlesme onlar icin zevk degil yani aclik gibi rahatsiz eden bir durtu. O yuzden lutfen sagliksiz binlerce hayvandansa saglikli az hayvan daha iyidir. Yasam alanlari dogal ortamlari yok edildi ustelik bulduklari kiyi kose bile onlara cok goruluyor. Sagliksiz ac sakat o kadar cok hayvan varki.

Çok güzel anlattınız

Çok güldüm valla fıtrat demek ki. Ben de iki tane var biri sadece canı istedi mi sevdiriyor çok sosyetik, diğeri de aşk böcüsü her daim göbek açmaya hazır bir yalaka ortası yok bizde. Bi de benimkiler illa gider eşimin koltuğunun altı, sırtı ile kanepe arasi gibi yerlere yatar koca evde adama rahat yok

Bunu yeni okudum. Evet ya hafta sonu biz kalkana kadar kapıyı çizip miyavlar, biz salona gelip oturduk mu kesiliyor sesi ve uyumaya başlıyor bu sefer ben onu uyutmuyorum kalk oynucaz diye

Ay o tuvalet muhabbeti bi bende var sanıyordum benimkiler banyo yaparken de başımda bekliyor çıkana kadar

Ay o tuvalet muhabbeti bi bende var sanıyordum benimkiler banyo yaparken de başımda bekliyor çıkana kadar

Benim büyük kedim tuvalet kapısını bile açıyor :) kapının önünde öyle bir söyleniyor ki sanki onun alanını işgal etmişim de bidaha ordan çıkmayacakmışım gibi bigün açtı kapıyı allahtan evde yalnızdım

Bunu yeni okudum. Evet ya hafta sonu biz kalkana kadar kapıyı çizip miyavlar, biz salona gelip oturduk mu kesiliyor sesi ve uyumaya başlıyor bu sefer ben onu uyutmuyorum kalk oynucaz diye

Ben de öyle yapıcam diyorum ama ben kıyamıyorum

Ben şimdi gördüm sizin msjınızı :)
Evet dişi olan herşeyden korkuyor:) nazlı baya..
wc konusunda bizde de öyle. Ben girdiğimde ya kapının önünde yatarlar,ya büyük kedim kapıyı açana kadar kapıya zıplar yada çok kötü bişey olmuş da içerde mahsur kalmışım gibi miyavlar birgün kapıyı açtı Allahtan evde yalnızdım
Artık akıllandım birileri varken kitliyorum

Ben de öyle yapıcam diyorum ama ben kıyamıyorum

Ay ne bakion öyle dediğime mincirdikca gaza geliyor gurluyor, iplemiyo ki beni hic

8 tane var bizde. Ev müstakil olduğu icin dışarıda yerleri var. Arada eve girer takılırlar aksam yatmadan önce dışarı yuvalarına giderler. Normalde canı istemeyince pek sevdirmez kediler kendilerini. Sizinki sizi çok seviyor anlaşılan. Birde sürekli mama ile beslemeyin. Ara da haşlanmış et haşlanmış yumurta tarzında gıdalar da verin.

Maşallah ya :) Bir sürü kediniz var ne güzel. Biraz daha özgür olmaları çok güzel benim öyle bir şansım yok malesef.. evet sanırım fazla düşkün bana :)
Haşlanmış yumurta,haşlanmış tavuk veriyorum ve balık veyorum arada.. başka da birşey yemiyor zaten onlar dışında..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…