Sabıııırrrr!

Kıskanıyordu eşimi. Eve misafir geldikçe artmıştı bu davranışı. Baya zaman geçip de düzelmeyince vermiştik. Mecburiyetten verdik zaten, yüzüm gözüm kızarıp şişiyor benim. :/

Çok zor ya. Ben düşüncesine katlanamam.
Geçen gün eşim apar topar çıktı kapıyı aralık bıraktı geri gelicek diye,ben fark edince evin içinde deli gibi onu arıyorum :)
Meğer saklanmış koltuğjn altına.
Çok korkuyorum birşey olucak diye. Bazen düşünüyordum iki tane ile zorlanıcam diye ama yapıcak birşey yo zaten uyku filan yok sayelerinde sürekli uyanıyorum :))
Bebek gelince de üçünü birden alır yanıma ilgilenirim :)))

işte o şu anda bebek modunda en çok beni sev modunda

ama ister istemez bebeğe de özeniyorsunıuz

hatta onlar sizin konuşmalarınızdan bile o bebeğin önemli olduğunu anlarlarmış

Olabilir bunu hiç düşünmemiştim. Şimdi sustu ben kalktım yerimden sesi çıkmıyor. Acaba beni hareketli halinde görünce rahalıyor mu? Uzanmamı istemiyor mu:))))

Olmaz mı bir sürü hemde. Daha geçen gün bitane aldık yuvarlağın içinde top var ordan oraya dönüyor :)
Bazen ona dalıyor 1 saat.

O zaman sizin bebeği fark etti karnınızda, ona nazlanıyor, meraklanıyor :)
Aklıma bunlar geliyor açıkçası, başka bir derdi olduğunu zannetmiyorum.

Kedili ev öyle ama. Derdi çok sevgisi de pek çok :)) inşallah kısa zamanda miyavlarına çare bulursunuz. :)

Oynuyorlar ama erkek olan 3 yaşında ve 12 den önce yerinden kalkmıyor :)
Yoksa evin içinde ordan oraya koşuşturuyorlar. Onun derdi ben uzanmiyim

Ayyy yerim ben onuuu Bana yolla ben iş yaparken bizim kedi ayağımın altında dolasiyor. Adim adim yürüyemiyorum bile odaya atıyorum kendi kendine uyuyor yuvarlanıyor vicdan azabı cekmiyorum
Bencede bir derdi olabilir. Benim arkadaşımın kedisi geceleri uyandiriyormus hep. 2 gun once doktora gitmişler doktor ilaç vermiş kedi üşütmüş idrar yolları iltihaplanmış

O zaman sizin bebeği fark etti karnınızda, ona nazlanıyor, meraklanıyor :)
Aklıma bunlar geliyor açıkçası, başka bir derdi olduğunu zannetmiyorum.

Belki de bu olabilir.. başka hiç bir derdi olamaz ki zaten yakında başımın üstünde dolaştırıcam :)))
Şimdi de sinek kovalamaya başladı sustu çok şükür

Ahahahah aynı bizde böyleyiz. Ya bazen oturduğum yerde bişeylere dalıyorum,kalkınca ayağımın altında olduğunu fark ediyorum kısık gözlerle baka bakıyor
Üstüne basıcam fark etmesem. Ki genelde de ayaklarımın dibinden ayrılmaz yürürken bile
Ben büyüyünce geçecek diye düşündüm çünkü dr hiç bir sorunu yok dedi.

Evde canı sıkılıyordur belki oturduğunuz yer sitedeyse ve aşıları varsa köpek vs yoksa dışarı çıkartın isterseniz

Evde canı sıkılıyordur belki oturduğunuz yer sitedeyse ve aşıları varsa köpek vs yoksa dışarı çıkartın isterseniz

Ufacık sesten korkuyor dışarıya çıkartmak gibi bir hata yapmicam çünkü ilk kedimi çıkartmıştım parka,gayet sakin bir ortamdı hatta. Ama çok korktu bidaha da götürmedim. O günden sonra bağışıklık sistemi düşmüş olmalı ki sürekli ayaklarında çenesinde bir yerlerinde yara çıkıyor en ufak stteste. O yüzden bu zaten hassas bide öyle birşey yaparsam psikolojisi bozulur. Camları açarken bile sesten tedirgin oluyor.:)

Ah yavrum kıyamam :))

Kısırlaşmadan geçmez o miyav miyav miyauvvv daha çok başının etini yer. Kendimden biliyorum yani kendimden derken kedimden biliyorum. Çiftleştirmeyi düşünmüyorsan kısırlaştır.

Kısırlaştırdım zaten..
Hala mı miyav miyav miyauuuuv? Şaşırdım valla.
İşin çok zor çünkü bizim her gün yaşadığımız sahne şuydu: Kırk takla atarak bebeği uyutur yatağına yatırırsın, nefesini tutarak parmak ucunda yürürken odadan tam çıkacakken koca bir MİYAUVVVVVVV.. Ve çocuk uyanır, dünya başa yıkılır, dokunsanız ağlanır, içler acısı bi durumla aynı adımları tekrar ederiz. Kolay gelsin bacım.

Evet buna rağmen sürekli miyav,miyav,miyav....
:) ilgi istiyor sürekli ben büyüyünce geçecek diye umut ediyordum. İlk belirtileri görünce kısırlaştırdım ama ameliyattan sonra daha beter oldu. Daha çok ilgi istiyor..
bunu bebek varken uzaklaştırabilirim başka odaya koyarım en azından diye düşünüyorum ama büyük kedim kapıyı kapalı görünce,üstelik içerde yeni biri olunca kapıyı açıp girer :))
Şimdi bile geceleri kapıya zıplayıp açıyor :)
Ama en azından sesi çıkmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…