Rüyasında Bebeğini Gören Var mı????

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ıyı cıkacak sonuc hıc merak etme içime dogdu :CüvCüv:
bende 3lü tarama testı için kan verdım persembe cıkacak sonucum gamyoncuiremsu
bu arada benım ogluşum oluyor kaydirigubbakcemile3
allahım senınde gonlundekını nasıp etsın sana en basta saglık olmak uzere :Saruboceq:

Cok Cok Tebrik Ederim Cnm Allah Analı Babalı Büyütsün En Güzel Sekilde Tamamına Erdirsin :) 3. lü Testinde İyi Cıkacak İns Tekrar Tebrikler :)kaydirigubbakcemile5

bende yeni hamisim,gecen ruyamda,cok acik yesil gözlu ve tombis bir bebek vardi ,biride konusuyordu ama gözukmuyordu,ilk bebegin kizdi,ikinciside erkek olsun diyordu,gercekdende ilk bebegim kiz ama fazla yasamadi Allahim bu bebegime saglikli ve uzun ömurler nasip etsin cumlemizetabiki

Arkadasım Sana En Güzel Dileklerimi Yolluyorum Allah Analı Babalı Büyütsün İns :))) Hayırlı Ugurlu Olsun Saglıkla Huzurla Mutlulukla Büyüt Bebegini İnş :) Keske Bende Gorsem Ne Zamandır Gormuyorum :) :CüvCüv:

İkili Testim Cıkmıs Sonucu Almaya Gidecegim Birazdan Dua Edin Bana Kızlar :Saruboceq:

bende mirac kandilinde kaybettiğim bebeğimi gördüm tek başıma yatıyordum odanın kapısının önünde bir kız çocuğu beni izliyordu kapıya doğru gitti sarıldım annecim seni çok özledim dedi saat üçten sonrada babamın yanına gitcem dedi eşim işteydii demekki bebişim kızdıı senağlama

canim simdiye kadar almissindir sonucu insallah temiz cikmisdir ,dualarimiz seninle:Saruboceq:

Aldım Canım Bugun 15:30 Da Doktora Götürücem Ama Anladıgım Kadarıyla Normal Gorunuyor Birde Doktorum Degerlendirsin Cok Tsk Ederimmmmmmmmm :)hihoyyyt

Arkadasım Basın Sag Olsun Allah ım Sana Saglıklı Güzel Bebekler Nasip Etsin Üzülme Tamammı Eminim Cok Zordur Ama Güzel Bir Yanı Var Bunca Hamile Kalamayan Arkadasları Dusununce Dogurganlıga Sahip Olmak Büyük Bir Mucize :) mCxxx

teşekkür ederim ninno Allah tüm isteyenlere sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin

gördümmmm gördümmmm erkek çocuk gördüm rüyamda şimdi asıl problem su :))) rüyanın tersimi kendisimi buyrun burdan yakın :) görsek bir türlü görmesek bir türlü :)))) :icecream:

Ben de bir erkek gördüm geçen gün. :)) Çok huzurlu bir rüyaydı.

ASlında kızlara düşkünümdür. İnsanlar "sağlıklı olsun da, cinsiyeti önemli değil" dediğinde anlamazdım. Şimdi anlıyorum :) Canım yaa, dün de kalp atışlarına tanık oldum. Allah inşallah hepimize sağlıklı bebekler nasip eder. Sağlıkla alırız kucağımıza...

bende geçenlerde rüyamda net olarak doğum yaparken gördüm. ve sonra bebeimi verdiler kucağıma üzerinde beyaz kaım vardı ama beyaz takımın kenarları mavi şeritler vardı. oğlum olacak heralde diyordumki bugün doktora gittiğimde kızın olacak dedi. ama suyum azalmış o yüzden bebek bile net gözükmüyordu... belki doktor göreemiştir diye düşünüyorm :) bir tanıdığımız 9 ay boyunca kız demişler. doğuma 15 gün kala başka doktora gitmiş oğlan demiş ve oğlu olmuş... hehehehe

ben bekarım...ama dün gece doğum yaptığımı gördüm rüyamda....doğum sancısı,doğum anı,ağrılar herşeyi resmen yaşadım,ve ikiz erkek çocuğu verdiler rüyamda,ikiside birbirinin aynıydı,sarısın mavi gözlü ortalama 3,5 kilolardı...
sabah uyandığımda inanamadım..gerçek gibiydi...hala etkisindeyim...sizce bunun anlamı ne olabilir ki...

ben de gecen haftaydi ruyamda bebek gordum benim bebegimmis..
dogum yapmisim,eve gelmisiz benim yatagimin uzerinde yatiyor..
ama yeni dogmus bebek degil 3 aylik falan gibiydi.
uzerinde bembeyaz elbiseler vardi..sarisindi ama cok guzeldi cok...
benim kardesim sarisin ruyamda diyorum ki kardesime cekmis onun gibi sarisin diyorum...sonra kucagima alip emziriyorum...
insallah hayira cikar ....

Ruyanızda kı bebegın Cınsıyetı ne ıse Sızın bebegınızın De Cınsıyetı o olurmus :) ben Cok Dua Edıyorum Ruyamda bebegımı Goreyım Dıe ama bı TurLu Kısmet oLmadı Goremedım yane:)

:))) Valla Eminim Güzel Bir Anlamı Vardır Mavi Göz Maviden Yola Cıkarsak İyi Birşey İkiz Olması Çifte Kısmet Gibi Birsey Olması Gibi Bişi Olabilir Dogum Sancısı Gibi Agrılı Gecmesi Gercekten Murat Ettigin Birseye Bir Sürü Emekten Sonra Kavusacaksın Hatta Cifte Olarak :)))) Yani Elimden Gelen Bu :))kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…