Rüyasında Bebeğini Gören Var mı????

bende bugun ruyamda,cok tatli bir bebek gördum kizdi,kumral ve gözleride elaydi ,,,

bende bugun ruyamda,cok tatli bir bebek gördum kizdi,kumral ve gözleride elaydi ,,,

Rüyada Gormekte Cok Güzel Ama İnsan Merak Edior Acaba Bebegim Rüyamdaki Gibi mi Diye 3 Boyutlu Ve 4 Boyutlu İle Herseyini Goruosun Artık Ama Cok Merak Etmeme Ragmen Yaptırmicam Ben Süpriz Olsun İstiorummm
:))))))))

arkadaşlar ben yine rüyamda bebeğimi değilde doğum yaptığımı gördüm... hemde normal doğum yapmışım... odadan beni elimde serum yürüyerek çıkarttılar hatta tek başıma çıktım... bir oda söylediler... o odaya gittim ama yatacak yatak yoktu hepsi de doluydu... kapıda bütün akrabalarım bekliyordu gelmesi imkansız akrabaşlarım bile kapıdaydılar... sinirleniyorum ben nereye yatacağım yere oturuyorum diyorum tam eğilirken bir tane özel oda boşaldı diyorlar ve oraya alıyorlar beni... ama bebeğimi görmedim bu sefer... ne manaya geliyor acaba... bu gece de kendi doktorm evimize iftara davet ettik, gelecek...

Canım Dogumun Cok Cabuk Acısız Gercekleşicek Lohusalık Donemindede Yalnız Kalmicaksın Demekkiiii Ne Güzellll :)))

Bende Rüyamda Doğum Yaptıgımı Gordüm Daha Dogrusu Gormedimmm :))))))) Simdi Dogum Sancım Tutuyor Normal Dogum Diye Tutturuyorum Dr um Tamam Diyor Ya Sonra Bi Gozumu Acıyorum Dogurmusum Ama Dogum Anını Hatırlamıyorum Soruyorum Ne Oldu Diye Diyorlar ki Dogumda Bayıldın Cok Sancın Vardı Sezeryan Yaptılar Sen Baygındın Hep Cok Üzülüyorum Dogumu Hissedemedim Diye :)) Birde Arabaya Biniyoruz Hastane Cıkısı Kucagıma Bebegimi Veriyorlar Nihayet Ve Erkek Cocuguydu Ama Benle İlgilenmiodu Cocugum Ay Ne Tuhaf Bir Rüya.... Dün Az Kalsın Ölüyodum Soluk Boruma Gazoz Kactı bayagı Bir Dakikalarca Nefes Alamadım En Son İstifra Ettim İstemsiz Olarak Oyle Nefes Alabildim Belki Cok Etkilendimde Boyle Garip Bir Ruya Gordum Kim bilir :))))sositososito

Rüyalarımda Gördüğüm Erkek Bebek Doğru Çıktı..Dün Doktorumuz Oğlumuzun Cinsiyetini İlan Etti :))) Rüyaların Tersi Değil Kendi Çıktı..Allah Hepimizin Bebeğine Sağlık Versin...

ooff sürekli görüyorum ben..
hadi bebeğimi görmek güzel de öncesinde nasıl doğurduğumu da görüyorum tabi :bbo:

bi korku basıyor ki bana acaip...

ama gördükçe özleme konusuna ben de katılıyorum..
sağ salim kucağımıza alalım inş yavrularımızı...

Ben ilk düsük hamileligimde cok kötü rüyalar görüyordum hep karanlik , hep pis, hep kötüydü ve hic bebi$imi görmedim ama simdi 4aylik hamileyim ve cocugumu gördüm bebegik degilde iki-üc yasinda olan halini gördüm!!

Rüyamda bir kiz cocugum var sarisin, mavi gözlü ben ve esim karayiz :bbo: ama her ikimizin köklerinde ve benim kardesimde tabiki sarisin ve yesil/mavi gözlüler var! Cok güzel kivircik sari sacli melek gibi bir kiz cocuguydu ama ardindan bir tanidigim cocugunu bize güvenerek bize gönderiyor ve cocuguna bize sunlari iletmesini söylüyor: Onlara git onlar sana benden daha iyi bakicaklardir ve gercektende biz o ERKEK cocugunu alip giydiriyor, karnini doyuruyor vs. ve cok iyi bakiyoruz ve kücük kizimizda ona hep abi diyor, kendi abisiymis gibi! Erkek cocugu bizim gibi kara kas kara gözlüydü şakkıdı

Doktor kiz cocugun olucak dedi ama bakalim!! Saglikli bir sekilde kucagima alip koklayayim gerisi bo$kaydirigubbakcemile5

kizlar bende evli bile degilim ama
kac zamandir sIK SIK rüyamda , hamile olup cocugumu düsürdügümü görüyorum.
Ama kisa sürede 3-4 defa gördüm bu rüyayi
ne demek acaba :S
hep agliyorum rüyamda

Rüyalarımda Gördüğüm Erkek Bebek Doğru Çıktı..Dün Doktorumuz Oğlumuzun Cinsiyetini İlan Etti :))) Rüyaların Tersi Değil Kendi Çıktı..Allah Hepimizin Bebeğine Sağlık Versin...

çok güzel arkadaşım galiba erkek istiyordun içten içe eger rüyalardogru çıkıyor ise benimde ikinci kızım olacak bende kız bebek dünyaya getirdim çok güzeldi ama şu an hamile degilim test yapıcam belki rüyam hayrıra işarettir.

canım benim ben dogum yapalı 3sene oldu ama yazmak isedim...
bende görmüştüm bebeğimi rüyamda erkek olarak gördüm ama şimdi KIZIM var....
iyikide var KIZIM BENİM DÜNYAM...
hepinizinde hayırlı olsun inş..

kız bebek tez haber anlamına gelıyor erkekde mujde :))

bende ruyamda bu gece doguma gıdıyordum takvıme balıyorum 10 gun hastane de yatacakmısım offf dıyorum cok uzunmus :&

Ben bekarken de hamileyken de hep erkek bebek gördüm ve inanmıştımda ama dün öğrendim ki kızım olacakmış.Rüyalarım tersine çıkıyo demekki

merhaba arkadaşlar. bende rüyamda hep erkek bebek görüyorum ama o kadar şirinki melek gibi onu emziriyorum yanımda yattığını görüyorum rüyası bile çok güzel.Rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bebekler versin inşallah

merhabalar herkese ben yeni bir üyeyim uzun zamandır takip ediyordum ama bu ilk yazım :)
bu konuyu görünce yazmadan edemedim.bekarım ben ama dün rüyamda bebekimi emzirirken gördüm kucağımda yumoş yumoş yatıyordu daha 3-4 günlüktü erkekti sonra öbür göğsüme geçirdim düşündüm acaba bunuda emermi süt gelirmi diye baktım çop çop o bal ağzıyla bide gülümsedi bana:)
inanırmısınız annelik duygusunu bu galiba çok değişik bi histi hala etkisindeyim.rabbim her isteyene sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah:)

cinsiyetini öğrenmeden önce erkek bebek görüyordum hep şimdi kızımı görüyorum rüyalarımda hiç ağlamıyor bana bakıyor sürekli kara gözlü bir kız :):)

Bende çok görüyorum bebeğimi rüyamda.. Emzirirken, uyuturken, memlekette gitmişken... yani her halini, gördüm... Hatta bu sıralar doğumu çok düşündüğümdenmidir bilemem, doğuma giderken görüyorum kendimi...

bende ruyamda gordum bebegimi..
erkekti... ismini bile duydum ama hatirlamiyorum
cinsiyeti gercekten cok merak ediyorum

ben daha hamile kalmadan bir erkek çocuğumun olduğunu görüyordum hamileykende hep görüyordum Allah nasip ederse 4 ay sonra onu kucağımada alcam inşllh.......

bende cok goruyorum bebisimi ruyamda..ama kizmi erkekmi bi turlu goremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…