Rüyasında Bebeğini Gören Var mı????

Ruyanızda kı bebegın Cınsıyetı ne ıse Sızın bebegınızın De Cınsıyetı o olurmus :) ben Cok Dua Edıyorum Ruyamda bebegımı Goreyım Dıe ama bı TurLu Kısmet oLmadı Goremedım yane:)

Aaaa Senin Hamilelik Son Aylarda Hala Göstermedimi Bebegin Cok Sasırdımmm :S

rüyan hayıra çıksın canım, bende 5 aylık hamileyim,iki aylıkken görmüştüm rüyamda,ama erkekti diye hatırlıyorum,emziriyordum hemde ellerini ayaklarını öpüyordum,demekki benim erkek gibi kızım olcak :)))

bende rüyami anlatayim size ozaman bende bugün kucagima alamadigim bebegimi rüyamda gördüm bebegi daha gömemedik otopsi icin morkta suanda rüyamda bebegi gömmeye gidioruz bebek arabasinda götürüyoruz ve bebek cok kokmustu ne anlama geliyo acaba cok üzülüyorum cokmu düsünüyorum acaba ondanmi görüyorum rüyalari :çok üzgünüm: senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

Cok Üzüldüm Cnm (( Allah Sabır Versin..Diyecek Birsey Bulamadım Cidden Cok Üzgünümsenağlamasenağlama

Bu Devirde Güçlü Bir Kız Olması Gerek Evet İsabet Olur Cnm :) Benimde 15 Gün Sonra Belli Olucak Gösterirse Bakalım Rüyamdaki Gibi Erkekmi Yoksa Kız mı Cidden Cok Merak Ediyorumkaydirigubbakcemile2

Aaaa Senin Hamilelik Son Aylarda Hala Göstermedimi Bebegin Cok Sasırdımmm :S

Nınnoooooooooooo Bebegımı Gordummmmmmmmmmmmmmm Hemde Bu mesajı dun yazdımm ve Bu Sabaha Karsı bebegım Ruyalarımdaydı Allahım Sana Sukurler oLsun

Dun Gece Yatmadan Once Balkona Cıktım Yıldızları Izleyıp Dua Ettım ne olur bebegım Ruyama Gırsın Dıe Evet Sonunda Gırdııııııııııı Canım bebegımmmmm Ama Cok tuhaf Seyler Vardı Dogum yaptım benı eve Getırdıler benım Gobegım oldugu Gıbı Duruyordu Sonra bebegım Nur Topu Gıbıydı Evde Ole bırden bebegımın Altını Degısmek ıstedım hanı MerakLa Acaba Cınsıyetı Degısmıs olabılır mı Dusuncesı ıle bıde Altını Actım ne goreyımmmmmmmmmmm Pıpısı Elıme GeLdı Yanı Kızım degıLde bır ogLum oLmustu ve ben sok gecırıyordum Sonra babama anneme herkese mujde Vermeye baslamıstım Boyle bır mutlu son oldu Isteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:sm_cool::teytey::hooray::dance:

Bu Devirde Güçlü Bir Kız Olması Gerek Evet İsabet Olur Cnm :) Benimde 15 Gün Sonra Belli Olucak Gösterirse Bakalım Rüyamdaki Gibi Erkekmi Yoksa Kız mı Cidden Cok Merak Ediyorumkaydirigubbakcemile2

allah gönlüne göre versin ninno inşallah hayırlı, sağlıklı, mutlu evlatlara sahip oluruz,:Saruboceq:

İnan Yüzümde Kocamannnn Bir Gülümseme Belirdiii :)))))))))))) Ne Güzel Bir Duygu Degilmi Bebegini Rüyada Görmek Ah Birde Kucagımıza Alabilsek Saglıkla Mutlulukla Huzurlaaaaaa Ay Simdide Aglayasım Var Benim Hormonlar Gene Depreşti Sanırım :))))) Canım Doktor Sana Neyin Olacak Demişti Kızın mı? Yada Soyleyememişmiydi Göstermiomu Ayh Cok Merak Ediorum Bennnnnnhihoyyyt

bende bu ay rüya gördüm ve hamile olduğumu öğrendim rüyamda bir eve gidiyorum bi kadın açıyor kucağında bir kız çocuğu bana gel diyorum burun kıvırıyor gelmiyor sonra kadın hadi git o senin annen seni bana bırakmıştı şimdi almaya geldi diyor ve alıyorum kucağıma yani rüyalar aslında bir çok şeyin habercisi...

bende çok görüyorum rüyamada bebigimi ama hep erkek görüyorum bana doktor kız dedi hayırlısı ama bide ben hep çirkin bebek görüyorum bunun bi anlamı varmı aceba...

Doktor Gostermıyor Falan dıo Ama her Defasında yuzde 99 Kız dıo
SagLıkLı oLsun Evet ya dunyanın en Buyuk mutlulugu ınan o kadar mutluyum kı dunden berı bı heyecan sarmıs kı benı sorma Ins tkrr bebısımı gorurum ruyamda ama bu gordugum ne bana ne de babasına hıc benzemıyordu :icecream:

ben ilk önce oğlan görmüştüm ama cinsiyeti kızmış sonra hep görüyorum artık ama 2 yaşlarında falan görüyorum

dünyalar güzeli bir prenses

Cok Etkilendim Rüyalarınızdan Süperler Özelliklede Sude İsmini Koymanı İsteyen Rüya Benim İçin Son 12 Gün :)))))) İnş Göstersinhihoyyyt

Kız Cocuk Zor Gosterirmiş Ay Süsler Püsler Dışarı Cıkartırsın Ne Güzelllll :):):):):)

canım bende senin gibiym 33 haftalığım hala göstermedi bebğim rüyanı okudumda bende senin gibiyim banada kızım gösterildi bende senin gibi dua etmiştim aynıyız yani doktorda bişey diyemiyor erkeğe benzetiyorum azıcık dio ama göstermediği için bişey diyemiyorum dio doğurunca görcez artık hayırlısı allahtan

bende ikiz oğluşlarıma hamişim bende ara sıra rüyamda bebek görüyorum acaba benim bebeklerimmi??????

slm bende 2 çocugumu rüyamda görmüştüm ilki erkek ikincisi de kız kızım rüyam da aynı oglumum kopyasıydı gerçektende öyle rüyamdakilerin aynılarını verdi ALLAHIM çok şükür

:) Doktorum ılkın bana da erkek demıstı Sımdı ıse % 100 kız dıo yanı hıc bı umut yok ıkıncı bı kızım olacak ne guzeL
Nınno bu arada ben zaten o duyguları yasıyorum bı kızım var 3 yasını henuz doldurmadı Kendımı susledıgım gıbı onuda susluyorum Duzenlı Olarak tırnaklarını ojelıom makyaj yapıom bıraz abartıom ama ne yapım kızımda tam bı bakım delısı kendım yaptıgım her seyı ıstıo AtLetıne kadar her seyını utuluyorum GuzeL tokalar falan takıom Ikıncısınde aynı heves kalırmı bılmıorum valla ama bebek ozlemı var bende ılkınde acemı oldugum ıcın ben fazla ılgılenmedım altını bıle cok az actım baba annesı bakıyordu Tırnaklarını kesmeye bıle cesaretım yoktu ama Artık banyosunu bıle tek basına yaptırabılırım herhalde ee Tecrube konusacak bundan bole :CüvCüv:hihoyyyt

Özendim Yahu Allah Bagıslasın Canımmmm ..Bu Arada Benim İlk Bebek Koca Kazık Oldum Daha Yeni Cocuk Yapıorum Bende Cocuk Bakmayı Bilmiorum Annemden Cok Ogrenecegim Sey Var Bu Konuda Bende Tecrubelenmek İstiorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Ama Cok Evhamlı Tırsak Bişeyim İnş Zor Olmaz Cocuk Bakmam Ahahah Ya Bunlar Bir Yana Yurt Dısında Resmen Anne Babaya Cocuk Bakmayı Ogretiolar Bizlerdede Olsa Keske Acsammı Ne Yapsam Ole Bi Yer Tutarmı Acaba

bende ikiz oğluşlarıma hamişim bende ara sıra rüyamda bebek görüyorum acaba benim bebeklerimmi??????

Ya Biliomusun Bende Cok İkiz Olsun İstedim Hem Potansiyelde Vardı Hem Esimin Hem Benim Ailemden Ama Olmadı Asıl İsteme Sebebim 1 Tasla 2 Kus Olması İdi Ama Kısmet Deilmiş Napalım :))) Sana Ogluslarını Allah Bagıslasın Sevgiyle Mutlulukla Saglıkla Huzurla Büyüt İns Canım :)))kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…