Rüyasında Bebeğini Gören Var mı????

ben de bir kere gormustum ama dun yine gordum..dogum yapmisim bebegim kucagimdaydi,öpüp kokluyordum..ama kiz mi erkek mi onu bilmiyorum...bildigim tek sey ruyamda cok mutlu oldugum...insallah gercek olur..

Kancicegim Arkadasım Ya Sen 18 Haftalıksın Hala Belli Degilmi Cinsiyet Gostermiyormu Bebiş? Ya Ben Birde Bundan Korkuyorum İşte Saglık Ön Planda Tabiki Ama Ben Cinsiyet Cok Merak Ediorum Esim Öncelikli Kız Cocuk İstiyor Mutlu Olsun İstiyorum :) Bnm İçin Farketmiyor..Ya Dün Bir Arkadas Dediki 2.5 Aylıkken Dr u Cinsiyet Soylemiş İnanamadım Ya Bildigim Kadarıyla Zaten Cinsiyet Organları Yeni Yeni Gelişiyor 3 ayın Sonuna Dogru Acaba Dr lar Goruoda Yanılmıs Olmamak İçinmi Soylemiyorlar:))))))))))) Catliorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

Kızlar Pazartesiyi İple Cekiorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ENSE ölçümümüz Varrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Rüyamda Yine Görmek İstiorum Bebişimiiiiiiii:Saruboceq:

arkadaşlar bende önceden bebeğimin kız olduğunu görmüştüm ama büyümüştü rüyamda çok tatlıydı bide dün gece bir rüya gördüm o çok güzeldi güya doktor ultrasonda bebeğime bakıyo ama renkli ultrason okadar açıkki bildiğiniz bebek böyle heryer aydınlık bebeğimin ayak parmaklarını saydı doktor sonra ultrasonu kapatacağı zaman ben bebeğimi öptüm sonra cinsiyetini tekrar sordum kesin kız dedi doktor çok güzel bir rüyaydı habide bebeğimin simsiyah saçları vardı inşallah sağlıklı sıhhatli doğar rabbim hepimizin yardımcısı olsun:teytey::teytey:

bende kızımı gördüm rüyamda, 2,5 - 3 yaşlarındaydı
simsiyah saçları vardı kirpikler benimki gibi uzun ama teni babası gibi beyazdı
aşırı güzeldi yaa, inşallah rüyalarımız gerçek olur en kısa zamanda
rüyada görünce hasret ateşi biraz daha kavuruyor yüreğimizi

arkadaşlar bende önceden bebeğimin kız olduğunu görmüştüm ama büyümüştü rüyamda çok tatlıydı bide dün gece bir rüya gördüm o çok güzeldi güya doktor ultrasonda bebeğime bakıyo ama renkli ultrason okadar açıkki bildiğiniz bebek böyle heryer aydınlık bebeğimin ayak parmaklarını saydı doktor sonra ultrasonu kapatacağı zaman ben bebeğimi öptüm sonra cinsiyetini tekrar sordum kesin kız dedi doktor çok güzel bir rüyaydı habide bebeğimin simsiyah saçları vardı inşallah sağlıklı sıhhatli doğar rabbim hepimizin yardımcısı olsun:teytey::teytey:

Acaba Malummu Oluyor Yoksa İstedigimiz Cinsiyet Bilinc Altında Rüyayamı Yansıyor Ben Halaaaaaa Çözemedim :) Ama Hepimizin Gonlunden Gecen Olsun İnş :Saruboceq:

kız bende ruyamda bebegımı gordum emzırıyordum gogsumun ucaları kocaman olmustu :))))
bebegımın yuzunde benler vardı mınımınnacıktı erkekmıs yavrum yanlız gozlerının bırı mavı bırı yesıl gordum ne demek acaba

Ben bebişi değil de canımın çektiği yiyecekleri görüyorumiki seferdir.Mide bulantısından doğru düzgün birşey yiyemeyince böyle oluyor demekki :))))

doktorum bebeğimizin kız olduğunu söylemesine karşın ben ısrarla erkek bebek görüyorum rüyalarımda hayırlısı olsun inş. daha bi kaç gün önce bebeğim çıkmak istiyordu ve ağlıyordu:KK43:çok etkilendim.oysaki daha 33,haftadayıs..bebeğim daha çok erken daha zamanımız var neden ağlıyorsu dedim ona...çok ilginç bir duygu karnımın içindeki bebeğimi görüyorum.çok etkilendim.umarım erken doğum olmas...

Ben bebişi değil de canımın çektiği yiyecekleri görüyorumiki seferdir.Mide bulantısından doğru düzgün birşey yiyemeyince böyle oluyor demekki :))))

Hayat Çokkkk Güldüm Ya Harikasın Mide Nulantısı Cidden Kötüymüş Oyle Diyorlar Bende Olmadı Ama Bendede Dogum Sancısı Gibi Sancılar Oldu Simdi Bir Sorunum Yok Şükür En Kısa Zamanda Yemek Yiyebilmen Dilegiyleeeeeee:))))))))))))))))))))9:dance:

kız bende ruyamda bebegımı gordum emzırıyordum gogsumun ucaları kocaman olmustu :))))
bebegımın yuzunde benler vardı mınımınnacıktı erkekmıs yavrum yanlız gozlerının bırı mavı bırı yesıl gordum ne demek acaba

Biri Mavi Biri Yesil Hımm Acaba Renkli Kişilikli Bir Bebek mi Olcak Ha Ne Dersin Özlemcim:)))hihoyyyt

doktorum bebeğimizin kız olduğunu söylemesine karşın ben ısrarla erkek bebek görüyorum rüyalarımda hayırlısı olsun inş. daha bi kaç gün önce bebeğim çıkmak istiyordu ve ağlıyordu:KK43:çok etkilendim.oysaki daha 33,haftadayıs..bebeğim daha çok erken daha zamanımız var neden ağlıyorsu dedim ona...çok ilginç bir duygu karnımın içindeki bebeğimi görüyorum.çok etkilendim.umarım erken doğum olmas...

Arkadasımmm Olmaz Bişi Merak Etme Saglıkla Kucagına Alırsın Eminim :)) Cogu Gitmiş Azı Kalmıs Zaten Ahhh Birde Beni Düşün 3. ay Yeni Bitti Gecmiorrrrr Gecmiorrrrr :))))))))))kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Ama Sizdede Oluyormu bebeginizi Gordugunuzde Büyülenmiş Gibi Kalkıyormusunuz Uykudan Ben İnanılmaz Duygularla Gözümü Acıyorum Hic Uyanmasam Bebegimle Kalsam Diye:))) :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

aynı bende bebişimi görünce sabah büyülenmiş bir sekilde kalkıyorum :emir_bebek: aslında kalkmamak istiyorum ama mecbur kalkıyorum kaydirigubbakcemile ama rüyası bile güzel:asigim:

Biri Mavi Biri Yesil Hımm Acaba Renkli Kişilikli Bir Bebek mi Olcak Ha Ne Dersin Özlemcim:)))hihoyyyt

bılmemkı bırde acayıbıme gıden babamız kara bı adam bende esmerım ama esım kadar degıl bızden renklı gozlu beyaz bı cocuk cok komık olur yani :)))

bılmemkı bırde acayıbıme gıden babamız kara bı adam bende esmerım ama esım kadar degıl bızden renklı gozlu beyaz bı cocuk cok komık olur yani :)))

Ahaha Süpermiş :))))))))))) Ama İlginc Birsey Soyleyimmi?? Birgun Bir Kadınla Tanıstık Evine Misafir Olduk Kadın Kahverengi Gözlü Eşide Oyle ..2 Cocukları Vardı İkisideeee Acayip Güzel Mavi Gözlere Sahipti :)))) Sasırdım Sordummmm:))) Kadın Dedi ki %100 Benim Cocuklarım Bunlar Ama Gözler Farklı Dogdularrrrr Yani 7 kusak Oncesinden Bile Gen Tasıyabildigimiz İçin Hersey Mümkün :))) Hatta Cok Yakın Bir Arkim Var Cocugunun Zenci Olması Muhtemel :)))) Babası Damadı Uyardı Coktan Ahahah Düşünsenize Şokkkkk Şokkkk Aile Faciası Olabilir Ama İşte Söz Konusu Genler Oluncaaaa Her Sey Mümkün :)))a.s

eşime cok takılıyorum olumu olur :))) ya nolur öyle deme dıyor ben kapkara bı adam cocugum bembeyaz renklı gozler offf yaaa kabus gıbı dıyor nasıl darlanıyor anlatamam :))))))))))

bu arada bu gece ruyamda kundakda bı bebek gordum bembeyaz bı kundagı vardı ama uzerınde kalbının oldugu yerde kan vardı :KK43:

bende 2. kez rüyamda bebeğimi görüyorum ama cinsiyetini bilmiyorum çok tatlı güzel bir bebekti imşallah o kadar tatlı bir bebeğim olur

eşime cok takılıyorum olumu olur :))) ya nolur öyle deme dıyor ben kapkara bı adam cocugum bembeyaz renklı gozler offf yaaa kabus gıbı dıyor nasıl darlanıyor anlatamam :))))))))))

bu arada bu gece ruyamda kundakda bı bebek gordum bembeyaz bı kundagı vardı ama uzerınde kalbının oldugu yerde kan vardı :KK43:

Özlemcimmmm Canım Hamileyken Görülen Kabuslar Meshurdur :) Herseyi İyiye Yorumla Arkadasım Ben Bugun Dr a Gidiyorum Kontrol İçin Dua İstiyorummmm Hepinizden Dönüşte Yazarım Neler Olduğunu mCx :)

bende 2. kez rüyamda bebeğimi görüyorum ama cinsiyetini bilmiyorum çok tatlı güzel bir bebekti imşallah o kadar tatlı bir bebeğim olur

Agül İnşşş Arkadasım bende Cinsiyetini Gormeye Calısıp Ruyada Goremeyenlerdenim Cok Merak Edioruz Ya Bilinc Altıda Ruyada Bile Gormemize İzin Vermio İçime Erkek Gibi Doguyo Ama Kısmet :)

Özlemcimmmm Canım Hamileyken Görülen Kabuslar Meshurdur :) Herseyi İyiye Yorumla Arkadasım Ben Bugun Dr a Gidiyorum Kontrol İçin Dua İstiyorummmm Hepinizden Dönüşte Yazarım Neler Olduğunu mCx :)

hayırlı haberlerle don ınsallah canımmmm rabbım guzel sozler duymayı nasıp etsın doktorundan bebegın cınsıyetını biliyormuydun?
benım çarsambaydı rand. tabıkı bugun gıttım bebegımın cınsıyetını ogrendım heheheheheheheh

hayırlı haberlerle don ınsallah canımmmm rabbım guzel sozler duymayı nasıp etsın doktorundan bebegın cınsıyetını biliyormuydun?
benım çarsambaydı rand. tabıkı bugun gıttım bebegımın cınsıyetını ogrendım heheheheheheheh

Aaaaa cinsiyeti neymiş seninkinin :)))) bende ense kalınlıgı ölcüldü hersey normal gorunuyor hemde büyümüş gördüm cok duygulandım benim 3. ay bitti bir dahakine gosterirse cinsiyet ogrenicem :) haaa doktor birde 2 li test istedi onun icin kan verdim :) ins oda iyi cıkacak Allah`ım bebeklerimizi korusunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:

X