rüyamda 3 harfli gördüm çok korktum yardım !!!

ebru19

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
490
258
44
bu gece çok karışık rüyalar gördüm ilkini anlatmaya bile korkuyorum gece aniden uyandım korkarak 3 harflilerle ilgiliydi ama kendisini görmedim sadece varlığını hissettim ve tanımadığım birisi beni onlardan koruyordu ama başka birsine bişey yapmışlardı ve bana göstermiyolardı korkmayım diye ve ben çok kötü bişey yaptıklarını biliyordum onun içnde sürekli ağlıyordum yüzümü ve ağzımı beyaz birşeyle sanki yorgandı kapattı bağırmayım diye önce nefes alamadım sonra kafamı aşağı eğip nefes aldım birde sonra kendimi odamda görüyorum eşim ve görümcem yanımda çok korkmuşum ve o arada oğlum odasında uyurken çığlık atıyo ona bişey yaptılar diye hem bağırıyorum hem koşuyorum korktuğum halde o an korkuyu düşünmeden ve oğlum kaskatı olmuş ellerini göğüs hizasında kilitlemiş dişlerini sıkıyodu sürekli ona sesleniyorum ama vs.. ikinci ise arabayla ilgili araba kullandığımı ve arabayla çıkması çok zor bir yokuşa çıktığımı felan gördüm yol okadar diktiki 90 derecilk bir açı düşünün neredeyse öyleydi orayı çıktıktan sonrada çıkabilmiş olduğuma sevinip sürat yaptım yolun kenarları yeşillikti ama ilkinde acayip korktum halada etkisindeyim ne demek nolur bilen birisi yorumlasın

Rüyayı yorumlayamam hayır olsun diyelim..ama ekmek kırıntısına falan basmış olabilir misiniz.ya da 3harflilerin olduğu biryere küle falan.bastığınız yerlere dikkat edin ondan korkutmuş olabilirler..

Dun gece uyurken banada biseyler oldu aslinda uyanik gibiyim fakat yerimden kalkamiyorum ustume bir agirlik coktu kaskati kesildim yataktan kalkmaya calisiyorum olmuyor bisey beni yatagin icinde tutuyor yan bazada erkek kardesim yatiyor ona sesleniyorum sesimi duymuyor bile sesim kisik bir vaziyette cikiyor bogulacak gibiyim yeterki sesimi duysun diyorum son anda yataktan nasil kalktigimi bile bilmiyorum baktim hersey ayni kardesim uyuyor tabi beni uyku tutmadi

Ben de bir kere ruyamda 3 harfli gordum. Basbayagi kendisini gordum ve fena korkmustum.

Unutmaya calis en iyisi, sadaka dagit, dua et. Aklina bir daha getirme.

çok stresli günler mi yaşıyorsun bunun etkisi olabilir yattıgın yerde yemek yeme dua et nas felak kürsi felan oku

rüyaları herkes farklı yorumlar,küçük ayrıntılar büyük şeyler ifade eder ,rüyanın görüldüğü saat vakit rüyanın sadakati açısından önemlidir.ve rüyaya yapılan ilk yorum çok önemlidir, kötüye yorulduğu takdirde iyi ise bile kötü olur,onun için bazı hoş olmayan rüyalar görüldüğünde anlatmamak ve yorumlamamak daha doğru olur.hayırdır inşallah deyip bırakmk en doğrusu, hepimiz bazen korkutucu rüyalar görüyoruz...

Yatağınızda kırıntı olmamasına dikkat edin, yatmadan dua okuyun aynı şekilde bu varlıklardan bende çok korkan ve onlar tarafından zor şeyler yaşamış biriyim, her şeyin başı dua kesinlikle nas, felak ve ayetel kürsiyi özellikle okumanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Çarşafınızı, battaniyenizi falan kaldırın, Nas ve Felak suresiyle silkeleyin..
Yatağın bulunduğu yerin altını da sirkeli suyla silin lütfen..

Son düzenleme:
eşim geceleri çalıştığı için dün gece yalnızdım. uyumadan önce tuhaf sesler duydum. fısıltılar, kadın sesine benzer bir ses...

sabaha kadar dolandım evin içinde dua okuyarak. 5 gibi uyuyabildim. korkunçtu ...

bende görmüştüm ve nas suresını okurken buldum kendımı
nas suresının cin suresı oldugunu bılmıyordum bile, uyandıktan sonra anlamına baktım ve şaşırdım...

rüyamda bu tarz şeyler gördüğümde , sankı bilinçliymişim gibi kelime-i şehadet getiriyorum

güzel bir şey olsa gerek

stres yorgunluk ve yenilen agir yemekler
birde üstünüz acilmis olabilir
baska birsey yok yani

bu duruma karabasan deniliyor. karabasanın diğer bi adı ise 'uyku felci'dir.Uyku felci, rüya gören bir kişinin rüyasında yaptığı hareketleri aynen yapmasını engellemek için REM uykusu süresince oluşur.Uyku felci beyin REM durumundan tamamen uyanık duruma geçse de beden felcinin devam etmesi durumunda oluşur. Bu durum, kişinin bilincinin tamamen açık olmasına rağmen hareket edememesine sebep olur. Uyku felcinin sebep olduğu halüsinasyonlar bazen durumun normal bir rüya olarak algılanmasına, bazen de oda içerisinde hayali şeyler görülmesine sebep olur

Tsk canim evet odanin icinde kardesimi hareket ederken gordum bana dogru geliyor gibiydi fakat kardesim yataginda uyuyordu

bende uyurken çok korkarak uyuyorum, 3 harflileri görcem mi başka şeyler görcem mi diye korkuyorum. nedense yatınca hep aklıma geliyor ama bu aralar rüyam da dua okunurken görüyorum, kendimi değil biri okuyor rüyamda. Allah hayırlara çıkarsın inşallah.

Son düzenleme:
Kırıntı, yemek kırıntısı?
eşim yatakda tv izlerken, bir şeyler yemeyi cok sever. 100 deva yeme, günah diyorum inanmıyor, bende bu yüzden sürekli korkunç şeyler görürüm, ama beyfendi inanmıyor. İnternetden araştırayım kanıtlamak için, hiç bir bilgi yok, yani günah değilmiş. Senin daha cok bilgin varmi? Günahmi, değilmi diye?

sen uyku felcı gecımrmıssın ,karabasaan da denılıyıor

Sen uyku felci yaşamışsın arkadaşım. Yani halk dilinde (karabasan).
Konu sahibi arkadaşım da öyle..
Önceleri çok yaşadığım bir durumdu...

kızlar 3 harflılerı davet etmenın ılk yolu dusunmektır , ne kadar dusunursenız o kadar cok gelırler ,ama uykuda kas katı kesılıp sesınızın cıkmaması karabasan cokmesıdır ,kuranda boyle gecer,ama tıp buna uyku felcı ıfadesını getırıyor,ustelık 3 harflı herkeze gozukmez gozuksede baska kılıkta gelır bısmıllahsız yatmayın ,3 ayetel kursı ,3 elham ,3 felak ,3 nas okuyun bu duaların hadımlaeri vardır onlar sabaha kadar basınızda nobet tuttarlar ,korurlar

Sen uyku felci yaşamışsın arkadaşım. Yani halk dilinde (karabasan).
Konu sahibi arkadaşım da öyle..
Önceleri çok yaşadığım bir durumdu...
Ben bu karabasanı hala çözmüş değilim! Gercekden öyle bir şey varmi? Tam olarak nasıl bir şey? yada nedir

Allah aşkına lütfen Rabbin yarattığı varlıklara kod adı takmasak, cin cindir, bu ne yahu üç harfli????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…