rüyamda 3 harfli gördüm çok korktum yardım !!!

Nimet üzerinde yatılır mı hiç? Yattığımız yerin temiz olması gerekir öncelikle günah tabiki..
Cinlerin var olduğu Kuran-ı Kerimde de yazar, hatta cin suresi bile vardır.
Eşiniz bir daha düşünsün derim.
Aynı ailemde yaşıyoruz sadece onları göremiyoruz, bu sebeple de tedbirli olmamız gerekiyor. Farkında olmadan onlara zarar verebiliriz.
Tuvalete, banyoya girerken, sofraya otururken besmele çekmemiz gerekiyor.
Benim kardeşim inanır ama korkmaz mesela, ben şehir dışında okurken bir kaç kez yatağının üzerinde tepsiyle yemek yemiş, illa kırıntı olmuştur yatağında ki dikkat etmemişte, bir süre gece sabaha kadar uyuyamamış, garip şeyler görmüş. Yatağında bir şey yedin mi dediğim de evet, yemek yedim kaç kez dedi. Şimdi yapmıyor, bir şeyde olmuyor Allaha şükür.

Son düzenleme:
karabasan rahatsız etmiş sizi

yattığınız yerde ekmek kırıntısı kalmış olabilir.

bol bol dua okuyun. uyumadan önce de onları düşünmeyin. aklınıza getirmeyin.

Yatakta yemek yemekle cinlerin ne alakası var allasen.

Yemek yemekle yok ama kırıntı üzerinde uyumanın cinlerden önce günah olmasıyla ilgisi var. Yani yemek yediğimizde masanın etrafında, sofranın etrafında olan kırıntıları bile süpürürüz basmayalım diye..

Yatakta yemek yemekle cinlerin ne alakası var allasen.

valla çok alakası var cnm..
ekmek nimet sonuçda.. yatak da yendiği zaman, kırıntıları dökülebilir ve biz farkında olmadan bu kırıntıların üstünde yatabiliriz..
o zaman da bizi korkuturlar işte..

ben de 2-3 kez bu tip rüyalar gördüm..çok korkuçtu ama..hatırlamak bile istemiyorum..

gece yatarken felak ve nas surelerini okumak lazım.

bir de üç harflileri çok akla getirmemek lazım,dillendirmemek lazım.

Son düzenleme:
Cin tabi ki var...
hatta köyümüz de bi teyze var, onları gördüğünü söylüyo...
yani gözükebilirler de...
ve bunu o kadar sakin anlatıyo ki, alışmış artık...

Cin tabi ki var...
hatta köyümüz de bi teyze var, onları gördüğünü söylüyo...
yani gözükebilirler de...
ve bunu o kadar sakin anlatıyo ki, alışmış artık...

Bana da biri anlatmıştı o kadar normal anlatıyor ki, bir de gülüyor gurur duyar gibi.
Mutfaktaymış, biri sarılmış arkasından ben senin kayın validenim diye, bu da sen benim kayın validem değilsin deyip kafasını bir çevirmiş..

Ben duyunca sus abla, yeter dedim, yoksa o devam ediyor masal anlatır gibi..

Son düzenleme:
Bende bir kez görmüştüm etkisinden uzun süre kurtulamamistim benim dayımın kızı hoca ona anlattim kendine 12 kez felak nas suresini oku dedi. Ama şöyle bir detay var ilk okumaya başlayınca felak oku bunu 1 diye say sonra felak nas oku böyle 12 tane okumak koruyormuş

ben de 2-3 kez bu tip rüyalar gördüm..çok korkuçtu ama..hatırlamak bile istemiyorum..

gece yatarken felak ve nas surelerini okumak lazım.

bir de üç harflileri çok akla getirmemek lazım,dillendirmemek lazım.

Kadesa benim aklıma gelsinler hele bi, nerden çıkacaklar diye gözlerim fıldır fıldır dönüyor valla.. :18:

Kızlar tamam cinlere inanırım hatta kırıntı üzerine yatmanın da günah olduğunu bilirim ama bunun cinlerle alakasını çözemedim sadece:18:
Benim de var hikayelerim karabasan mı cin mi her neyse de hiç hoş değil.Titriyorum çünkü rüyamdan uyandıktan sonra da titriyorum bir süre.Çözülmem zaman alıyor .Gerçi gördüklerim rüya gibi değil de gerçek gibi.bence gerçek ama gerçek olamaz

Ben bu karabasanı hala çözmüş değilim! Gercekden öyle bir şey varmi? Tam olarak nasıl bir şey? yada nedir

Dun gece yasadigim bir olay arkadasim yatakta yatiyorum ama gozlerim acik bir vaziyette cevremde olan biten olaylarin farkindayim yataktan kalkmaya calisiyorum olmuyor uzerime birisi cokmus gibi beni tutuyorlar yatagin icinde kardesime sesleniyorum ama beni duymuyor sesim kisilmis sesim hic cikmiyor sonra odanin icinde kardesimi hareket ederken goruyorum bana dogru geliyordu fakat kardesim yan bazada uyuyordu bacaklarim falan kitlenmis durumdaydi sonra yataktan nasil kalktigimi hatirlamiyorum bile.

bu gibi karabasanlarda yatış şeklinizi değiştirin ve hareket edebildiğiniz zaman hareket edin ki dolaşım normale dönsün.
İnsanı etkiliyor ama herkesin başına geliyor çok üstünde durmamak gerekli.

Kadesa benim aklıma gelsinler hele bi, nerden çıkacaklar diye gözlerim fıldır fıldır dönüyor valla.. :18:

en korktuğum şeydir..hatta bi keresinde öyle bir rüya görmüştüm ki hala korkuyorum..

karabasan mı bilmem ama beni çok etklemişti.

bol bol okumak lazım :)

bu gibi karabasanlarda yatış şeklinizi değiştirin ve hareket edebildiğiniz zaman hareket edin ki dolaşım normale dönsün.
İnsanı etkiliyor ama herkesin başına geliyor çok üstünde durmamak gerekli.

kımıldayamıyorsun ki o anda, bana bi de hep olur bu. yani hafta bir-iki hep görüyorum bazı çok şiddetli olanları var ama genelde acayip bi uyanma istedi, deli gibi kıpırdanmaya çalışma, sürekli odanın içinde ne olduğunu algılayamadığım bi hareketlilik...

dua okuyorum hemencik.

Rahatsız olunduğu bir gerçek, cinle alakası var mıdır yok mudur bilemem tabii.
Bende bir kaç kez gece zelzele olduğunu sanarak uyandım baktım bir şey yok, ama uykumda biri benim yatağı hafifçe sallıyor. Uyanıyorum bir şey yok, yatıyorum bir süre sonra tekrar aynı.

Yurtta kalırdık, oturabileceğimiz tek yer yataklarımız arkadaşımla bir şeyler yerdik ama önce bir şey sererdik, dikkat edelim de gece sana uğramasınlar smuwiLa demişti bana arkadaşım o yatağı ne kadar temizlediğimi hatırlamıyorum yani..

kızlar cinler de 2 gruba ayrılıyolar diye duydum ben...
bi müslüman cinler var bir de inanmayan cinler...
inanmayan cinler musallat olduğun da çok daha tehlikeli oluyo..
bazı arkadaşlar korkabilir ama,
teyzemin kızı lohusayken evin içinde dolaşan ve kafası olmayan bi polis gördüğünü söylüyodu..
ve malesef o evde her akşam içki içilirdi, eşi inanmazdı
çok doktora, çok hocaya götürdüler..
sonunda artık bu işin ehli olmuş bi teyze okudu üfledi, muska verdi, günlük okuması gereken duaları öğretti..
ve kuzenim kurtuldu görmekten..
Allah kimseye yaşatmasın, insan kafayı bile üşütebilir böyle bi durum karşısında

en korktuğum şeydir..hatta bi keresinde öyle bir rüya görmüştüm ki hala korkuyorum..

karabasan mı bilmem ama beni çok etklemişti.

bol bol okumak lazım :)

Ben karabasan görmedim, rüyam da aynı bir arkadaş gibi cin görmüştüm insan ama cinmiş o,
Terkedilmiş, köhne ormanın içinde ahşap bir ev, eski bir çek-yat odanın içerisinde bir de ikimiz..
Nas suresini okumaya başladım ki gözümü açıp kapamadan dibime kadar geldi, ben okumaya devam ama, o şekilde de uyandım nasıl dualar ettim rüya olduğu için.

tabii ki dua oku ayrıca o duayı okumak için uğraşman seni oyalayacaktır ve bu durumdan daha kolay kurtulursun.
Daha önce başka konularda da yazdım ama tekrar yazıyım canım biz uyurken beynimizle vucudumuz arasında bir mekanizma devreye gidiyor.Beynimiz rüyamızda yaptığımız herşeyin sinyalini vucuda gönderir ama bunları yapmamızı bu mekanizma önler.Mesela rüyanda koşuyor musun beynin bacaklarına koşma emrini gönderir ama bu bahsettiğim nedenden dolayı uyurken koşmazsın.
Şimdi bazen uyanırsın beynin uyanık olduğunu algılar ama henüz o mekanizma devreden çıkmamıştır bu yüzden bacaklarını kollarını oynatmak istediğinde hatta gözlerini açmak istediğinde açamazsın.Bize çok uzun bir süre gibi gelir ama aslında çok kısa bir süre.Bana da eskiden çok olurdu ama artık bunu bildikten sonra inanır mısın olmuyor.Bu olayın herhangi bir tehlikesi yokmuş ve bilinen nedenleri psikolojik yani genelde kötü bi rüya gördükten sonra olur mesela ,ya da sırtüstü yatmak bu durumda da insan beynine az kan gidiyormuş.Bilinen nedenleri bunlar.Cin min falan diyip büsbütün korkutmayın kendinizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…