rüyamda 3 harfli gördüm çok korktum yardım !!!

3 harfli diye nitelendirdiğiniz varlıkları çağıran sizin korkunuz ve düşüncenizdir...
Korkmayacaksınız...Düşünmeyeceksiniz...
Allah'a sığınacaksınız...

Namaz kılarken bana olanları dile döksem kafayı yemiştim şimdiye...
Umurumda dahi olmuyor...

Ayetel kürsi gibi güçlü bir silahımız var...Ağzınızdan düşürmeyin günlük hayatınızda..
Aklınıza geldiği zamanlar, euzu besmele ile kelime-i şahadet getirin korkunuz geçene kadar..

aiiiy evt ne bunlar böyle.bnde loğusayken oldu.kızım yanımda gündüz vakti yatmıştık.ben yüzükoyun yatmıştım ve rüyamda bir ağırlık çöktü bana.biri beni olanca gücüyle yüzükoyun yattığm yerde yere bastırıyordu.kolumu dahi kaldıramıyordum.yalvardım,ne olur beni öldürmeyn bnm bi kızım var daha çok küçük falan.hep anlatrlardı bnmde hayatmda ilk defa başıma geldi.

lohusalarda sık görülüyor sanırım karabasan olayı.

bana da kırmızılı bi yaratık ' biz seni öldürmeden de acı çektirebiliriz ' demişti uykumda ya da o tarz bişey. sürekli de karabasan görürüm.

yalnız ben çok korku filmi izledim zamanında. sanırım beynimde geri dönüşü olmayan hasarlar bıraktı

Sadece ilk sayfadaki mesajları okudum :18:
Ve inanılmaz tırsttım :18:
Hemen kocişimin yanına yatmaya gidiyorum :18:

bundan 2 ay öncesıne kadar karabasanlardan kurtulamamıstım.
uyurken evde yalnız oldugumu hissettiğim an karabasan gelırdı bana

ve artık zamanla alısmıstım ve ''bu bır rüya uyanmam lazım'' diyordum, o denli alışmıştım yani.

ama ne olduysa 2 ay boyunca hiç olmadı
sebebını bılmıyorum.

şöyle anlatayım : uyuyorsun ve rüya içinde rüya görüyorsun uyanmaya çalışıyorsun , gözlerini açmaya çalışıyorsun
ama açamıyorsun, bir ağırlık var üzerinde farkındasın. kalkmaya çalışıyorsun ama olmuyor, bazen konuşmaya çalışıyorsun ama sesın kısık
kimse senı duymuyor. yine rüya içinde rüya görüyorsun, yanında bırı var
ellerını yuzune koymus senı seyredıyor ve bu kişinin yüzünü göremıyorsun
kim olarak adlandıgına bağlı oluyor
o kişiyle konuşmaya çalışıyorsun ama sesın çıkmıyor, bağırıyorsun duyan yok.
daha sonra yine aynı rüyadasın bir türlü uyanamıyorsun
ayağa kalkıp ışığı yakıyorsun ama ışık yanmıyor,,o anda bırının sesını duyuyorsun ama o senı duymuyor.
uyandığını zannedıyorsun ve ayağa kalkıyorsun kapıya doğru ilerliyorsun
merdıvenlerden aşağıya inmeye çalışıyorsun, merdıvenler daralıyor
sıkıştırıyor senı.
bir türlü amacına ulaşamıyorsun
kısacası bır türlü bitmiyor kabus.

işte benım en zor anım şu idi; farkındayım ama gözlerimi açamıyorum
beklıyorum ki, biri gelsın ve benı uyandırsın, çünkü uyanamıyorum üzerimde bir ağırlık var ve gözlerimi açmaya çalışıp
kalkmaya çalışıyorum olmuyor..

işte ben bu arkadaşla tam 5 yıl boyunca yaşadım.Allaha şükürler olsun, 5 yıllık karabasan olayım sona erdi.

Son düzenleme:
o esnada bişey görücem diye korkup gözlerimi kapatmak istiyorum, ama göz kapaklarım şeffaf sanki kapatsam da görüyorum bütün odayı, eşyaları, vs...:18:

o esnada bişey görücem diye korkup gözlerimi kapatmak istiyorum, ama göz kapaklarım şeffaf sanki kapatsam da görüyorum bütün odayı, eşyaları, vs...:18:

cidden çok kötü durum ama.
artık alışmıştım ve kendımı ne şekilde uayndırsam diye uykumda düşünüyordum

rüyadayım bılıyorum , ama uyanamıyorum.

ebrucum Felak ve Nas Surelerini 7şer kez okumanı tavsiye ediyorum. özellikle yatmadan önce mutlaka okumalısın.

Hep birlikte yaşıyoruz canım benim kardeş, kardeş..
Bu varlıklarla ilgili bilgi internette, kitaplar da çok var, bir kez olsun bu dünya da yaşamadıklarına rastlamadım açıkçası.:44:
Işık hızıyla hareket ederler, kılık değiştirebilirler ve Allah onlara görünmeden yaşama hakkını vermiştir.
Normalde böyle hikayeler de olmayacaktı belki, ama bu insanlar ve onların baş belası merakları yok mu?

Son düzenleme:

Peygamber Efendimiz, bir Hedis-i Şerifi´nde şöyle buyurmaktadır:
Yemeğinizi ve içeceğinizi sağ elinizle yiyip için, çünkü şeytan sol eliyle yer içer.'' Cinler en çok, kemik, pirinç türü şeyler severler. Ve bilhassa insanların artıklarını yerler. Kimi zaman da insanlarla iç içe yaşadıklarından dolayı insanların sofrasından da faydalanabilirler. Bu yüzdendir ki, benim tavsiyem, sofraya otururken Besmele-i Şerif okumakta fayda vardır.
Yine Peygamber Efendimiz buyuruyor ki:
``Euzu Besmele çekilmeyen yemeği şeytan helal sayar. O bu cariyeyi yemeği helal etmek için getirdi. Ben de onun elini tuttum. Canım elinde olan Allah´a yemin olsun, onun eli, cariyenin eliyle birlikte benim elimdedir.''

Dua ve Allağa sığınmak, yoktur ötesi..

canım bu hadislerin kaynağı nedir.Benim bilgime göre insan ve cinlerin dünyası ayrıdır yani nasıl biz onları görmüyorsak onlar da bizi görmezler.Öyle gelip de soframızdan yemek falan yemezler benim bildiğime göre.
Karabasanın da bilimsel açıklaması için alıntı yapmıştım ama 4.-5. sayfalarda kaldı.

Rüyayı yorumlayamam hayır olsun diyelim..ama ekmek kırıntısına falan basmış olabilir misiniz.ya da 3harflilerin olduğu biryere küle falan.bastığınız yerlere dikkat edin ondan korkutmuş olabilirler..

3 harfliler nerde olur bilmemki ben böyle şeylerden anlamam kül demişsin küllerde olurlarmı?

günaydın kızlar..

ya ben bir de gece yatarken dua ettim mi hep kötü rüya görüyorum nedense, ama eyer dua etmeyeyim kötü şeyler görmüyorum..

“Şüphesiz şeytan ve cinler, sizin kendilerini görmeyeceğiniz yerlerden sizi görürler”(Araf Suresi, 7/27).

“Şüphesiz şeytan ve cinler, sizin kendilerini görmeyeceğiniz yerlerden sizi görürler”(Araf Suresi, 7/27).

diyanetin mealinde ' şeytan ve kabilesi' diye geçmiş.

ama ben de birarada yaşadığımızı düşünüyorum. bizim onları görebileceğimizi sanmıyorum ama

Lise dönemlerinde banada çok gelirlerdi her sabah ezanından önce sıkıntıyla ve dua ile uyanırdım.
Hatta gördüğüm rüyalardan bazıları gerçek olmuştu o dönemde ve her gün karşılaştığım bir durumdu , uzun süredir karşılaşmıyorum Allah'ta karşılaştırmasın.
Sırf onlar yüzünden tek başıma kalmaktan korkuyorum yıllardır.
Ki o zamanda annemler hocaya götürmüşlerdi hoca okumuştu öyle geçmişti. Yoksa kendi okuduğum dua fazla fayda etmiyordu. Bir anlık rahatlatıyordu tekrar başlıyordu. Çok kötüydü ama hatırlamak bile istemiyorum... Allah tekrar yaşatmasın...

ya çok da fazla din tartışmak istemiyorum da bu ayetin aslı 'şeytan ve kabilesi' ,cinler şeytanın kabilesi mi oluyor bu durumda.Onlar da kul değil mi onların da inananları ,inanmayanları yok mu.
Neyse ama uzatmayalım din tartışmasına dönmesin.

teşekkür ederim kızlar yorumlar için şimdi şöyle anlatayım bir gün öncesinde(cumartesi) oğluma doğum günü yapmıştım ama herkes gider gitmez tabiki temizlik yapıldı ev temizdi yani ertesi gün (pazar)günüm vardı ve güne gittim akşam normal evime geldim yemek felan derken saat geçti ve yattık ve ben bu rüyayı gördüm dua okuyan bir insanım inançlıyımdır ama bu işlerden pek anlamam bazı arkadaşlar korkarsan,düşünürsem felan demiş bence alakası yok bu rüyayı görünceye kadar aklımda yoktu lafı bile olmamıştı beni öyle etkilemiş ki dün akşam duş alırken eşime duşkabinin orda beklemesini söyledim düşünün artık ne kadar etkilediğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…