rüyamda 3 harfli gördüm çok korktum yardım !!!

konuyla alakalı değil ama ya ben sızın bu ruyalarıma gel annem yazısını ve altta paylaştıgınız o şarkı sözünü her okuduğumda boğazım düğümleniyor

ben bi süre hep böyle rüyalar görüyordum artık cok bunalmıştım yastıgımın içine dua yazıp koydum şeytandan vs korunma duası.ve sureklı uyumadan ayetel kursıyı ve bıldıgım tum duaları okudum .çok şükür ki kurtuldum sende bolca dua et

karabasan oluyor anlattığınız hareket edilmiyor bağırdığında sesi çıkmıyor insanın

Bende banyonun her zaman temiz tutulması gerektiğini ve yattığın yerde ekmek kırıntısı vs. gibi yiyecek olmaması gerekiyormuş diye biliyorum.
Bir de soğan kabuğuna basmayın diye birşey duymuştum nerden duyduysam aklımda kalmış bi yerden.
Ama ben cinlerden korkmuyorum.Bir iki kez geldiler sanırım tam emin değilim ama karabasan da olabilir.
Çok şükür uykuda da olsam bilincim açık oluyor ve Ayet-el Kürsi okuyorum Felak-Nas okuyorum.

Allah'a güvendikten sonra hiç birşey olmaz.
Onlar da Allah'ın yarattığı mahluklar.
İnsanın da cinin de Allah kötüsünden korusun.

Yani, bırakın cin korkutmasını nimet sonuçta..
Yukarda anlattığın cok ilginç, ve bir okadarda ürkütücü.
yatakda bir şey yenmemezsine inanıyorum. Bunu ben eşime anlaştığımda( açıklayamadigim için, günah Zadece demiştim) oda inanmıyorum demisdi, Hz. Muhammed sag tarafına uzanıp yemezmiş dedi , yani sol tarafımla uzanıp yerim diye beni ikna etmeye çalışmıştı.

simdi anlatamadigim ( verilen örnekler gibi) nimetin üstüne ister istemez uzanıp yatıyorsun. Meselede buydu. Bunu aciklayamadim beyfendiye.

Okadar uzatiyorki, ben bile şaşırıyorum artık:))

O soğan kabuğunu annemde derdi bize. Çöpe atmamızı söylerdi, şeytanın parası diyede inanılıyormuş ( orası biraz saçma)
birde tırnaklarınızı Kezince, oraya buraya atmayın. Onun icinde ilginç bir inanç var.

Rüyada ağlamak iyidir.. Kafanıza taktığınız bir şeyler var demek ki ama bence kötü bir şey görmemişsiniz.. 3 harflilerle ilgili endişelenmeyin bu dünyada onların işi yok..

İkincisi ise rüyada araba kullanmak da çok iyidir derler,hayatınızın kontrolü sizin elinizde ve dik yokuşu çıkıyorsunuz,zorlukları gücünüzle aşıyorsunuz..Tabi bu zorluğu siz bilirsiniz,canınızı sıkan bir şeyde olabilir bu..Ama sonu hayırlı olacak.. Bence

bu aralar çok görünüyolar arkadaşlar bol bol dua okuyun..

Insanları rahatsız edıp musallat olabılırler bu yuzden muhakkak ayetel kursunokunmalı evde uc kere yatarken

Evet ben de şimdi okudum nette merak edip.Soğan kabuğu onların parasıymış öyle yazıyo okuduğum yerlerde.
Olabilir aslında.Çok da uçuk birşey değil aslında.
Farklı boyutlarda yaşıyor olabiliriz.
Bizim soğan kabuğu dediğimiz şeye onlar para diyorlar.
Belki onlar da bizi korkunç görüyolardır :)
Sahip olduğumuz algılar onları görmemizi engelliyordur.

yatakta çok yemek yiyen biri olarak bir sürü ekmek kırıntısının üzerinde uyuduğum bile oldu. hiç de kabus filan görmedim. böyle şeylere inananlara, korkanlara oluyor hep.

yahu sormayın bende akşam ezanından sonra içim geçmiş koltukta uyuya kalmışım.nasıl bir karabasandır o nerden geldiğimi şaşırdım.
korkudan neredeyse altıma ...............

Ben uydurulmuş bir inancdir diye araşdirmamistim, demek dogru olabilir. Cok ilginç..
bu köye ilk taşındığımda ( Hollanda) bir kapıda soğan/ sarımsak asılı olduğunu görmüşdum. Bur süre sonra merak etiğim için o kapıyı aradım, ama bulamamışdim.

kezin koruma amaçlı bir simgesi vardı.
neyse, sanırım bugün kimse rahat uyumuyaçak..:)

O gün ,o gece uyumadan önce birisiyle kavga ettiyseniz , sizi çok sinirlendiren ,üzen ,tedirgin eden bir olay yaşadıysanız ,sinirlediğiniz kişi ve olayları düşünüp sesli ya da içten verip veriştirdiyseniz ,kıskançlık ,öfke duyduysanız bu kirli frekansları kendinize çekmiş olabilirsiniz.Sizin yaydığınız kirli enerji bu düşük frekansları mıknatıs gibi çeker.O gün evinize negatif kişilikte birini de ağırlamış olabilirsiniz.Kırıntı ,yemek artıklarının da etrafta olmaması gerek .Çünkü onların da enerji alanlarından ,auralarından beslenirler.Hassas yaradılışda olan insanlar bu durumları öyle ya da böyle hissedebilir .En iyisi hep pozitifte kalmak, ,dua etmek ,olumlama yapmak ,temiz ve düzenli olmak,zihin temizliğinde de hep tetikte olmak.Adlarını hangi dilde olursa olsun anmamalıyız bu onların telefon numarasını çevirmek gibi.Düşüncelere ve hislere çok hasssaslar.Onların adını açık açık yazmak söylemek 'gelsin de görsün , o benden korksun ' tarzı meydan okumalar iyi değil.

Son düzenleme:
Evdede yalnızım kendi kendimi korkurtmayım rüyanın sadece başını okuyabildim. gerisi herkesin muhtemel gördüğü şeyler olsa gerek. uyandıktan snra sol tarafına 3 kez tükürür gibi yapılır ve Allah ım gördüğüm rüyanın şerrinden sana sıgınırım diyerek sağ tarafa yatılır. birde kötü görülen rüya anlatılmaz yorumlatılmaz. senin gördüğünse sanırım karabasan gibi bişey hiç aklına bile getirme bence.

"Euzu bi kelima tillahit tammati min şerri ma haleka." Bunu yatmadan önce oku canım. Kalkana kadar hiçbir şey zarar veremiyormuş biiznillah. Ben de görüyorum arada bu tarz rüyalar uykumda okuyorum :)

3 kere "Bismillahillezi la yedurru me asmihi şey un fil ard vela fissemai ve hüvessemiul alim." Manası şu olcaktı: O öyle Allah ki; yeryüzünde O'nun adını anan kimseye hiçbir şey zarar veremez.

Ayetel kürsi, nas felak oku öyle yat bi de.

Ben öyle rahat uyuyorum :)

hanımlar ben normalde hiç aklıma getirmem böyle şeyleri,
ama dün gece sabaha kadar uyuyamadım sürekli cinlerle ilgili rüyalar gördüm, aklıma tuhaf şeyler geldi, hatta bir ara lavaboya gittim, sanki ensemde bir nefes hissettim
şimdi tesadüfen bu konuyu okuyunca şoka girdim ve yeniden korktum, bugünlerde var mı gerçekten böyle şeyler nasıl uyuyacağım bu gece bilmiyorum, dua okuyorum ama yine de tüylerim diken diken oluyor...
eşim de saçma sapan şeylere takılma diye kızıyor bana

Son düzenleme:
Bir arkadaş ismini niye zikretmiyorsunuz demiş ,
Yanlış hatırlamıyorsam,
Resulallah'ın bir hadisi vardı '' İsimlerini çokca zikretmeyin '' ( çağarmayın ) gbsınden '' bunu bir hocam da soylemişti,isimlerini zikretme diye.

Neyse, Bir çok din kitabında var olduklarından bahsedilir..
Benim de bir arkadaşım vardı ; içlerine karışmıştı
Ben de bızımle dalga geçiyor diye dusunup inanmaştım.
Kız beni boş bir odaya çağırdı
Oturdu,biranda transa geçti, ses tonu değişti yuzunun rengi değişti ,
Bana sadece benim bildiğim şeyleri anlatmaya başladı, yalnız başımayken yaptıklarımı teker teker saydı
Ben gelecekle alakalı sorular sordum, biz geleceği bılmıyoruz sema kapıları bıze kapalıdır diye cvp verdi.
Sonra demez mi ; Hazır mısın beni görmeye ? diye ..

Ben tabi hah dedim şimdi yedin ayvayı ..
Başladım içimden nas suresını okumaya , demez mi
O bıze zarar veremez biz gayri muslim değiliz..

Dedim sen de bana zarar veremezsin , ben Allah'a emanet ettim kendimi
O ıstemeden hıcbır varlık bana zarar veremez..
Sonra arkadaşım kendine geldi
Gördün mü dedi ? hayır dedim
Gittiler dedi , ne soyledın, ne okudun da gittiler ?..

Velhasıl belki o gün arkadaşım kekledi beni,belki gerçekten direkten döndük bilemiyorum ( çok gercektı ama )
Ama o gun nasıl Allah'a emanet ettıysem kendımı her gece yatarken yıne aynı sekılde emanet ederim
Rahman ve Rahım olan adınla benım görmek ıstemedıgım hıcbır varlıgın bana gorunmesıne yaklasmasına ızın verme , ben kendımı sana emanet edıyorum
Sen emaneti koruyan kollayansın Rabbim der, başlarım okumaya ..
Buna çok güçlü bir inancım var.Kendımı Yaratana emanet etmek cok ayrı bır huzur.

Bunun harıcınde nadiren bazen uykumda sanki bıyerden dusuyormuş gb hıssederım.
Hemen yatış şeklimi değiştirir, kıbleye yönelir okumaya başlarım. bılıncaltı otomatık boyle gıdıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…