rujluyken eşinizle öpüşürmüsünüz?

Benim eski sözlüm özellikle bana hem çok seviyorum diye hemde onun hoşuna gidiyo diye çilekli parlatıcı alırdı

sırnaşık şey:1no2:kesinlikle öpmem kendileri izinvermez rujdan tiksinmiyor ama kötü bi olay yasadı zavallı pandamsırnaşık şey ogün bugündür asla öpmemsırnaşık şey

evet rujlu olunca kocası öptürmeyenler,bende aynı dertten muzdaribim,rujun tadından hiç hoşlanmıyormuş bizim haspada amaaaa artık buna çözüm buldum,öptürüyor artık..nasıl mı aldım bi tane çıkmayan ruj,o bulaşmadığı için tadı da olmuyo,bizimki de öpüyooo:1hug:

çok hoş yaaa,bekarların dili çözülmüş burdasırnaşık şeydiğer bölümlerde pek ağzımızı açamıyorduk ama öpüşmek söz konusu olunca ipi göğüsledik:dance: malesef nasıl oluyosa ben rujumu sürdükten kısa bir süre sonra yediğim için bununla ilgili bi sorun yaşamıyoruz:teytey:

ehehe ben iki hafta önce okulun şenliklerinde erkek arkadaşımı öptüm
karanlıkta ağaçların altında oturuyorduk o arada yanağını öptüm,
dudağımdada koyu renk ruj vardı,
yanağı olduğu gibi ruj olmus tabi fark etmedk karanlk olduğu için.
konser alanına gittik orası aydınlık,
arkadaşlarımızdan biri dediki aa yanağın kızarmış naptın böyle falan dedi,
rezik olduk ama güzel gündü:)

ben mentollü rujumu sürdükten sonra öpmeyi çok seviyorm çünkü dudakları yanıo :)
ama normalde rujlu rujsuz farketmez :)

Ben rujumu sürerim,eşim de öper ve inadına o ruju çıkarır.Tadı nasılmış bakalım der ve..................Sonra yeniden sürer öyle dışarı çıkarım:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…