rujluyken eşinizle öpüşürmüsünüz?

hiç öyle bir şey yapmam...
eşim makyaj yapmamdan pek haz almaz..
bende doğal olmayı severim,ne gereği var ruj sürmenin dimi ama :)

Benimki ruj falan dinlemez yapışır yani. Gerçi biz ağzımızda yemek varmış, bişiy içmişiz onu bile önemsemeyiz. Sadece mekan farkeder. Ben herkesin içinde hoşlanmam. Herkes bize bakıo gibi gelir.

Benimki makyaj yapmamı hiç sevmez bu arada. Silmek yada azaltmak için yapışır zaten dudaklarıma. Makyaj yapınca çok göz alıcı oluorm. Kıskançlığından yapışıo fesat!

bizimki de sevmez gerçi ruj sürmem niveanın nemlendiricilerinden sürerim ama onların tadını da sevmez yine de öper ama dayanamaz tatlicadiarzu

aynenn, ben de ruj sürmem, niveanın nemlendiricilerinden sürerim,
hemen anlar, ne sürdün yineee der, ruj surmemı istemez hiç
parlatıcı falan sursem herhalde önce eliyle siler öyle öper sanırımtatlicadiarzu

onun için farketmezde ben hiç sevmem öle ya bulaşıyo yapış yapış ıyyjeyyar

benim eşimde maalesef "seni öptüğümde ruju değil, dudaklarını hissetmeyi istiyorum" diyenlerden.. ama olsun ben yine de her ruj sürdüğümde inadına gidip dudaklarına yapışan biriyim :)))))

hayırrrrr öpüşmeyizz.Zaten zararlı kozmetik ürünlerii bide eşimimi zehirleyim ayol!!!!

ay fenalık geldi...yok canım yok. ben ..hakkaten sinirlendim şimdi..birisi çıkıp yalnız değilsin desin ama

yalnız değilsin canm benımki zaten makyajı sewmez
rujlu opmez kımyasal bulastrma bana der
bende zaten öpmem rujum çıkıyor zaten öpüşme nerede olur ewimizde
ewdede zaten ruj sürmem doğal daha güzel:):)

rujluyken öpüşürüz tabii hatta her seferinde tadı değişik rujlar kullanırım her seferinde o tadı almak için iyice gömülür dudaklarıma sevgili eşim oy oy oy yerim onu beeennn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…