Eşimin tiktoktaki izleme geçmişi

o yokluk dediğiniz şey erkekler için maalesef ilişkiye giremedikleri bir haftada bile ortaya çıkabiliyor.
en kaliteli erkek bile bir kadın kalçasına yenik düşebiliyor :) doğru diye söylemiyorum ama hepimiz bu dünyada yaşıyoruz ve tecrübelerimiz bunu gösteriyor. cinsellik yemek yemek kadar büyük bir ihtiyaç olduğunda ay ben çok kaliteliyim bakmayım demiyor erkekler. keşke dediğiniz gibi olsa ama yok değil. abd başkanı clinton un ki dünya liderini yöneten bir başkan iken sekreterine yenik düştü. daha niceleri var
Neyse ablacım ben anladım sizin hayat standardinizi. Ok

hayat standartıyla ilgisi olmadığını en üst seviyeden örnekle anlatmaya çalışıyorum.
abd başkanından daha üst seviye bir hayat standartınız varsa onu bilemem.
Yahu adam tiktokta kalitesiz kadın mı takip etmiş? Aldatmış işte ona zaten bir şey diyen yok ki. Aldatmak tamamen bambaşka bir heyecan durumu, belki aşk. Ama varoş olduğu bin km öteden belli birini izleyecek erkek sandığınız kadar da yaygın değil.

Ayrica bir yerin başkanı olunca kaliteli sanıyorsanız zaten durum daha üzücü 😂

Yahu adam tiktokta kalitesiz kadın mı takip etmiş? Aldatmış işte ona zaten bir şey diyen yok ki. Aldatmak tamamen bambaşka bir heyecan durumu, belki aşk. Ama varoş olduğu bin km öteden belli birini izleyecek erkek sandığınız kadar da yaygın değil.

Ayrica bir yerin başkanı olunca kaliteli sanıyorsanız zaten durum daha üzücü 😂
hayat standardı dediğin için tekrar onu yazdım ama tekrar söylüyorum senin savunduğuna inanmayı çok isterdim ama öyle olmadığını düşünüyorum

Kocan gibi sapıklar ve teşhirci ucuz insanlar yüzünden insanlar tiktoku tamamen böyle zannediyor. Oysa çok büyük bir pazar tiktok. Yıllardır kullanıyorum e ticaret reklamlarımız için de kullanıyoruz.
Bu sapık zihniyet pastanın sadece küçük bir dilimi cehalet işte.
Hiçbir zaman açık sacık biri keşfetime düşmedi.
Rahatsız olan silebilir uygulamayı. Yuvayı yıkan tiktok değil. Yuvayı yıkan pamuk ipliğine bağlı hiçbir şey bilmeyen araştırmayan bilgi sahibi olmayan dar gözlükle bakan kendilerinden başka her şeye bahane atacak kişiler.
Evet malesef öyle. Eşimin de benimde keşfetimden çogunlukla pazarcilik çıkıyor. Aslinda neye bakarsan o. Mesela Eşim tik tok a kayıtlı bile değil hesabi bile yok.. Hatta ben diyorum kayıt ol diye. Hayir ya diyor. Benim hesabım var. O uygulamayı kullaniyorum diye buralarda birisi dalga bile geçmişti oysa ben bilgi ediniyorum bir çok konuda. Çocuk Dr larin bilgilerini dinliyorum. Tarifler aliyorum. Aslinda neye bakarsan o çıkıyor. Kötü amaçla kullanan kadar iyi amaçlada kullanan çok !!!

Bence ilk önce eşinizle oturup konuşun kırıldığınızı söyleyin ben izlesem ne dersin diyin. Boşanılacak bir konu mu bilemem ama çocuk yapma konusunu kesinlikle ertelerdim ben olsam, hamilelikte bu kafa yapısıyla gerçeğe dönmeyeceği ne malum? Ayrıca normalleştiren arkadaşlar saçmalamayın o zaman kendimi tutamadım ücretle ilişkiye girdim de desin, sonra gelsin hastalıklar eşine bile bulaşır doğada yok işte böyle bir şey bu erkeklerin uydurduğu bir palavra erkek çok eşlidir kendini tutamaz falan ondan mı doğa hastalık veriyor? Bu evlilik bağının sarsılmasıdır en başta, sevgi kalmaz böyle bir ortamda nasıl ki kadın her fırsatta erkekleri izlese konuşsa ve ilişkiye girse o evliliği o erkek yürütür mü? Bir saniye yürütmez hatta kadın dayak yer ama nedense kadın yürütmeli.. tabi ki öyle bir şey yok, eşinize kendisine çeki düzen vermesini aksi halde evliliğin sarsıldığını ve bu şekilde devam edemeyeceğini belirtin, değişirse ne ala.

AdChoices
ADVERTISING​

Zaten ben kaliteli erkekler bakmaz dedim. Konu o yüzden eşiniz oldu. Ya zaten iş arkadaşıyla şöyle bir konuyu konuştuğunu söyleyen birine fazlasıyla vakit ayırdım.
Eşime bağlamanız her türlü saçma bir bel altı vurma çabası.
Sohbet sırasında konuşulan şeyler. Öyle bir söylüyorsunuz ki çok ayıp bişey konuşuyoruz sanki. Hepiniz mi aynısınız ya diye bir espri yapılıyor ordan laf lafı açıyor. Oturup da anket yapmıyorum merak etmeyin.
Size kaliteli insanlarla olan hayatınızda mutluluklar.

Eşiniz basbaya beğenmiş izlemiş. kimine göre boşanma sebebi kimine göre tüm erkekler izliyor ya diyip üzeri kapatılıp geçilecek bir mevzu .Açıkçası belli bir kişiyi izlemesi benim için boşanma sebebi çünkü basbaya kişiyi beğenip izlemiş o anlık dürtüsel çeşit çeşit bu tarz videolardan değil sadece bu kişiye ait videolar izlemiş .tik tok hiç kullanmadım algoritma ya da işleyişini bilmiyorum .ama benim için boşanma sebebi . Anlık bazı durumlar için izleyip o malum işi yapmasından bence daha mide bulandırıcı .

Arkadaşlar merhaba,

Bir kaç gündür eşim bana tuhaf davranıyordu bende az önce eşimin tiktok hesabından izleme geçmişine baktım. 3 gündür açık saçık bir kadının hesabını izlemiş yani videolar arka arkaya var 10 tane cuma günü izlenmiş, 4 tane cumartesi günü . İnkar ediyor elim değmiştir keşfette çıkmıştır diyor ama bende titktok kullanıyorum keşfette evet tesadüf karşına çıkan video kaydediliyo ama üst üste aynı kişinin farklı videoları çıkmaz diye biliyorum. Bunlar ne diye ona gösterdiğimde zaten hemen geçmişi sildi telefonu elimden alıp. Ne yapmam lazım? Kesinlikle kabul etmiyor yeminler ediyor. Siz ne düşünürdünüz böyle bişey görseniz?
Ona bunu söylemeniz hiç bir işe yaramaz erkeklerin yüzde 80 ni böyle .. hepsini aynı çuvala koymak istemiyorum ama yapıyorlar yapınca da inkar ediyorlar .. suç üstü yaparsan da yakalandıkları için ağlıyorlar pişman olduklarından değil yani.. tuhaf bi cinsler gerçekten .. dünya daki en son çıkan cins modellerinden 😀 tabi ki inkar edecek evet ben baktım diyip senle tartışmaya hiiiiç giremez girmezde başını ağrıtmak istemez. Yaptıkları çok ayıp ve saygısızca evli erkekler neden böyle hala bende anlamadım sanırım evlilik öncesinden kalan alışkanlıklar ama hoş değil insan kendini tabi ki işe yaramaz cirkin felan hissedebilir espiri yaptığını okudum salmışsın kendini felan demiş. Bakımlı olmak güzeldir ama bu sürekli böyle yapması için bir sebep olmamalı.. konuşmalı seninle böyle yapmak yerine onu neler rahatsız ediyor söyleyebilirdi yani inkar etse de kimse eşşek değil 10 kere aynı veya başka benzer videolara eli çarpmaz. Saçmalık eğer başka hevesleri varsa evlilik adamı değilse ozaman ayrılsın.. oturup insan gibi konuşmak lazım yani böyle şeyler sadece konuşarak Hall olur sana dürüst davranmaması da ayrı midemi bulandırdı Allah kolaylık versin bacım ben hiç görmedim diyemem bende gördüm bi zamanlar nişanlyken felan ama konuşarak halletmeye çalıştım .. en azından dürüst olup nedenini söyleseydi iyi olurdu da işte sebebi erkeklerin cinsellik ilgi alanı olduğuyla alakalı sadece heyecan aksiyon başka bir şey değil. Allah beterinden saklasın.

Eşime bağlamanız her türlü saçma bir bel altı vurma çabası.
Sohbet sırasında konuşulan şeyler. Öyle bir söylüyorsunuz ki çok ayıp bişey konuşuyoruz sanki. Hepiniz mi aynısınız ya diye bir espri yapılıyor ordan laf lafı açıyor. Oturup da anket yapmıyorum merak etmeyin.
Size kaliteli insanlarla olan hayatınızda mutluluklar.
Siz yine buradaki is arkadaslari ile konuşulan konular hakkındaki yorumları bir okuyun derim. Arkanızdan konuşturtmazsiniz böylece. Hiç duymadım iş arkadaşına kadınlara bakıyor musun diye sorup da veri elde edecek kadar bilgi sahibi olan biri olsun, ne kadar tuhaf ve çirkin bir şey.

Bu tiktok cok ev bark yıktı diyecemde ônemli olan kisilik bence tik toku bende silicem sende sil de

Ben buna katılmıyorum ya. Mesela benim TikTok keşfetim her konuda acayip bilgilendiricidir. Kişisel bakım, yemek, ev temizliği, insan psikolojisi ne ararsanız var. Hiç o acayip şeyler çıkmıyor bende. Ta ilk yüklediğimde bir iki kez çıktı, "ilgilenmiyorum"a basınca bir daha hiç çıkmadı. Hatta Instagram Reels'a girince alakasız bir ortama girmiş gibi hissediyorum bazen.

Yalnız şöyle bir şey var, TikTok keşfeti bir süre kullandıktan sonra aşırı spesifik hale geliyor. Algoritması çok iyi çalışıyor. Benim geçmeden izlediğim veya beğendiğim videolardan DEHB'li olduğumu, evin en büyük kızı olduğumu, burcumu vs algılayıp ona göre videolar göstermeye başlıyor. Hastalığımı bile tahmin etmişliği var 🤷‍♀️ Dolayısıyla bir kişiyi TikTok keşfetinden tanıyabilirsiniz 🤭 Özetle ilgi alanına göre her şey, çıplak kadın, orasını burasını sallayan insanlar izlerseniz o çıkıyor. Videoyu geçme sürenize göre de bir daha o tarz şeyler gösterip göstermeyeceğine karar veriyor. Umarım sorularınıza cevap olur sevgili konu sahibi.

Arkadaşlar merhaba,

Bir kaç gündür eşim bana tuhaf davranıyordu bende az önce eşimin tiktok hesabından izleme geçmişine baktım. 3 gündür açık saçık bir kadının hesabını izlemiş yani videolar arka arkaya var 10 tane cuma günü izlenmiş, 4 tane cumartesi günü . İnkar ediyor elim değmiştir keşfette çıkmıştır diyor ama bende titktok kullanıyorum keşfette evet tesadüf karşına çıkan video kaydediliyo ama üst üste aynı kişinin farklı videoları çıkmaz diye biliyorum. Bunlar ne diye ona gösterdiğimde zaten hemen geçmişi sildi telefonu elimden alıp. Ne yapmam lazım? Kesinlikle kabul etmiyor yeminler ediyor. Siz ne düşünürdünüz böyle bişey görseniz?
Kesinlikle üst üste bakmasa veya aramasa tiktokta çıkmaz

O fotoğrafları baskı yaptırır evin birkaç köşesine asarım kendimin de aynı pozları çekip yapıştırırım "ama nasıl ya hangimiz güzeliz söyle bakayım banağğğ" diye her suratını görüşümde eşimi taciz ederdim 😂bunların burnundan getirmeden olmaz

X