Eşimin tiktoktaki izleme geçmişi

Birde arkadaşlar ben screenshotları ekledim ama aslında onlar video ve videoda kız twerk yapıyor arkasını sallıyo falan yani sadece bakımlı bir kadın için bakıldığını sanmıyorum sapıkça düşünceler için olduğunu düşünüyorum
Kendisi ne kadar bakımlı çok merak ediyorum şu an?

Arkadaşlar merhaba,

Bir kaç gündür eşim bana tuhaf davranıyordu bende az önce eşimin tiktok hesabından izleme geçmişine baktım. 3 gündür açık saçık bir kadının hesabını izlemiş yani videolar arka arkaya var 10 tane cuma günü izlenmiş, 4 tane cumartesi günü . İnkar ediyor elim değmiştir keşfette çıkmıştır diyor ama bende titktok kullanıyorum keşfette evet tesadüf karşına çıkan video kaydediliyo ama üst üste aynı kişinin farklı videoları çıkmaz diye biliyorum. Bunlar ne diye ona gösterdiğimde zaten hemen geçmişi sildi telefonu elimden alıp. Ne yapmam lazım? Kesinlikle kabul etmiyor yeminler ediyor. Siz ne düşünürdünüz böyle bişey görseniz?
geçmiş silmek, hangi uygulamada olursa olsun şüpheli hareketler. insanın bir hatası, suçu varsa siler.

ama koca koca adamların, tiktok kullanması da gerçekten absürd geliyor. bir şey okumak , izlemek yok, dua et namaz kıl spor yap kedi köpek sev cocugunla ilgilen... aman yok valla....

Eşiniz bakımlı kadın ve şişirilmiş kadın ayrımı yapabiliyordur umarım
Tiktok iğrenç bir uygulama zaten ben evli olsam eşimin kullanmasını istemem ne kadar pislik varsa önce oradan sonra instadan çıkıyor
kesinlikle her cümlenize katılıyorum

çok bayağı bir ortamda bulunsa, büyük konuşmayım boşarım

zor adamdır, çok da zor şeyler yaşadım ama karakteri ve ahlakından dolayı saygım ve güvenim var. böyle adamları duydukça, eşime saygım artıyor resmen.

X