Sevgilimin abisiyle birseyler yasadik yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
söyleyeceğine eminim çünkü sanki olay sadece benim yakınlaşmamla yaşanmış gibi anlatıcak biliyorum bana "o benim kardeşim sonsuza kadar dargın olamayız ama seni bir çırpı da siler" gibi laflar ediyor. şuan ayrılamam seviyorum sevgilimi
Az gururun onurun varsa o herifin mesajla bunları yazmasını sağlayıp yada ses kaydı alıp gerçeği sevgiline itiraf edersin. Biz hiç öpüşme raddesine gelmiyoruz birileriyle sevgilimiz varken. İtiraf et ve kurtar çocuğu kendinden.

Selamlar sevgilim abisiyle yaşıyor ve sürekli gidip geliyorum. Bazen sevgilimin işi çıktığında evden çıkınca abisiyle denk geldiğimiz zamanlarda yan yana oturup muhabbet ediyorduk ki sevgilimin abisi (ondan 3 yas büyük) bana günden güne oturduğumuz da yaklaşmaya başladı. Sevgilimle kavgalı olduğum dönemler de beni arıyordu Abisi. gel zaman git zaman biz böyle ufak ufak yakınlaşmalarla el ele tutuşur da olduk öpüşür de. Bunu devam ettirmemeliyim abisine artık istemediğimi söylediğimde beni tehdit ediyor söylerim kardeşime diye. bende mecburen devam ediyorum bazı şeylere. Napıcağımı bilmiyorum abisini nasıl susturmalıyım? Çok korkuyorum bu durumdan.
İkisinden de ayrılmasaniz buda bir secenek yani

Az gururun onurun varsa o herifin mesajla bunları yazmasını sağlayıp yada ses kaydı alıp gerçeği sevgiline itiraf edersin. Biz hiç öpüşme raddesine gelmiyoruz birileriyle sevgilimiz varken. İtiraf et ve kurtar çocuğu kendinden.
Belki kalabalık seviyor ama niye su koysun ki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X