Göz Makyajı Rimeli çıkarmak?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mrsmev

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
36
0
Merhaba kızlar ben rimel sürmeyi çok seviyorum ama onu silmeye gelince iş dakkalarım gidiyor sabun ve su ile 4 kez yıkasam bile geçmiyor sürekli göz altına sagına soluna bulaşıyor ve tabikide buda gözümün etrafını karartıyor.siz nasıl temizliyorsunuz.??

Göz makyajini silmek icin özel yagli pamuklar satiliyor canim...
Onlardan kullanmani tavsiye ederim..
Sabun ve suyla fo$ur fo$ur yikAdiginda genelde cok yipraniyor kirpikler ve dökülme oluyor..

Göz makyajini silmek icin özel yagli pamuklar satiliyor canim...
Onlardan kullanmani tavsiye ederim..
Sabun ve suyla fo$ur fo$ur yikAdiginda genelde cok yipraniyor kirpikler ve dökülme oluyor..

Teşekkürler cvp verdigin için. Şu yuvarlak pamuklarmı acaba senin dedigin görmüştüm ama bilmiyorum.

bende Temizleme sütü ile temizliyorum, waterproof rimellere göre özel sütlerde var

Evet makyaj temizleme pamukları çok pratik..Göz makyajı temizlemek için üretilmiş losyonlar sütler de var...Bende su bazlı krem var ben onla temizliorum..Maşallah temizleme sütü kadar güzel temizliyokaydirigubbakcemile3
Zaten makyajımı temizledikten sonra zeytinyağlı sabunum ve suyla yıkıyorum yüzümüzemuszemus

canım bence en uygunu temzileme sütleri,yumuşacık..Sonra da yıkıyorum yüzümü mis gibi oluyor :)

ne ugrasiyorsun canim sabunla falan..
Niveanin rimel temizleme kremini al..
bak bu..

ben akmayan rimel kullaniyorum cikarmaya gelince hic ugrasmiyorum..

ben makyaj temizleme mendili kullanıyorum lens kullandığım için pamukla kullanılan ürünlerle çıkaramıyorum çünkü pamuğun parçları gözüme kaçabiliyor. bence rimel çıkarmanın en kolay yolu makyaj temizleme mendili. mendille iki parmağının arasına sıkıştırıyorsun kirpiğini çekiyorsun yavaşça bikaç seferden sonra en ufak parçası kalmıyor opuyorumnanaktan

ben önce niveanın makyaj temizleme mendillerini kullanıyodum ( özellikle pembe ambalajlı olan süper )
yaklaşık 1 aydır da loreal ın cilt ve makyaj temizleme sütünü kaullanıyorum komple bütün yüzümde çok iyi sonuç veriyodelikafadulden

makyaj temizleme losyonlarina hic gerek yok ben normal vaseline kremi kullaniyorum siliyorum pecete ile hemen cikiyor :)

Bende rimel kullanmayı çok seviyorum en memnun kaldığım ürün avonun göz makyajı temizleme sütü oldu

ikidir innovanın göz temizleme ürününü kullanıyorum.Şeffaf jelimsi bir şey. Susam yağından üretildiği için gözü besliyormuş aynı zamanda.
Satıcı kadının söylediğine göre temizleme sütleri göz etrafındaki gözeneklerde beyaz sivilce görünümlü şeylere sebep olabiliyormuş ondan bunu önerdi.
ama bir kötülüğü var metal tüp içinde bulunduğundan, tüp sıkıldıkça kapağın kapandığı yerde eğrilebiliyor, kapanmıyor. 2 kere aldım ikisindede aynı sorunu yaşadım.

ilgnç bi yönteme başvurdum önce göz kapağmdaki makyajımı temzlyorm losyonla
sonra bi dişfırçasını kendme ayrıdım onu ıslattıktan snra kirpiklerimi tarıyorm
losyon çıkartıyor ama kirpklerm yapış yapış kalıyordu
fırçayla tarayınca banyodan sonraki hali gbi temiz ve tek tek ayrılıyor
zararlımı blmem ama dökmedi 1-2 tel dışında
tavsye edeblrm

ben yatarken çıkarmıyorum rimeli falan zaten zamanında kirpiklerim tek tek çıktığı için hassas kirpiklerim ondan artık dokunmuyorum

diaderminin ürünlerini kullanmanı tavsiye ederim, hassas gözler için göz makyajı temizleyicisi var, iki pıf pıfta tertemiz oluyorr

diaderminin mavi rimel çıkarıcısını kullanıyorum ben.. bi pamuğa sürüyorum siliyorum, kremle çıkmaz mutlaka artıkları kalır, daha sonra da kirpiklerinizde dökülme yapar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…