Göz Makyajı Rimeli çıkarmak?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kesinlikle maybiline çok güzel temizliyor ve çok uygun 6 ay önce aldım 7-8 tl civarıydı zaten rimelleri süper temizleyicisi de öyle bu arada 2 si 1 arada olanı kullanıyorum su bazlı zaten

yves rocher'nin göz makyajı temizleme sıvısını kullanıyorum ben çok güzel temizliyor hakkaten, göz makyajında koyu renkler severim ben eye liner, rimel, kalem falan hepsini bi güzel çıkartıyor. zaten doğal ürünler tercih ettiğim için bi sürü malzemem yves rocher, the body shop falan.

elbette adam gibi göz makyajı temizleyicileri gerek.hele hele hassas gözler için.aslında alırken sıck suyla akma özelliği ollan waterproof rimellere bakmak gerek.bazı waterprooflar çok yapışıyor göze.rimelden daha pahalı bir temizleyici gerektiriyor :S o nedenle yaşasın sıcak su:)

cnm göz sabunla yıkanırmı hiç.yanar bütün gözlerın.makyaj temızleme sütlerınden kullan ardındanda sabunla yüzünü yıka gözune kacrmadan sabunu

bende ıslak mendillerle çıkarıyorum ama diplerinde yine kalıyo..süt kullanmak lazım :uhm:

avonun göz makyajı temizleyicisini kullanıyorum memnunum...

ne ugrasiyorsun canim sabunla falan..
Niveanin rimel temizleme kremini al..
bak bu..

ben akmayan rimel kullaniyorum cikarmaya gelince hic ugrasmiyorum..

aa geçen hafta ben de bundan almıştım hem de 6 tl küsürdü:)))Carrefourda indirim vardı kadınlar günü nedeniyle %50.Benim de ihtiyacım vardı baktım üstünde suya dayanıklı makyaj temizleyicisi yazıyor, aldım.Çok memnun kaldım...:sm_cool::sm_cool:

Ben bebek şampuanı kullanıyorumzemuszemus
Doktor kirpik diplerimde çıkan kepekler için kullanmamı önerir hep hem onun için hem de rimeli çıkarmak için sürüyorum iki dakikada çıkıyor.kaydirigubbakcemile3

ben rimel ve makyaj cıkarırken garnierin makyaj temızlıyıcısını kullanıyorum ve nivea temızleme jelınıde kullanıyorum cok guzel yapıyo ve cıkarıyor sonra nemlendırıcı suruyormkaydirigubbakcemile2

sıcak suyu açıyorum..kirpiklerimi iki parmağımın arasına alıp güzelce yıkıyorum..yıama sonrasında da göz makyajı temizleme stünü makyaj temizleme pamuğuna sürüp kalıntıları siliyorum sonuç tertemiz zemuszemus

Loreal in göz makyajı temizleme sütü var harika bir ürün yerimseniben. tüm gözü, rimeli 1 dakikada temizliyor üstelik pamuğa bir damla dökmen yeterli zemuszemus

Son düzenleme:
ayyy ne temizleme sütü yaa gözümü yakıyor onlar bnm. Ben alıyorum elime bi ıslak mendil kirpiklerimi iki parmağıma sıkıştırıorum ileri geri oynatıyorum tertemiizz snrada yuzumu bi güzel yıkıyorum bu kadaar .

Ben Loreal'i kullanıyorum göz ve dudak çıkarıcısı,yarısı mavi su yarısı açık mavi..
Benim rimelim Maybeline Volume Express , sürekli rimel sürüyorum ve 1 dk mı alıyor onunla çıkarması ki rimelim çok kalıcı.
Tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…