Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tamam canm teşekkür ederim artık gönül rahatlığıyla alabilirim çok kararsız kalmıştım iyi oldualkisalkisalkis

Tavsiye etmiyorum bu avon color trend maskarayı.. Kirpiklerde pütür pütür kalıyor... lmaz:

neutrogena nın bu meşhur nemlendiricisi malesef kremi baya kullandıktan sonra cildimi nemlendirmemeye ve kurutmaya başladı artı sivilcelendirdi. Artık neden kaynaklandı bilmiyorum ama alırken iyi düşünün derim

Dalin'in sabunu,cildi çok kurutuyor.Ama şuanda küçük parçalar halinde çekmecemde,elbiselerin üzerinede kokusu biraz sinmiş güzel kokuyor :)

avonun göz kalemleri sürüldükten sonra net göremiorumm ve bunu baya bi kişide duydumm lmaz:

avonun göz kalemleri sürüldükten sonra net göremiorumm ve bunu baya bi kişide duydumm lmaz:

aynen ben de net göremiyorum avon göz kalemi sürdükten sonra, zaten avonun hiç bi makyaj malzemesini beğenmiyorum,şimdi de denemek için rimelini aldım iyi güzel dolgunlaştırıyo ama o da gözlerimi kırptığımda alt kirpiklerimle üst kirpiklerimi birbirine yapıştırıyo yerimseniben

avonun göz kalemleri akıyor arkadaşlar ya.
benm arkadaşımında vardı mavi renkte
kızın sabah sürdüğü öğlene göz altına inmiş olyordu.
tavsiye etmem.
en gzeli hem ucuz hem kaliteli emily

avonun göz kalemleri akıyor arkadaşlar ya.
benm arkadaşımında vardı mavi renkte
kızın sabah sürdüğü öğlene göz altına inmiş olyordu.
tavsiye etmem.
en gzeli hem ucuz hem kaliteli emily

Emily nin gri kalemi var süper bişey:lepi: ,akma filan olmuyor..Koyu renkleri denemedim..

[/COLOR]

Emily nin gri kalemi var süper bişey:lepi: ,akma filan olmuyor..Koyu renkleri denemedim..

evet bende de var koyu grisi, hafif simli, sürümü çok güzel ya çok beğeniyorum süper bir kalem :)

avonun uzun goz kalemlerı berbat resmen kör edıyo ınsanı goremıyorum
emılynın grisi cook yakısıyor bana ama alerji yaptı yaa surdugum gıbı nasıl yaşlar boşalıyor gormelısınızz fakat dıger rrenklerde olmuyor böyle bırsey tek sorun emılynn kalemmlerı cok akıyor onun ıcın kalemın ustune farda suruyorum aynı renkten..
golden rose olması lazım bi yeşili var harıkaa parlak koyu yesıl bayılıyorum tek vazgecılmez kalemım gözlerim yesıl olunca yakısıyor sölemesı ayıp sırnaşık şey

emily kalemlerin siyahını almadım ama bende de gri yeşilin ve mavinin bi çok tonu var çok memnunum hemde baya ucuzopuyorumnanaktan

emiliynn siyahı kardeşimde vardı bir ara denediğimde sürümü yumuşak gelmişti beğendim onuda.
bende gri mat mavi ve yeşil gibi bi mavi parlak renk var.
şimdi ışıltılı mavisini de alıcam.
ben beğendim akma yaşartma sorunu da olmadı tabi kişiden kişiye değişir ama flormardan iyi diyebilirim

Emily'nin hemen hemen her rengi bende var, renklileri çok seviyorum.
Siyahı da güzel aslında yumuşak ama ne yazık ki bende pek kalıcı olmuyor

selamlar, koleston, exelance, garnie, palette gibi bilinen markaları en azndan 1 kere kullanmıştırım. bazıları hafif bir yanma yaparken bazılarında bu hiç ollmadı,

geçen gün PALETTE DELÜX açık küllü sarının kutusunun arkasındaki renk çok hoşuma gitti renk beyaza yakın, bilinen röfle setleri bile 1 saat beklemeden saç rengini açmıyor, önce portakal oluyor sonra bir daha küllü bir renge boyayıp istediğiniz rengi elde edebiliyorsunuz, bu kadar açabilirmi diye düşündüm denemek üzere aldım, hiç bir boya 2-3 tondan fazla açmıyor normalde.

eve geldim uygulama şişesine koydum karıştırdım. elime birazı sürülmüş ve iğneler batmaya başladı, :1no2: gittim yıkadım azaldı acısı. saçıma sürmekte tereddüt ettim her zamanki marka daha önce 1 kere kullanmıştım ve denemeye karar verdim. çoğunlukla loreal kullanırdım ama açmazdı rengi fazla, bunu uyguladım ve sıcak su dökülmüş gibi acıyordu :1shok: saç derisi hemen yıkadım, eğer içinde yazdığı gibi 30-45 dakika bekletseydim sonuç çok kötü olabilirdi.. ama 3 dakikada bile hızla açtı rengi koyu kumraldan sarıya eğer alerji yapmasaydı eminimki renk dedikleri kadar açılacaktı. :uhm:

sakın elinizin yumuşak yerine bileğinize sürüp bekletip denemeden saçınıza boyayı sürmeyin boşuna yazmıyor içinde.. :1hug:

ben de bi ara l'oreal in temizleme sütünü ve nemlendiricisini almıştım veeeeeee cildimi mahffettiiii,kusturduu böle yüzüm resmen biraz daha sürseymişim sadece sivilce halini alacakmışdelikafadulden sabah bi kalktım beyaz beyaz sivilce ki ben 21 yaşındayım bu yaşıma kadar sivilce nedir bilmezdim...Allahtan hemen farkettim ve buraktım,aldığım yere sormaya gittim,dedilerki siz gelen 100. bayansıznız l'orealin o serisinde hata varmış o yüzden olmuş...sonra hediye 2 ruj vermişlerdi teselli armağanı olarak :hulya: ama şimdi düzeldi cildim çok şükür:Saruboceq:

kızlar birinci olarak loreal telescopik markalı rimel aldım hiç memnun kalmadım reklamdaki gibi dolgunluk vermiyor üstelik 2ay sonra kurudu çöpe attım bir sürüde para dökmüştüm Çok üzgünüm çoook .ikinci veritanın trend duo gloss çift taraflı rujlarını aldım almaz olaydım sürekli mayaj çantama akıyor yarısı heba oldu ayrıca sürünce dudaklarım yapışıyor konuşmak için insanüstü çaba harcıyorum delikafadulden . üçüncü avon blemish solver maske aldım onuda almaz olaydım jel halinde sürüyorsun kuruyor sonra soyuyorsun tabi soyabilirsen ilk sürdüğümde yüzüm gergin kaldı o yüzden konuşamadımki evdekilere derdimi anlatayım el işaretiyle söyledimde ben ağlaya ağlaya zorla çıkarttılar artık markalı ürünler almıyorum gına geldi. bak hatırladım sinirim fırladı şimdi klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…