Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
gadasını aldıklarım gıdısını yediklerim opuyorumnanaktan resimler nerde eklememişsin demeyin bana. ekleyemedim bir türlü :bbo:

bendede alerji yaptı kullanamadım

Bu arada ipana signal gibi diş macunlarının hangi türü olursa olsun dişleri korumuyor colgate den şaşmam asla reklam amaçlı değil asla türk malı kullanmaktan yana birisiyim ama elalem iyisini yapıyor..sengözlerimebaksanab

tavsiye etmen..hem ruj hem far diye almıştım..tam bi fiyaasko çıktı..rengi bile yokkkkk ve yaglıı

1-2 hafta önce kozmetikdeki satıcı bana bunu satacaktı iyi ki almamışım şakkıdı

tavsiye etmen..hem ruj hem far diye almıştım..tam bi fiyaasko çıktı..rengi bile yokkkkk ve yaglıı
ben aslında demin katalogdan gördüm,alsam mı almasam mı diye düşünüyordum :roflol: almıyım en iyisi vereliniortak

hmm peki kızalr avonun bu ay indirimde olan ürünlerinden tavsiye ettikleriniz veya tavsiye etmedikleriniz varmı :uhm:
ben colortrend ikisi birarada göz farı&eyeliner-royality almayı düşünüyorum da fiyatı 3.90 tl
ben bir de bu ay color trend'de süper indirimler olduğu için ruj da alacağım 3.70 tlmiş
ben amethyst almıştım geçen ay değilde önceki ay da 4.15 tl'di rengi çok hoş.Tavsiye ederim
bu ay da vino disco alacağım katalogda rengi hoş duruyor ama bilmiyorum sürünce nasıl durur
benim aslında bu ay sipariş etmek istediğim bir sürü ürün var ama hepsini edersem 1 yıl boyunca sanırım hiç kozmetik alamayacağım :roflol:
acaba bu saydığım ürünler hakkında fikri olan var mı :lepi:
çok uzun yazmışım kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
avon alma benceeee domaniton
parana ya.zzıkkk
maybellin çok daha iyii derim...............

maskara mı yoksa diğerleri de mi?? :uhm:
föndedeni sivilce yaaptı,kalemiii çöpe at gitsin,maskarasıda b..ktan avonu alma hiç...bence ama..ben almıyorum çünküüü başaka markalara bak,maybellin,onova gbii
benim maskaram maybelin resmini bile gönderebilirim sanaa.s

ben geçen ay ruj aldım memnun kaldım,fondoten,kalem filan kullanmadım hiç avonun
ama maybeline fiyatı da birazcık fazla işte avona göre
zaten benim bi markette tesadüfen bulduğum,markasız,1.50 tl gibi fiyatı olan maskaradan da daha kötü olmamaz heralde kaydirigubbakcemile3 ki yaklaşık 1 yıldır onu kullanıyorum thminimden de iyi çıktı kaydirigubbakcemile3
ama maybeline de bir yerde karşıma indirimli çıkarsa mutlaka alırım,seninkinin numarası filan kaç?

sana resmini atıyorm bakkk

oriflame ürünlerinin hemen hemen çoğunu kullandım çok memnundum.. şimdi tüm seriyi avon yaptım biterlerse bir daha asla..lmaz: klava:

evet avon renk konusunda ya kataloğa yanlış renk koyuyor yada ürünleri yanlış üretiyor

göz likit farı aldım rengi kataloktakinden açık, üstelik göz kapaklarım kaşlarımın altına yapışıyor :1shok: kuruyuncada geriliyor, çatlıyor yeni tarihi geçmiş felan değil..
bir fikir olabilir belki a.s.

herkes öyle diyor avon kalitesini bozdu diye
ben ruj aldım ve memnunum(katalogdaki renginden farklı ama tahmin etmiştim kaydirigubbakcemile3 )
şimdi o rujun farklı rengini alacağım
peki sen bilirsin canım oriflamenin bu ayki katalogunda 50.sayfada sanırım. maskara avr 6.90 tl hem fırçası büyük hem 8 ml -tatlicadiarzu-

katalog elimde yok ama avon rimel alacağına maybelline kullan, kirpikler süper oluyor kısa cansız ve sarı kirpiklerim var ve uzun sürede beri maybelline kullanıyorum tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…