Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
katalog elimde yok ama avon rimel alacağına maybelline kullan, kirpikler süper oluyor kısa cansız ve sarı kirpiklerim var ve uzun sürede beri maybelline kullanıyorum tavsiye ederim

super curlacious maskaram geldi kullandım gayet memnunum benim de kirpiklarim cansızdır ama çok güzel yaptı hem de gerçekten denedim 12 saate kadar kalıcı :hulya:

super curlacious maskaram geldi kullandım gayet memnunum benim de kirpiklarim cansızdır ama çok güzel yaptı hem de gerçekten denedim 12 saate kadar kalıcı :hulya:

güle güle kullan.. benimde bitti mybeline devam ben.. ama bu aralar gözlerim hassas makyaj yapamıyorum. bu arada aklında olsun erkekler makyajlı yüzden hiç hoşlanmıyor sengözlerimebaksanab

güle güle kullan.. benimde bitti mybeline devam ben.. ama bu aralar gözlerim hassas makyaj yapamıyorum. bu arada aklında olsun erkekler makyajlı yüzden hiç hoşlanmıyor sengözlerimebaksanab

biliyorum kaydirigubbakcemile3
farkındayım -tatlicadiarzu-
bu yüzden son zamanlarda sadece maskara ve hafif ruj sürüyorum kaydirigubbakcemile3

Avon Color Trend Serisi tamamen dandik olduğunu düşünüyorum verilen paraya deymezler

Avonun bu ürünü önceden daha iyiydi ama son aldığımı beğenmedim hemen kurudu ve uzatmıyor.lmaz:

avon ürününü baştan tavsiye etmiyorum..ha illa alacaksanız color trend bide footwork müydü neydi ayak için ürünler onlar fena değil.hayatımda hiç gözümle ilgili sorun yaşamamışken,tatilde sürdüğüm avon kalemden sonra 3 gün boyunca sulu göz gezdim sürekli ağlıyor gibi gözüm yaşarıyordu tatil zehir olmuştu.aynı ürünü kullanan başka arkadaşımında göz çevresi belirgin derece kızarmıştı.
alix avien'i kullanın kozmetikte tek bence,parama kıyıp (50 tl kadar) bitkisel fondotenini almıştım hayatımda bir üründen bu kadar memnun kalmadım plajda sürüyodum düşünün hiçbir yan etkisini görmedim ve doğal dahada önemlisi.50 değil 100 verirdim paranıza kesinlikle değiyor ve bir seneye yakın kullandım

deep clean serisini sevmemişsin ama o seri benim cildime çok iyi gelmişti
kişiye göre değişiyo demek ki :)

avonun hiç bir ürününü sevmiyorum
kırık saç uçları için serumu hariç tabikii ona hayran birsürü bayan var halihazırda :)
amaa bir tek serum da avonu kurtarmaya yetmiyor maalesef

palette delux saç boyası yaklaşık 20gün önce saçımı boyadım hala saç diplerimde ufak ufak yaralar var bi başlayınca kaşımaya kendimi alamıyorum. sakın almayın ayrıca koyu renk seçmeme rağmen beyazlarım hala duruyordu.

dore diye bi firmadan( ülkerinmiş bu arada) pilli maskara aldım titreşim veriyordu güya. resmen çamur gibi ne titreşim ne de başka bi marifet berbat ötesi hayatımda kullandığım en berbat maskara.

Eklentiler

• $BEA39781-5056-9652-C6F8E6B9165CF098[1].jpg
    9 KB · Görüntüleme: 54
Shiseido dudak nemlendiricisi. Sürdüğümde dudaklarımı bembeyaz yapıyor ve eski halinden daha fazla kurutuyor.O minicik şeye 62 tl vermiştim haram olsun ne diyeyim...Hala çekmecemde duruyor ve ben her gördüğümde sinir oluyorum...

Kızlar ben bir flormar hayranıyım ama bu rimelini hiç ama hiç beğenmedim kirpiklerimi göktü top top kalıyor gözümde lmaz:

bende avonun makyaj ürünlerini ve bourjoisnın rimelini asla tavsiye etmiyorum..çok kötü..

Flormarın bu serisinin maskaralarını tavsiye etmiyorum 4-5 kere sürmeden kuruyor..

hangi akla hizmet aldıysam artık....
flormar concealer tam bi rezalet boya diye kullan yani pastel boya gibi bişe.d.d..d( çokmu aşşağıladım ne heheh

canım bende almıştım çok kötüydü ya kokusuna dayanamadım attım:sinifsinif:

aynen katılıyorum avon fondoten beşpara etmez yüzümde kaşıntı ve kabarmaya sebeb oldu el kremleride aynı keza sürünce ellerim yanıyor ve kaşınıyor avonmu bidaha aslalmaz:

flormar'ın fiyatına kanıp (defalarca ve defalarca) ne aldıysam, allık sivilce yaptı, far 1 saat dayanmadı göz kapağı kat yerinde toplandı, kalemler aktı, ojeler aynı gün tırnak uçlarından fire verdi... kısacası ne aldıysam memnun kalmadım, nefret ettim, hepsi çöpe gitti hem de yarılanmadan...

Parfümerideki satıcının tavsiyesiyle aldığım Beyu pudra. Kapatıcılık sıfır aldığım gibi duruyor kullanamadım , tavsiye etmiyorum arkadaşlar

Eklentiler

• $4004725255_e4fd0277de.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar ben bir flormar hayranıyım ama bu rimelini hiç ama hiç beğenmedim kirpiklerimi göktü top top kalıyor gözümde lmaz:

Eki Görüntüle 34413

aynen katılıyorum canım 2 gün önce aldım pişman oldum berbat bişey gittim hemen degiştirdim flormarın baska rimelini aldım mavi renkte ondan memnunum

aynen katılıyorum canım 2 gün önce aldım pişman oldum berbat bişey gittim hemen degiştirdim flormarın baska rimelini aldım mavi renkte ondan memnunum

İnşallah bir hafta içinde kurumasın da..kullan bakalım nasıl olacak memnun kalacakmısın..resmen 2 senelik rimel gibi oldu bir haftanın içinde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…