Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Avon-Perfect-Wear-Maskara-7-ml-siyah__18317686_1.jpg

Avon perfect wear maskarayı sevmiyorum. Tavsiye etmiyorum. Kalıcılığı ile ilgili bir sorun yaşamadım, ama kirpiklerimde çok fazla değişiklik yapmadı. Kirpiklerimin doğal hali uzun gerçi ama ne kıvırdı, ne hacim verdi..

bende 3 lü set seklinde kullandım sivilceler için ama hiçbir faydasını görmedim:KK43:

Avon-Perfect-Wear-Maskara-7-ml-siyah__18317686_1.jpg

Avon perfect wear maskarayı sevmiyorum. Tavsiye etmiyorum. Kalıcılığı ile ilgili bir sorun yaşamadım, ama kirpiklerimde çok fazla değişiklik yapmadı. Kirpiklerimin doğal hali uzun gerçi ama ne kıvırdı, ne hacim verdi..

daha 5 sefer sürmeden kurudu :mymeka:

flormar oje... son derece berbatlar... flormarın lipglosunuda begenmiyorum...

aa avonun eyelinerini yazmayı unutmuşum kızlar hiç rengi çıkmıyokaydirigubbakcemile2

beende avonun sivilce için olan ürünlerinden memnun değillim
birde oflimenin rimelinden topaklanıyo

ben de avonun ojleri dışında hiçbir ürünü beğenmiyorum. pastelin de ojeleri çok kötü. kuruyunca tırnağımdan dökülüyor. flormar ın da allığını aldım çok beğenerek. rengi çok güzel ama kalıcı değil maalesef:umursamaz:

neutrogena nın oil free nemlendiricileri harikadır aslında, ilk kez olumsuz bir yorum okudum...
Avon konusunda zaten çok katıyım, asla almam Avon.

neutrogena nın oil free nemlendiricileri harikadır aslında, ilk kez olumsuz bir yorum okudum...
Avon konusunda zaten çok katıyım, asla almam Avon.

canm ben bu nemlendiriciden almayı düşünüyorum ama nasıl memnunmusuna.s.

Canım gerçekten çok güzeller o nemlendiriciler.
Karma-yağlı ciltler için harika. Yağsız ve parfümsüz oluşu özellikle büyük avantaj.
Benim en sevdiğim nemlendiricidir kendisi. Başka sitelerde de hep olumlu yorum okudum.
:smiley-cool:

Ayrica turkiyede iken satan arkadaslarimi kiramayip aldigim oriflamelere verdigim paraya da acirim. cok dandikti urunleri~!

Canım gerçekten çok güzeller o nemlendiriciler.
Karma-yağlı ciltler için harika. Yağsız ve parfümsüz oluşu özellikle büyük avantaj.
Benim en sevdiğim nemlendiricidir kendisi. Başka sitelerde de hep olumlu yorum okudum. :smiley-cool:

surdukten sonra teninin uzerinde koruyucu bir tabaka varmis gibi oluyor..yumusacik yapiyor..benim bahsettigim buyuk pompali..birde sabununu kullandim cok cok memnun kaldim...

Avonun rimellerini beğenmiyorum ama bir Pata Krem diye bişi var onu seviyorum.bilmem ne kadar iyi...ama hem fondoten hem pudra etkisi yapıyo gibi.bide lütfen iyi markaları söylermisiniz kızlar.ona göre alayım bende.bilmeden alıyorum işte

Bide ben ruj parlatıcı ne sürersem sürim bi süre sonra dudaklarım kabuk kabuk kalkmaya başlıyor.resmen koparmak zorunda kalıyorum kalkanları.yoksa iğrenç görünüyor.acaba hangi marka benim dudakların bu haline çözüm olur???

neutrogena serisini kullanıorum ve cook memnunum ilk kez olumsuz bi yorum duydum

flormar likit göz altı kapatıcısı
orflime waterproof rimel
2side işe yaramas :eek:lmaz:

Eklentiler

• $1744_buyuk.jpg
    $1744_buyuk.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 61
  • $Oriflame-SUYA-DAYANIKLI-Rimel-siyah-yeni-urun__16367777_0.jpg
    $Oriflame-SUYA-DAYANIKLI-Rimel-siyah-yeni-urun__16367777_0.jpg
    3,2 KB · Görüntüleme: 58
X