Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yani cnm minerallerden üretilmis tamamı dogal icerikli maskaralar oluyor ornek ;ıd. everyday , taylor vb.

saqol canımda peki bunların yan etkisi zararı filan varmı yada ilerde olurmu kötü bi yanı varmı yanii!!!!!?????

saqol canımda peki bunların yan etkisi zararı filan varmı yada ilerde olurmu kötü bi yanı varmı yanii!!!!!?????
evet canım yan etkisi de,kötü bi yanıda var

bi bakıyosun cüzdan bomboş olmuş:roflol::roflol::teytey::roflol::dance:

arkadaslar dogal içerlikli olan bir ürünün ne gibi yan etkisi olabilir... tabikide hyr madlencim yok

evet canım yan etkisi de,kötü bi yanıda var

bi bakıyosun cüzdan bomboş olmuş:roflol::roflol::teytey::roflol::dance:
alemsin sen varya : ) yerimseniben o önemli degilll benim için acımam ben ! :)
arkadaslar dogal içerlikli olan bir ürünün ne gibi yan etkisi olabilir... tabikide hyr madlencim yok
ayy saqol canım çok soru soordum wala hepsinde sabırla cvp verdin tşk : ) söylediğin markaları hmn araştırayım bi burda varmı yarın hemen gidip farını pudasını kalemini maskarasını vs... alimmm :) inş burda vardır olmassa maybelline kafama yattı ondan alırım hepsini :) tekrar saqol :)

şaka kıs şakadelikafadulden
hem acısak bu topikte ne işimiz var di mi??:dance:
hepimizde aynı virüs yok mu sanki''süslenme virüsü''delikafaduldendelikafadulden

ayy saqol canım çok soru soordum wala hepsinde sabırla cvp verdin tşk : ) söylediğin markaları hmn araştırayım bi burda varmı yarın hemen gidip farını pudasını kalemini maskarasını vs... alimmm :) inş burda vardır olmassa maybelline kafama yattı ondan alırım hepsini :) tekrar saqol :)

rica ederim ne demek cnnnnnnnnnm =) loreal bir dusun istersen opuyorumnanaktan

şaka kıs şakadelikafadulden
hem acısak bu topikte ne işimiz var di mi??:dance:
hepimizde aynı virüs yok mu sanki''süslenme virüsü''delikafaduldendelikafadulden

özellikle bendeeee bahçeye inerken bile süsleniyorum... :) annemle hergün bağırış çagırış ama ne yapıcann işte engelliyemiyosun...delikafadulden

rica ederim ne demek cnnnnnnnnnm =) loreal bir dusun istersen opuyorumnanaktan
canımmm dedimya benim yaş daha 16 old için böyle kötü veya hani yaşı büyükler için olan yoğun içerikli filan olanları kullanmak istemiyorum birde çevremdekiler çok korkuttu öyle şeyler kullanırsan gözeneklerin tıkanır yüzün berbat olur vs vs ondanda çok korktuğum için bu kadar araştırıyorum bi ablada maybelline önerdi yaşı böle küçük olanlar için daha iyiymiş zaten loreal ve maybelline aynı firmadan çıkıomuş sadece isimleri farklıymış ama lorealden se genç kızlar için maybelline daha iyiymiş gerçi kafamada yattı bi çok kişide memnun o yüzden eğer dogal içerikli bulamassam maybelline düşünüyorum :)alkisalkisalkis

Clinique All About Eyes
Clinique Pore Minimizer

Clinique' in birçok ürünü kullanmış ve kullanmaya devam eden bir insan olarak bu iki ürün tam bir fiyasko diyebilirim.

Bu topic hakikaten çok hoş olmuş. Kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde şu ana kadar dikkatimi çeken ve beni şaşırtan, ürünlerde fiyat ve markanın memnuniyet garantisi sağlamayadığı... :kahve: "Ucuz etin yahnisi yenmez" derler ama zaman zaman herhangi bir mağazadan aldığınız pek de iddialı olmayan bir markanın ürünü sizi mutlu edebiliyor. Örneğin ben rimelde "loreal volume shocking"den kolay kolay vazgeçmem ama çift taraflı olduğu için gece gezmelerinde tembellik yapasım geliyor bazen :1rolleyes: O zaman oriflame ürünleri imdadıma yetişiyor sositososito
Mevzu memnun kalmadığımız ürünlerse set halinde alıp paraya kıydığım "Loreal Dermo-expertise" serisinin temizleyici ve toniği fena değilse de "cildi şımartan" nemlendiricisi "siyah nokta oluşturmaz" ibaresinin hakkını vermiyor :eek:klava: Neyse ki bu durumda da Innova suplex durumu kurtarıyor :1rolleyes:

biothermin karma cilt serisini
estee lauder tom ford ruj serisini
avonun (narlı vücut peelingi hariç) cilt bakım ürünlerini başta olmak üzere hiçbir ürününü
yves rocher sebospecific sivilce kurutucu kapatıcısını
catrine arley ve flormar simli eyelinerları
kesinlikle tavsiye etmiyorum

Avonun rimelleri ve göz makyaj temizleyicisinden hiç memnun kalmadım, tavsiye de etmem kesinlikle
Golden rose un rujları da dudakları çok kurutuyor.

banada bu ürünü dermatologum önermişti ama ben güzellik uzmanlarına falan sordum bana güzel degil alma dediler aldım ve pişmanım iğrenççç hiç bir etkişsi olmadıgı gibi yüzü de kıpkırmızı yapyooooosenağlamasenağlamasenağlama

Eki Görüntüle 13745

ben yıllardır kullanıyorum çok memnunum bu üründen çok güzel temizliyor cildimi

avondan
2 ruj almıştım yıllar önce ama üretmeyi kestiler harika gerçekten
tekrar üretseler serisini alırım
alix avienin ojesi çok kötü kurur kurumaz soyulmaya başlıyor

flormar
ojelrini beğenmeyenler var true color serisi kullandığım en güzel ojeler
hemen cik kuruyor normalde benim tırnağımda oje kurumaz kolay kolay
ve çok dayanıklı 1 hafta rahat dayanıyor

grnt000yp4.jpg

pastelin ojesi sürdüğümün ertesi günü soyuluyor.

yeşil toz farı bi parfümeride hediye etmişlerdi, bir kez evde denedim saçlarım,kaşlarım,üstüm başım,ortalık kısacası her yer yeşil simli toz kaplandı. korkunç derecede dökülüyor simleri.

nivea star fruitsten zaten hiç hoşlanmadım, eski lip careler ne güzeldi....çok özlüyorum onlarısenağlama bu yeni star fruits yağlı bi görünüm veriyor ve renkleri de kötü. ama özellikle greyfurtlu olanı tam bir bulaşık deterjanı gibi kokuyor..:eek:klava:

lancaster pudra dünyanın parası ama kapatıcılık, doğal görünüş hak getire. un sürmüş gibi oluyorum sürünce, allığı da aynı şekildeydi ama onu arkadaşıma verdim. pudrayı kimse almıyor başıma kaldı.

chanel no.5 makyaj ürünü değil ama eklemeden geçemedim, gerçi bana ait değil annemin ama bu kadar ağır bi koku olamaz. bi süre sonra başını ağrıttı annemin, alındığından beri duruyor evde. ama vermeye de kıyamadık, durmaya devam edicek gibi.kaydirigubbakcemile2

bunların dışında şu an çoktan çöpü boylamış ya da birilerine verilmiş oldukları için resimlerini ekleyemediğim bir kaç ürünü de özellikle belirtmek isterim.

innova ve gosh maskaralar. kirpiklerin üstüne tuğla koymuş gibi hissediyordum sürünce, çok ağırlaştırıyor ve yaşartıyordu gözlerimi ikisi de.

pikenz concealer. bunu da bi parfümeride çok methettiler ve inidirimde diye aldım, ama göz altlarımı kuruttu:mymeka:

daha bi çok ürün var memnun kalmadığım ama şu anda aklıma gelenler bunlar. ürün alırken çok dikkat etmek lazım. bu arada flormar allıktan memnundum ama içerriğinde bizmuttan tut aluminyuma kadar ne arasan varmış maşallah. pazartesi ilk iş iyi bir allık almak olucak işim, bir de renkli nemlendirici.

pudrayı bana yolla canım lancesterle aram pek iyidir opuyorumnanaktan

aslaa bi daha avondan makyaj malzemesi almam allıklarını hiç tavsiye etmemm

"Doğru bilinen yanlışlar" tarzı bir topic olmuş bende aklıma gelirse yazarım ama en çok Vichy hakkındaki yorumlara şaşırdım ve iyi marka imajı zedelendi gözümde...

Kıslar bende avonun bronz allığını(ben esmerim ve bende hiç belli olmuyo),farlarını,fondateni ve pudrasını kesinlikle tavsiye etmem..hele pudrası hiç sürmemiş gibi o kadar para verdim boşa gitti:sinifsinif:

X