Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
vichy urunlerini asla tavsiye etmem:çok üzgünüm:

Verilen paraların boşa gitmemesi için;
1-Avon un tüm ürünleri
2-Vichy selülit kremleri

Ben şahsen tecrübe ettim hiç memnun kalmadım

Son düzenleme:
Vichy selülit losyonu mu ne tamamen yalan, onun yerine gidin badem yağı sürüp streçfilmle sarın daha iyi.

ben avonun hiçbir rujunun kalıcı olmadığını(kalıcı serisi hariç) bile bile alan salağın tekiyim :çok üzgünüm:

hülyalım bitek avonun diil çoğu markanın kalıcı diil ben estee fln da alıorm onlar bile dayanmıo boşuna üzülme cnm

avon ve oriflam in hiç bir ürününden memnun değilim......
resmen kandırılıyoruz...en iyisi loreal gene

loreale devaamm........

bende clean and clear almıştım o turuncu şişesinden daha çok yüzümü mahfetmişti
2.olarak goldenrose gloss pembe rujundan almıştım dudakta yapış yapış kabuk kabuk oluyo

emily turkuaz rengi kalemi... acaip akıyor.......................

catherine arley ürünleri...hiç sevemedim kendilerini...:dilcikar:

2171_buyuk.jpg

aldığım en adi kalem

detailed_image_30196_1858.jpg

flormarın kalmeleri renk veriyor fakat çok geçmeden akıyor dışa sürmeme rağmen

oc_1v4Wm7.jpg

flormar tırnak kalemi hiç tavsiye etmem hiç rengini vermiyor

avonun farları ve rujları tam bir fiyasko yazık o verdiğim paralar özellikle ruj paleti ve far paletleri

ayrıca pırıltılı likit jelleri çok kötüüüü

eyeliner.jpg

Oriflamenin kalem uçlu eyelineri ilk geldiği günden beri kuru...
Birşeye benzemiyor, onun yerine kalem çek daha iyi...:mymeka:
Ters çevirdim, sıcak odada da tuttum kuruluğu gitmedi.
Rengi çok açık ya, hiç eyelinere benzemiyor.
3 kuruşluk mal alsaydım daha iyiydi valla
Tavsiye etmiyorumkötükedihüso

avonun farları iğrenç gerçekten, hiç renk vermiyor, ama onun dışındaki dudak parlatıcıları ve rujlarından oldukça memnunum fakat farlarını hiç tavsiye etmiyorum arkadaşlar.

Avon Color Trend Serisi çok dandik sakın almayın....tam bir fiyasko,Krem farlarıda berbat,Avondan sadece Parfüm alın onlar iyi takı ve çantalarda

Bir arkadaş clinique 3lü temel bakım seti kötü demiş, vallahi ben yıllardır kullanıyorum, çok da memnunum. Ama niveanın hiç bir cilt bakım ürününü tavsiye etmiyorum.

zamanında Elizabeth Arden kapatıcıya dünya para vrimiş biri olarak hiç tavsiye etmiyorum açıkcası
resim bulmaya çalışıcim..

:
öncelikle avon fondötenden başlıyorum aldım bi kere sürdüm yüzümü berbat etti kimselere tavsiye etmem. görüyosunuz üzerindeki yağ tabakasını. özellikle çalkalamadan çektim resmi.

ikinci olarak bu nivea şeyi niye üretmişler hadi üretmişler ben saftirik niye gidip aldım. parfümsüz etkili kuruluk yazıyo üstünde. gayet ıslak kolunuzun altı üstelik iğrenç bi kokusu var. hani üstüne iğrenç kokulu yazsalar daha hayırlı olurmuş.

ve ve ve asıl bombamıza gelelim clean&clear akne jeli. evet kandım gittim aldım 4 saatte sivilcenizin şişi iner ve kızarıklarda yazıyo üstünde. hiç bişe yaptığı yok. aaa pardon yapıyo sivilceyi kitle haline geliyo iyileşecek olan sivilce de iyileşmeyip içerde beze haline geliyo. bu da hakkaten saçma bişey.

canım bende sana katılıyorum avonun ffondeteni berbat bişey.gerçi avonun diğer ürünlerinide beğenmiyorum

X