Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
öncelikle avon fondötenden başlıyorum aldım bi kere sürdüm yüzümü berbat etti kimselere tavsiye etmem. görüyosunuz üzerindeki yağ tabakasını. özellikle çalkalamadan çektim resmi.
resim081xf7.jpg

w240.png

ikinci olarak bu nivea şeyi niye üretmişler hadi üretmişler ben saftirik niye gidip aldım. parfümsüz etkili kuruluk yazıyo üstünde. gayet ıslak kolunuzun altı üstelik iğrenç bi kokusu var. hani üstüne iğrenç kokulu yazsalar daha hayırlı olurmuş.

ve ve ve asıl bombamıza gelelim clean&clear akne jeli. evet kandım gittim aldım 4 saatte sivilcenizin şişi iner ve kızarıklarda yazıyo üstünde. hiç bişe yaptığı yok. aaa pardon yapıyo sivilceyi kitle haline geliyo iyileşecek olan sivilce de iyileşmeyip içerde beze haline geliyo. bu da hakkaten saçma bişey.

resim082ve3.jpg

w320.png

öncelikle avon fondötenden başlıyorum aldım bi kere sürdüm yüzümü berbat etti kimselere tavsiye etmem. görüyosunuz üzerindeki yağ tabakasını. özellikle çalkalamadan çektim resmi.
resim081xf7.jpg

w240.png

ikinci olarak bu nivea şeyi niye üretmişler hadi üretmişler ben saftirik niye gidip aldım. parfümsüz etkili kuruluk yazıyo üstünde. gayet ıslak kolunuzun altı üstelik iğrenç bi kokusu var. hani üstüne iğrenç kokulu yazsalar daha hayırlı olurmuş.

ve ve ve asıl bombamıza gelelim clean&clear akne jeli. evet kandım gittim aldım 4 saatte sivilcenizin şişi iner ve kızarıklarda yazıyo üstünde. hiç bişe yaptığı yok. aaa pardon yapıyo sivilceyi kitle haline geliyo iyileşecek olan sivilce de iyileşmeyip içerde beze haline geliyo. bu da hakkaten saçma bişey.

resim082ve3.jpg

w320.png

nivea hariç katılıyorumm sana cnmm..
avonun fondötenini kullanmaya başladım sivilcelerim cıktı..
bu sivilceleri geçirsin diyee celan clear aldımm hiç bi işe yaramadı bi de küçücük şey 13 milyon işe yarasa içim yanmazzz :eek:klava: :eek:klava: :mymeka:

resim081xf7.jpg

w240.png

resim082ve3.jpg

w320.png

ben nasıl olmuş ta unutmuşum bu clean&clear sahteliğini...
kesinlikle sna katılıyorum canım...alakası yok, kandırıyolar insanı...:eek:klava:

evet chanel no5 marilyn monroenun tercihi, hatta son dönem reklamlarında da nicole kidman oynuyor.. efsane bi parfüm olabilir ama çok ağır ve herkese gitmeyen bi parfüm olduğu gerçeği değişmiyor malesef..ilk denediğinde çok beğenmişti annem ama bi süre sonra bulantı yaptı ağırlığı sebebiyle. kaldı ki annem açık tenlidir oldukça da, buna rağmen sonuç böyle.

dior addict de benim tenimde durdukça korkunç bi hal aldı mesela.. beğenerek almıştım halbuki. çok da beğenilen bi parfüm ama ben hiç beğenmedim hemen bi arkadaşıma devrettim.. dior addict 2 çok daha hafif mesela, onu severek kullanıyorum.

clean and clear olayına ben de katılıyorum akne jeli denemedim ama önceleri tonik ve peeling taneli jelini denemiştim, suratı kıpkırmızı yapıyor ve sivilceleri yayıyor. çok da yoruyor cildi.

ben avonun genel olarak ürünlerinden hiç memnun kalmadım...
sadece tırnak cilalarını seviyorum onun dışında at çöpe hepsini...

ben avonun genel olarak ürünlerinden hiç memnun kalmadım...
sadece tırnak cilalarını seviyorum onun dışında at çöpe hepsini...

gercektenmi:1shok:
ay bende bu aralar avona takildim katalogu geldi baya güzel ürünleri var almayi düsünüyordum vazmigecsem neÇok üzgünüm çoook

hayret bende cok memnun kaldim benneyaptımki

kizlar hakliymiiniz, rimel olarak cok güzel ben begendim ama nedense ya cabuk bitti yada kurudu daha 3 hafta olmadi alalisenağlama

ben de normaderm e verdiğim paralar için aptallık etmişim!

İnsan zamanla marketlerde satılan süslü kokulu şeylere para vermemeyi, ambalajında ve ya broşüründe yazan vaatlere aldanmamayı ögreniyor. Ne o klinik testler vesaire hepsi yalan marketlerde satılan ucuz ürünler hiçbir işe yaramıyor. teker teker marka vermek yerine bunu söyleyebilirim.
Yüz maskelerine para vermiyorum, peelinglere para vermiyorum. Toniklere para vermiyorum. Bunun yerine bu bakımları doğal malzemelerden kendim hazırlıyorum. Bayağı bir tasarruf ettirdi.

sahip olduğum en iğrenç makyaj malzemesi ALLAH tan çok pahalı bişi değildi
sürülmüyo hiç bi işe yaramıyo

shecakeforallqz8.jpg

w375.png

evt cnm she nin biçok ürünü berbat rujlarınında hemen mekanizması bozuluo

ssl377iv3.jpg

oriflamenin bu fondotenini tavsiye etmem çok yağlı vıcık vıcık bişiy gibime gleiyoo sürünce tam prürüssüz bi görüntü olmuyo vee belli yerlerinde kalıntı varmış gibi duruyo ayrıcaa kullandıktan sonra yüzümdeki tüylenme arttı satıştemzilcisine söyledim ama bana yalan söylüyomuşum muamelesi yaptı :1no2:

bende avonun bırcok urununu kullandım hepsını çöpe attımkafamçokkarıştı verdıgım paralar içimde patladıkafamçokkarıştı avonun yuz urunu 1 mılyon bıle etmez

flormarın boost lu bi rimeli var. resim eklemeyi becersem koyucam.. topak topak oluyo çok fena...

30882041.png
41988708.png
38468191.png

3de tek kelimeyle rezalet :eek:klava:
hele hele nemlendiricisi tam bir fiyasko elim icin bile kullanmadim oldugu gibi cöpe attim :kızgın:
:

avan kabadıcı berbatdı davsiye etmem :eek:klava:

X