Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
abatucum süpersin canım fondotenin este
maskaran ne peki?

bende cilt bakım ürünlerini sabitlicem inşallah bazı ürünleri sabitlemek lazım yaaa pofff

rimelim ucuz :)
maybeline sarı tombul olan :)
cilt ürünlerim bitsin yavaş yavaş dermokozmetike geçicem ben ..
ama tonikimi değiştirmem ..
cilinique ve cok memnunum ..
ilkten kullanamadığım sephora far bazıylada şimdi barıştık :) memnunum bitince gene alıcam..
he bide göz altı bitsin mac'ın kullanıyom onuda esteee yapcam :)
rujdu fardı onları sabitlemeye gerek yok ..
ama elcadan aldığım far'ım var mac 6'lı ..
abicim süper o yahu ..

Kızlar çilekten alışveriş yapptım kredi kartı bilgilerimi girdim onayladıktan sonra tekrar alışveriş sepeti ekranı çıktı mailimede sipariş onayı maili geldi şimdi aldımmı kartımdan çeklidimi yani anlamadım yardım edin

önemli olan memnun olmak canım bende şimdi golden rose kullanıyorum çok ta memnunum şimdilik tabe
bazı şeyleri sabitlemek lazım bencede iyi yapıyorsun canım şu far bazından bende alıcam yaww

hayırlı olsun canım :)

lattem hehe benimki önce gelir sende çatlarsın kesin heheh

abatum sen unut canım onları eğer gelirseeee ablan onlarııııı

kızlar bu makyaj malzemelerinin son kullanma tarihini nereden anlıyorsunuz?

yani son kullanma tarihi geçse nasıl bir zararı olur?
benim çok sevdiğim farlarım var, nadir kullandığım için bitmiyor mesela, ben o yüzden hala kullanıyorum. 2-3 sene olmuştur:S

magrenta sen daha önce alışveriş yaptınmı canım buradan he bu arada kaç tane ürün alınca hediye geliyo yani ne kadarlık alışveriş yapınca hediye alabiliyorz

Canım farıunın arkasını çevirip bakıyorsun büyük ihtimalle yazıyordur :))) 6-12-24-36 gibi bunlar ay demek :) yazmıyorsa iyi bir marka değilse 2 yıldan sonra kullanma derim ama genede kontrol etmek lazım bazıları 1 yıl olabilir
magrenta sen daha önce alışveriş yaptınmı canım buradan he bu arada kaç tane ürün alınca hediye geliyo yani ne kadarlık alışveriş yapınca hediye alabiliyorz

canım site türkçe zaten anlaşılır bir şekilde anlatıyor orayı okuman daha iyi
hediyeleri zaman zaman yapıyorlar şartlarınıda yazıyorlar onun için bişey diyemiyeceğim
1 hediye belli ilk alışveriş hediyesi zamanla değişio istediğini seçiyorsun :):92:

yabancılarda 12 ay yazıyor ben alalı 1.5 sene oldu, ya daha kullanmadığım renkler var. kullanmadıklarımı başkalarına versem ama sonra zararı olursa, gerçi ben de kullanıyorum ama
loreal, maybeline, lancome, flormar bunların hiçbirinde tarih yok

demekki bunları istediğimiz kadar kullanabiliriz. :)
ben bunlar bitmeden far almıyım iyisi mi. 1 yılda biter umarım :)

benim 4 yılı geçik farlarım var hala kullanıyorum
max factor
:)
4 yıl mııııııııııııııııı hemen at canım o kadar far kullanılmaz kiii

canım benim öyle yazmıyor deyip ömür boyu kullanabileceğin tek ürün mineral ürünlerdir onun dışında hepsinin bir zamanı var bence seninkilerin atılması lazım
mesela bende flormarın farı var 24 ay onun ömrü dediğim gibi 2 yıldan sonra kullanma

Son düzenleme:

balım son kullanma tarihi her markada değişiyor
ÖRN:bazı markalarda açıkça exp: 05/2014 yazar bide 12M yada 24 M yazar ama orada yazan 2014 o tarihe kadar kullanabilirsin anlamında değil
mesela 2010 da aldın 12 M yazıyosa açtıktan 1 yıl içinde kullanmalısın anlamına gelir

bazı markalarda ise kod şeklinde yazar magrentamın dediği gibi
ÖRN: B7(B= ay) (7=yıl)
kasım 2007

9 harf ve 12 ay olduğu için
1= ocak 2= şubat 3= mart .......9= Eylül...
A= Ekim B= Kasım şeklinde devam ediyor..

umarım anlatabildim

Aldım yani oh ya ay dedim noluyo bidaha mı çektiricem sağol tatlım bende senin aldığın jel eyelınerdan aldım inşallah güzeldir

leydi güle güle kullan .jel lınerları biz bitirdik

bende hiç anlamam ,öğrenmeliyiz cidden

canım paypala baktım çekmiş parayı ama la tr de deiil...
ben çilekten hediye seçmedim ,ilk alışverişim değil .seçmem mi gerekiyordu ki :2:

aldın mı sende ,ne renk aldın ?:13:
cherry yavaş çıktı cidden hareket yok ,başına iş gelmese bari
25 dolar yatırdım oraya:18:

teşekkürler bunları öğrenmem iyi oldu
pek bakmam tarihlerine şimdi hepsini kontrol edicem
cilt önemli belki ama ben göze daha fazla dikkat etmeye çalışıyorum maazallah gözümüzden olmayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…