Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
paypaldan yaptım ödeme? çekilmiştir..çok anlamıyorum o kısımları ki

canım paypale gir zaten girince yaptığın işlemleri görürsün
görünmüyosa tüm işlemlere tıkla bende bugün anlamadım 3 defa çekildi sandım ama çekilmemiş
paypalde tek işlem var strawberry yazıyo
eğer görünmüyosa seninkide paypale aktarılmadığından iptal edilmiş olabilir

ne aldın bakalım
ablama şu seti aldım, fazla makyaj yapmaz ama böyle birşey hoşuna gider kesin

kendime de bunun ikilisini aldım herkes gibi:)

hediye olarak da bu alllığı

ve bu rujun 107sini aldım, geçen 127yi almıştım bu sefer bunu deneyeyim bakalım :)

Bourjois markası bu nil çok güzel şeyler var ya çok hoşuma gitti fiyat olarak ta uygun öyle uçuk fiyatlara sahip makyaj malzemeleri istemiyorum ömrü bir yıl zaten sonra atıyoruz hepsini çöpe

aa birde kaç tane ürün alıyoruz hediye geliyo hediyelere taktım ben hediye deyince aklım duruyor

nilcim strawbery den alacaklarımızı sepete atacaız hediyeleri kendimiz mi seçicez onlarmı gönderiyo kızlarr

evet hediyeni şeçiyorsun sen ,ilk alışverişin ise...

Bourjois markası bu nil çok güzel şeyler var ya çok hoşuma gitti fiyat olarak ta uygun öyle uçuk fiyatlara sahip makyaj malzemeleri istemiyorum ömrü bir yıl zaten sonra atıyoruz hepsini çöpe

kötü bir marka değil canım edinebilirsin...

sen hangisinden yaptın nil..

üye oldum önce mail ve adres bilgilerini yazıcaksın ...
ben elizabeth arden in jel eyelınerini aldım birtanem :13:

aa birde kaç tane ürün alıyoruz hediye geliyo hediyelere taktım ben hediye deyince aklım duruyor
evet limiti var yanılmıyorsam ,hediyeleri geliyor

aa tşk ederim canım ...
sağoalsın ..çok yardımcı oldun cidden sevgilerr
hemen bakıcam

cafelettam ve lachesis güle güle kullanın ..ağzım sulandı ...

Kızlar o kdar baktım anlamadım yahu!!! bu çilek hangi site bulamadım ben yaa.. hediyeler falan bayağı anlatmışsınız kaç sayfa gerilere gittim bulamadım yokmu bu sitenin tam adı...

Kızlar o kdar baktım anlamadım yahu!!! bu çilek hangi site bulamadım ben yaa.. hediyeler falan bayağı anlatmışsınız kaç sayfa gerilere gittim bulamadım yokmu bu sitenin tam adı...
oyy bebeğimm benim,derhal yazıyorum ...:88:
strawberrynet.com yaz gir canım ..bir sürü markalar var ,ve bölümlere ayırlmış şekilde ihtiyacın hangi yönde ise onu tıkla ve marka seç bak ..:13:

güle güle kullan canım, kalemin rengi çok güzel gözüküyor.

sebde güle güle kullan hayatım.. oooo bayramdan sonra bol bol swatch görces desene

cafelettam ve lachesis güle güle kullanın ..ağzım sulandı ...

sen hediye olarak ne aldın çilekten canım cherry çekmişmi parayı

bulabildinmi canım? aklına takılan olursa buralardayız:92:

hadi hayırlısı olsun canımm gelince bol bol swatch isterizzz :)))
hayda bu cherry çok mu yavaş nilcim yaaaaa
bu arada bende eyelineri aldım bir an evvel gelsin çok merak ediom
çakal o çakal

benefiti baz olarak kullanıyım dedim bakalım nasıl çıkacak
bende allık olarak tozlu gülmü ne onu seçtim

ne aldın bakalım
vaayyy demek baz yapcan haaaa çok meraklandım şimdi benimde baz almam lazımmm sen bir dene bakalım nasıl işe yarıcak mı?

aldıklarım bunlar
kalem süper gözünde de görelim taaam mıı
güle güle kullan canım :)
aaaaaa kız sende bendensin haaaa hehehe

günaydın bayanlar iyi sabahlar bol çilekli günlerrrr :92:

günnaydın bidenem ayy dün alışveriş yapcam diye çileği talan ettim biyandan size laf yetiştirdim :76: bugün sakin bi gün geçireyim

günnaydın bidenem ayy dün alışveriş yapcam diye çileği talan ettim biyandan size laf yetiştirdim :76: bugün sakin bi gün geçireyim

aynen canım bir yandan iş bir yandan burası bir yandan da çilekle uğraştım bugün sakin bu alışveriş bana baya gider artık çilekte sonraki hediyelere indirimlere bakmak lazım

ben merakla bekliyom bifacili nasılmış bakalım ?
eğer güzel çıkarsa valla vazgeçmem bi daha ..
fondotenimi sabitledim, rimelimide öyle ..
sıra göz temizlemesinde kaldı ..
yavaş yavaş bütün ürünlerimi sabitliyorum..
yeni arayışlara girmeme gerek kalmıyor ..

abatucum süpersin canım fondotenin este
maskaran ne peki?

bende cilt bakım ürünlerini sabitlicem inşallah bazı ürünleri sabitlemek lazım yaaa pofff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…