Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
şimdi anlaşıldı. 22.50 dolar canım o, o yüzden hediye hakkın yokmuş

ya afedersiniz ,ben salaklığıma doymuyorum ,siz de bana gülmeye doymayın ...

bu arada magrenta letta benim bloga giremiyorum ben 3 gündür 3 kez anca bakabild,msk sık denememe rağman sorun var mı sizde ,blog kitleniyor benim pcdonuyor hatta?:2: neden olabilir ..başka sitelerde yok bişi

estağfurullah canım ben de karıştırıyorum arada, bir dahaki sefere önce kampanyaları okursun ona göre alışveriş yaparsın ki fırsatları kaçırmayasın :)

estağfurullah canım ben de karıştırıyorum arada, bir dahaki sefere önce kampanyaları okursun ona göre alışveriş yaparsın ki fırsatları kaçırmayasın :)

tşk ederim lachesis
öyle yapmalyım evet ,heyecandan unutuyorum ,kendimi kaybediyorum galiba azcık

pofffff gitti hedayeee sen nie acele ettin beaaaaa bişi daha alırdın 2 denede hedaye alırdın bak
canım bende uzun zamandır girmiyordum bugün girdim şimdilik bir dorun yok
heheh alışveriş aşkı işte

malesef dikkat edilmemiş yaww ben bile dikkat etmedim ama açgözlülüğümden kaçırmazdım hehe hediye yazıo kız nasıl farketmedin tuj seçmedim diee
ÜCRETSİZ Calvin Klein Ruj veya Biotherm Kapatıcıdan tercih ettiğinizi seçin

12 Kasım 2010'a kadar vereceğiniz 25$ ve üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ Calvin Klein Delicious Lüks Krem Ruj veya Biotherm Homme Power Bronze Erkek İçin Halkaları Anında Gizleyen Kapatıcı elde edin.

kızlar ben de sevgilime parfüm aldım strawberry den.4 günde geldi.ck ruj ve gümüş bilelkil hediye ettiler.

sen de bitti sanıyodun
ben söyledim nabeerrrr

aa herkescikler eklemiş aldıklarını,ben de eklicem kıskandım

gelince de gerçklerini eklerim inşşş

günaydın çileğin alışveriş tutkunu hatunlarıııı
lattem günaydın sabahları sen açıyosun topiği

bu smashboxın soft light ı na aşık oldum allsammı kullanan varmı? çilekte sepete atıp atıp vazcayıyorum naapsam:26:

bu rengi hoşuma gidio shimmer
pudra olarak yada far niyetine aydınlatmada kullanılıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…