Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Günaydın canımm benimde cildim hassas yanak bölgesi özellikle ben peeling yapmıyorum tahriş olmasın diye ama diğer taraflarda kese yapıyorum hafifçe tabe kibar kibar :p sorun yaşamadım hatt işe yaradığını düşünüyorum :)

özel bir ürün kullanmıyor musun canım, temizle jeliyle mi yapıyorsun sadece suyla mı;?

mersi magrenta ....... şöyle profösyenelce duran bir dondoten ismi söylermisiniz.......

Günaydın herkese :KK16:

size bir şey sorabilir miyim, benim cildim hassas ve cildimi tahriş etmeyecek bir peeling arıyorum. Babe ürünlerinden memnun olduğum için onu düşündüm ama sizin başka varmı memnun olduğunuz bir ürün?
canım cildin hassassa peeling yapma bence çünkü benimkide hassas ve derim ince en son loccatine badem elma peelingi aldım çok çok yumuşak bi ürün olmasına rağmen hafif kaşındırdı bende vücuduma sürüyorum:KK8:
illede peeling lazım dersen evde kendin yap derim suna dumankaya ve ebru şallının kitapları var bende istersen bakarım senin için:KK12:

mersi magrenta ....... şöyle profösyenelce duran bir dondoten ismi söylermisiniz.......

estee lauder double wear :KK12: çok müdavimi olan kapatıcılığı yüksek ve akarı kokarı olmayan bi fondiktir kendisi

avon muuuuuuuu? avondan ruj alınır sadece :paa bir de duş jeli kremi ama yüz için almam aldırmam vallahii
benim arkadaşım avoncu kendi flormar kullanıyor bilmem anlatabildimmi cildin için iyi bişeyler yap bence :)

hah megoloman hatun konuşmuş hehehehe :p

günaydın bayanlar iyi sabahlarrrr herkse :):KK12:

avon konusunda sana sonunaaa kadar katılıyorum eskiden duş jellerini kullanıyordum artık onu bile kullanmıyorum
ayrıca megolamanım nooolcak:63::63::63:
:KK76::KK9:

Son düzenleme:
sağol kuzum ben de öyle yapayım o zaman şimdilik.:KK66:
Valla bir dene ama hassas olan bölgelere yapma canım sonrasında cildine nemlendircinide sürmeyi ihmal etme
valla canım ben fondoten konusunda cahilim malesef duyduklarımı söyleyebilirim lattemin dediği çok meşhur ve tuzlu bir fondotendir meselaaa :p
canım cildin hassassa peeling yapma bence çünkü benimkide hassas ve derim ince en son loccatine badem elma peelingi aldım çok çok yumuşak bi ürün olmasına rağmen hafif kaşındırdı bende vücuduma sürüyorum:KK8:
illede peeling lazım dersen evde kendin yap derim suna dumankaya ve ebru şallının kitapları var bende istersen bakarım senin için:KK12:

estee lauder double wear :KK12: çok müdavimi olan kapatıcılığı yüksek ve akarı kokarı olmayan bi fondiktir kendisi

avon konusunda sana sonunaaa kadar katılıyorum eskiden duş jellerini kullanıyordum artık onu bile kullanmıyorum
ayrıca megolamanım nooolcak:63::63::63:
:KK76::KK9:

hehehe bende megolomanım bişi olmuca hehehe valla ben duş jellerini ve vücut kremlerini kullanıyorum ama fondoten ve yüz için bişi almam :)

ya :KK70: avonu bende pek sevmiyorumda beleş alıyorum ondan takığım ben avona yoksa çoğu ürünü pek hoş sayılmaz :KK4:

çok sağol hayatım. domatesli şekerli bir peeling vardı onu deniyim bakalım :)

valla cildini yabana atmana değmez bedava olması inan en azından fondotenini kremlerini ordan alma derim yüzün için :):KK12:

saol cnm pek sık kullanmam bende 1 buçuk senedir evliyim evlenirken almıştım fondoten 30 ml......ancak 10 ml kullanmışım çok nadir kullanırım ben çünkü sağol cnm

saol cnm pek sık kullanmam bende 1 buçuk senedir evliyim evlenirken almıştım fondoten 30 ml......ancak 10 ml kullanmışım çok nadir kullanırım ben çünkü sağol cnm

canım onu atma zamanın gelmiş o zaman bende kullanmıyorum valla madem bu kadar az kullanıyorsun kaliteli uzun ömürlü bir fondoten al derim :)

uzun ömürlümü cnm hepsi aynı bence :S yada benmi pimpirik yapıp bahane buluyorum bilmem roc marka zaten b u kullandığım

iyiyim bebeğim sen nasılsın...sabırsızla cherryculture siparişlerimi bekliyorum:KK54:

ooooo insan harbiden çok sabırsızlanıyor deme :))) gelsinde bizde yeni makyajlarını görelim valla :)))
ben makyaj malzemesi alımına son verdim çeyiz düzüyorum artık :))))

X